Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Nusipirkau vakar migdolų kvapo kūno sviestą, bet gundausi šiandien nusipirkti dar vieną, kai tokia kaina ax.gif beje, pirkau Oze, tai mėlynių kvapo nebuvo, arba nemačiau doh.gif
Atsakyti
http://www.thebodysh...;prdcode=35021m
Atsakyti
sakykit o kiek galioja tie sviestukai? Zadu pasiimti du per ispardavima..Bet as viena kol sunaudosiu praeis kokie 4 menesiai, galvoju ar kitas nepasens g.gif
Atsakyti
QUOTE(lady_m @ 2010 01 10, 14:31)
sakykit o kiek galioja tie sviestukai? Zadu pasiimti du per ispardavima..Bet as viena kol sunaudosiu praeis kokie 4 menesiai, galvoju ar kitas nepasens  g.gif

Atidaryti galioja 12mėn, o neatidaryti 36mėn. Pagaminimo data ant indelio. Nepasens mirksiukas.gif Jei skystesnis, tai naudojasi greičiau.
Atsakyti
QUOTE(Juoko ašara @ 2010 01 09, 19:51)
kokie cia skaistalai? bigsmile.gif


Kairėje manieji bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2010 01 10, 13:26)

ir ką? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kakavinė @ 2010 01 10, 15:11)

veliau galesiu parasyt kaip ten kas,nesinagrinejau,vakare viska pasiziuresiu ir galesiu parasyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2010 01 10, 15:26)
veliau galesiu parasyt kaip ten kas,nesinagrinejau,vakare viska pasiziuresiu ir galesiu parasyt smile.gif


Ir man būtų labai įdomu, kaip ten užsisakyt, kada atsiūs, kaip apsimokėt ir kiek visa tai kainuos smile.gif Kai pabandysi, turėsi smulkiai papasakot biggrin.gif
Atsakyti
Deja, is TBS el.parduotuviu nesiuncia i Lietuva.
Viena iseitis - tarpininkes arba platintojos (man labiau tarpinikes prie sirdies - gaunu prekytes tiesiai is Anglijos, o ne is platintojos sandelio, kur nezinia kiek laiko buvo kremukai laikyti)
Na aisku ir tikros pardos - kur permoki kad islaikyti pacia parduotuve ir pardavejas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_mažule_ @ 2010 01 10, 16:08)
Deja, is TBS el.parduotuviu nesiuncia i Lietuva.
Viena iseitis - tarpininkes arba platintojos (man labiau tarpinikes prie sirdies - gaunu prekytes tiesiai is Anglijos, o ne is platintojos sandelio, kur nezinia kiek laiko buvo kremukai laikyti)
Na aisku ir tikros pardos - kur permoki kad islaikyti pacia parduotuve ir pardavejas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Juk yra galiojimas ant pakuotės smile.gif Aš perku iš platintojos, neteko dar nusivilti. Manau, jos įgijusios patirties po to jau žino, kiek ko užsakinėt, kad nereiktų ilgai laikyti neišparduotų prekių.
Atsakyti
Buvau siandien Oze, tai nusipirkau Brazilisku riesutu duso prausikli. Ten tikrai pasirinkimas, lyginant su Gedimino 9, didesnis. Dabar nesuprantu, kodel kuno sveitiklio nepasiemiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(_mažule_ @ 2010 01 10, 16:08)
Deja, is TBS el.parduotuviu nesiuncia i Lietuva.
Viena iseitis - tarpininkes arba platintojos (man labiau tarpinikes prie sirdies - gaunu prekytes tiesiai is Anglijos, o ne is platintojos sandelio, kur nezinia kiek laiko buvo kremukai laikyti)
Na aisku ir tikros pardos - kur permoki kad islaikyti pacia parduotuve ir pardavejas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

tai,kad siuncia:)
O kam man tarpininkem moket,kai pati galiu pigiai nusipirkti smile.gif
Atsakyti