Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(mylimuke @ 2010 01 07, 23:45)
O ją tepi prieš plaudama galvą šampūnu ar po to?  ax.gif  Skaičiau čia forume, kad reikia prieš tai išsitepus vaikščiot, jei įmanoma ir miegot su kauke, tada plaukai būna  thumbup.gif  o išplovus ir jokio riebalo. Kartais darau taip, o kartais ir po to, bet tada tik ant galiukų dedu.


Jep, prieš plaunant aš ją tepu, kelias valandas vaikštau su ta kauke biggrin.gif na turėtų kaukė suminkšint plaukus, bet jie vistiek labai veliasi ir būna šiurkštūs. Tada dar po šampūno užtepu kitos normalios kaukės ax.gif nes kitaip neiššukuočiau cool.gif gal pas ką ne tokie sausi plaukai ji labiau tinka...
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2010 01 07, 15:21)
kas zino,kokios nuolaidos ir kam is arbatmedzio serijos g.gif

Panoramoj mačiau veido servetėlėm su arbatmedžiu nuolaida. Tik kainos nepažiūrėjau... 4u.gif

QUOTE(Mercredi @ 2010 01 07, 19:56)
Nuolaidos tik su kortele?

Nea, visiems nuolaidos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2010 01 08, 14:12)
Nea, visiems nuolaidos  biggrin.gif

Dėkui smile.gif
Atsakyti
O kuno sviestams gal yra nuolaidos? smile.gif
Atsakyti
O kvepaliukams? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lady_m @ 2010 01 08, 15:49)
O kuno sviestams gal yra nuolaidos? smile.gif

Tikrai taip, tuo labiau, kad yra mėlynių serijos body butter thumbup.gif Šitas tiksliai 33Lt kainuoja, kita gal irgi tiek pat (bet ne visiem nuolaidos)

QUOTE(mylimuke @ 2010 01 08, 15:53)
O kvepaliukams?  ax.gif

Nemačiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lady_m @ 2010 01 08, 15:49)
O kuno sviestams gal yra nuolaidos? smile.gif

Taip 4u.gif Aviečių, mėlynių, migdolų, braziliškų riešutų (berods) ir pasiflorų (berods).
Mėlynių beveik neliko, Gedimino 9 nebėr, Europoj pavyko nugriebt priešpaskutinį. smile.gif
Atsakyti
merginos, kokia yra sios firmos kauke nuo spuogu ir poru valymui`?
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2010 01 07, 21:31)
Merginos, buvau šiandien Tbs. Taigi nuolaidos senoms kolekcijoms, kurių nebebus prekyboje ir dar kelioms prekėms.
Nuolaidą man pritaikė su kortele, nors, tiesa sakant, niekur nemačiau užrašo, kad būtų taikoma tik su kortele. Todėl pasirodė keista  g.gif  bet kadangi kortelę aš turiu, tai man jokių bėdų  bigsmile.gif
Nors rašo, kad nuolaidos iki 24d., tačiau smulkesnėmis raidėmis paminėta, kad prekių kiekis ribotas, tad jei išparduos po kelių dienų, tai ir nebebus. Jau dabar pardavėja sakė, kad kai kurių prekių nebėra.

mano pirkinukai čia  wub.gif
Arbatmedžio serijai nuolaidų nėra.

Kiek skaistalai kainavo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(picolina @ 2010 01 08, 21:41)
merginos, kokia yra sios firmos kauke nuo spuogu ir poru valymui`?

arbatmedzio serija turetu tikti jei oda riebi..paziurejau kad arbatmedzio serijai tik servetelems nuolaida schmoll.gif nieko gero zodziu..tik sviestams nuolaidos..
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2010 01 08, 21:02)
tik sviestams nuolaidos..

Dar dušo žėlėms tam tikroms, keliems scrubams, keliems losjonams, kai kuriems purškikliams.. Nebepamenu visko smile.gif
Atsakyti
Reikės rytoj nulėkti į parduotuvę, kaip tik sviesto reikia biggrin.gif
kokį jūs dažniausiai perkat? g.gif turėjau bananinį, bet man nelabai patiko... užsisakiau braziliškų riešutų ir dar vieną kokį nors noriu nusipirkt... g.gif
Atsakyti