Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Svajaaa @ 2010 01 10, 19:34)
tai,kad siuncia:)
O kam man tarpininkem moket,kai pati galiu pigiai nusipirkti smile.gif


O kur radote, kad siuncia, jei ju puslapiuose aiskiai parasyta - sorry, bet siunciame tik i tas salis, kurios turi online parduotuves (Australija, Kanada, Prancuzija, Koreja, japonija, USA, UK) rolleyes.gif
Atsakyti
g.gif Na bent jau is TBS UK puslapio siuncia tik i UK.
Atsakyti
Tikriausiai nemokat angliskai, tai as leisiu sau Jums padeti ir isversiu sita TBS puslapuka, kur jie raso apie prekiu pristatyma http://www.thebodysh...s_delivery.aspx
Vertimas:
Šiuo metu mes galime tik siųsti užsakymus į adresų Jungtinėje Karalystėje. Mes pristatyti PO Box adresą. Mes negalime išsiųsti į Normandijos salų arba bet kurią tarptautinę adresą. Turime sandorio svetainių JAV, Australijoje, Korėjoje ir Japonijoje, spustelėkite šio puslapio apačioje, nuorodos pakeisti savo vietą.
Stai taip biggrin.gif
Atsakyti
O TBS natūrali kosmetika ar nelabai? Kažkada yra tekę naudoti plaukų šampūną, balzamą, dar turiu plaukų kaukę užsilikusią ir lūpų balzamą (pastarasis labai patinka). Kokia nauda sviestinio kūno kremo be to, kad baisiai skaniai kvepia? biggrin.gif Ir dar girdėjau, kad arbatmedžio veido kaukė labai neblogai poras išvalo. Gal kas bandėt?
Atsakyti
Iki kada tos nuolaidos bus Lietuvos TBS? Šiandien įsigijau avietini sviestiką, norėjau prigriebt dar su melynem, bet nebuvo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 01 10, 21:28)
O TBS natūrali kosmetika ar nelabai? Kažkada yra tekę naudoti plaukų šampūną, balzamą, dar turiu plaukų kaukę užsilikusią ir lūpų balzamą (pastarasis labai patinka). Kokia nauda sviestinio kūno kremo be to, kad baisiai skaniai kvepia? biggrin.gif Ir dar girdėjau, kad arbatmedžio veido kaukė labai neblogai poras išvalo. Gal kas bandėt?


nelabai natūrali mirksiukas.gif Sviestai man puikiai drėkina, jei būtų bekvapis - įsigyčiau. tikrai ne dėl kvapo juos naudoju ax.gif

QUOTE(lady_m @ 2010 01 10, 21:31)
Iki kada tos nuolaidos bus Lietuvos TBS? Šiandien įsigijau avietini sviestiką, norėjau prigriebt dar su melynem, bet nebuvo  schmoll.gif


Visą Sausio mėnesį, arba kol bus prekių. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2010 01 10, 21:37)
nelabai natūrali  mirksiukas.gif  Sviestai man puikiai drėkina, jei būtų bekvapis - įsigyčiau. tikrai ne dėl kvapo juos naudoju  ax.gif
Visą Sausio mėnesį, arba kol bus prekių.  mirksiukas.gif


thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2010 01 10, 20:37)
nelabai natūrali  mirksiukas.gif 

visiskai nenaturali ax.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 01 10, 21:28)
O TBS natūrali kosmetika ar nelabai? Kažkada yra tekę naudoti plaukų šampūną, balzamą, dar turiu plaukų kaukę užsilikusią ir lūpų balzamą (pastarasis labai patinka). Kokia nauda sviestinio kūno kremo be to, kad baisiai skaniai kvepia? biggrin.gif Ir dar girdėjau, kad arbatmedžio veido kaukė labai neblogai poras išvalo. Gal kas bandėt?

Sviestas labai puikiai drėkina, oda dar ilgai išlieka tokia lyg ką tik patepta kremu. Aš tai dar ir dėl kvapo perku blush2.gif

QUOTE(lady_m @ 2010 01 10, 21:31)
Iki kada tos nuolaidos bus Lietuvos TBS? Šiandien įsigijau avietini sviestiką, norėjau prigriebt dar su melynem, bet nebuvo  schmoll.gif

O kokioj pard. buvai? Jaučiu taip ir nerasiu mėlynių sviesto, ryt varysiu ieškot verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2010 01 10, 21:46)
O kokioj pard. buvai? Jaučiu taip ir nerasiu mėlynių sviesto, ryt varysiu ieškot  verysad.gif


Klaipėdos Akropoly cool.gif

Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2010 01 10, 20:46)
Sviestas labai puikiai drėkina, oda dar ilgai išlieka tokia lyg ką tik patepta kremu. Aš tai dar ir dėl kvapo perku  blush2.gif
O kokioj pard. buvai? Jaučiu taip ir nerasiu mėlynių sviesto, ryt varysiu ieškot  verysad.gif

Aš penktadienį Vilniaus Panoramoj nemažą krūvą sukrautą mačiau - gal dar bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_mažule_ @ 2010 01 10, 21:10)
Tikriausiai nemokat angliskai, tai as leisiu sau Jums padeti ir isversiu sita TBS puslapuka, kur jie raso apie prekiu pristatyma http://www.thebodysh...s_delivery.aspx
Vertimas:
Šiuo metu mes galime tik siųsti užsakymus į adresų Jungtinėje Karalystėje. Mes pristatyti PO Box adresą. Mes negalime išsiųsti į Normandijos salų arba bet kurią tarptautinę adresą. Turime sandorio svetainių JAV, Australijoje, Korėjoje ir Japonijoje, spustelėkite šio puslapio apačioje, nuorodos pakeisti savo vietą.
Stai taip  biggrin.gif

g.gif Vertimas, deja, tavo labai jau netikslus. Pritariu visoms iki šiol sakiusioms, kad į Lietuvą jie nesiunčia. We are unable to ship to the Channel Islands or any International address. unable- negalime, International - tarptautiniai, taigi ir Lietuva tarp jų.
Atsakyti