Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Gal pamenat kiek kuno prausikliai dabar kainuoja?
Atsakyti
na as irgi ka tik grizau is body shopo-nusipirkau du sviestukus-brazilisku riesutu ir melyniu-akropolio body shope dar tikrai daug ju like-tik melyniu gal kokie 6 liko.maciau kad yra kvepaliukam keliem nuolaida, dar kuno losjonams(spanguoliu) keliems ir duso zelems-bet maciau tik mango. 4u.gif
Atsakyti
Aš tik pirmadienį būsiu Vilniuj, tai turbūt jau nieko gero nebeliks unsure.gif o taip norėjau mėlynių sviestuko...
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 01 07, 22:57)
O kam tas Monoi balzams skirtas? Kaip skaistalai? labai blizgus?  bigsmile.gif


Monoi dar neišbandžiau ir nenoriu atsukti, kol turiu kitų priemonių ax.gif
Skaistalai švytintis, nėra atskirų brizgučių, bet tikrai ne matiniai. Labai patiko thumbup.gif Kvepia rožėmis wub.gif

QUOTE(picolina @ 2010 01 08, 20:41)
merginos, kokia yra sios firmos kauke nuo spuogu ir poru valymui`?


Kukurūzine pabandykite mirksiukas.gif

iš arbatmedžio serijos bandžiau naktinį ir dieninį kremus, pieštuką su želė nuo spuogų, arbatmedžio aliejų. Priemonės neblogos, tačiau visos serijos naudoti kartu negaliu, nes tada per daug sausina. Nežinau ar kartosiu ką nors, nebent naktinį kremą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eimy @ 2010 01 08, 21:43)
kokį jūs dažniausiai perkat? g.gif

Greipfrutų, spanguolių, dabar dar ir mėlyninį bandysiu. smile.gif

QUOTE(egliukas28 @ 2010 01 09, 15:37)
duso zelems-bet maciau tik mango.  4u.gif

Aš mačiau dar ir avietinių bei migdolinių dušo želių.
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2010 01 09, 16:37)
na as irgi ka tik grizau is body shopo-nusipirkau du sviestukus-brazilisku riesutu ir melyniu-akropolio body shope dar tikrai daug ju like-tik melyniu gal kokie 6 liko.


Kokios kainos jų? Nuolaidos? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 01 09, 18:19)
Kokios kainos jų? Nuolaidos?  bigsmile.gif


33Lt
Atsakyti
QUOTE(Eimy @ 2010 01 08, 21:43)
kokį jūs dažniausiai perkat? g.gif 

Mano favoritas iki šiol - melioninis, kurio nebėra, dar patiko Shea (sviestmedžio? g.gif ) body butter - labai žiemai man jis tinkamas, sodraus, šildančio kavpo smile.gif Na ir braškinis man dar patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2010 01 09, 18:20)

taip pigiai dabar sviestukai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2010 01 09, 18:05)
taip pigiai dabar sviestukai? bigsmile.gif

taip -bet nevisi-tik vanilinis, migdolu, avieciu, melyniu, brazilisku riesutu ir viskas atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2010 01 09, 19:15)
taip -bet nevisi-tik vanilinis, migdolu, avieciu, melyniu, brazilisku riesutu ir viskas atrodo  4u.gif

nuodeme nepirkti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2010 01 09, 17:01)

Skaistalai švytintis, nėra atskirų brizgučių, bet tikrai ne matiniai. Labai patiko  thumbup.gif  Kvepia rožėmis  wub.gif



kokie cia skaistalai? bigsmile.gif
Atsakyti