Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Tulpelyte @ 2010 01 06, 20:30)
O svistu pasitepus ilgai kvapas issilaiko ant odos?


visa diena tai tikrai 4u.gif
Atsakyti
Merginos, akcijos prasideda !!! biggrin.gif gavau tokia zinute: siandien TBS pradeda ispardavima, nuolaidos net iki 70% ir specialios serijos tik jums nuo sausio 7 iki 24 dienos.

Atsakyti
Prisipirkau kosmetikos Body shop plaukams sausiems, bet taip nepatiko doh.gif esu daug išbandžius firmų, bet šita labai nusivyliau. Nei šampūnas, nei kaukė, nei kremas plaukams nepatiko visai. Plaukai riebaluojasi, jokio efekto.... blink.gif
Bet kremas veidui jautriai odai tai gal ir nieko.... Bet būna ir geriau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juoko ašara @ 2010 01 07, 13:52)
Merginos, akcijos prasideda !!! biggrin.gif  gavau tokia zinute: siandien TBS pradeda ispardavima, nuolaidos net iki 70% ir specialios serijos tik jums nuo sausio 7 iki 24 dienos.

tai ką...eisim siaust parduotuvę bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Turkcena: 07 sausio 2010 - 14:54
QUOTE(Juoko ašara @ 2010 01 07, 13:52)
Merginos, akcijos prasideda !!! biggrin.gif  gavau tokia zinute: siandien TBS pradeda ispardavima, nuolaidos net iki 70% ir specialios serijos tik jums nuo sausio 7 iki 24 dienos.

Nepamelavau biggrin.gif Lėkit greit, kol dar visko yra... Jei mano draugės su TBS kortelėm būtų netoli manęs - turbūt ir aš "paslysčiau" ir vėl apsipirkčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
kas zino,kokios nuolaidos ir kam is arbatmedzio serijos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupsike @ 2010 01 07, 15:03)
Prisipirkau kosmetikos Body shop plaukams sausiems, bet taip nepatiko  doh.gif  esu daug išbandžius firmų, bet šita labai nusivyliau. Nei šampūnas, nei kaukė, nei kremas plaukams nepatiko visai. Plaukai riebaluojasi, jokio efekto....  blink.gif
Bet kremas veidui jautriai odai tai gal ir nieko.... Bet būna ir geriau  smile.gif

Kaukę reik mokėt naudot ir nieko ji nesuriebaluos smile.gif

QUOTE(Turkcena @ 2010 01 07, 15:54)
tai ką...eisim siaust parduotuvę  bigsmile.gif  bigsmile.gif

Oi, kaip nusiaubsim bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2010 01 07, 16:40)
Kaukę reik mokėt naudot ir nieko ji nesuriebaluos  smile.gif
Oi, kaip nusiaubsim  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif



Na tikrai moku tą kaukę naudot smile.gif bet ji jokio efekto neduoda... čia mano nuomonė, tiesiog ji man visiškai nepatiko ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pupsike: 07 sausio 2010 - 16:44
QUOTE(Juoko ašara @ 2010 01 07, 13:52)
Merginos, akcijos prasideda !!! biggrin.gif  gavau tokia zinute: siandien TBS pradeda ispardavima, nuolaidos net iki 70% ir specialios serijos tik jums nuo sausio 7 iki 24 dienos.

Nuolaidos tik su kortele?
Atsakyti
Merginos, buvau šiandien Tbs. Taigi nuolaidos senoms kolekcijoms, kurių nebebus prekyboje ir dar kelioms prekėms.
Nuolaidą man pritaikė su kortele, nors, tiesa sakant, niekur nemačiau užrašo, kad būtų taikoma tik su kortele. Todėl pasirodė keista g.gif bet kadangi kortelę aš turiu, tai man jokių bėdų bigsmile.gif
Nors rašo, kad nuolaidos iki 24d., tačiau smulkesnėmis raidėmis paminėta, kad prekių kiekis ribotas, tad jei išparduos po kelių dienų, tai ir nebebus. Jau dabar pardavėja sakė, kad kai kurių prekių nebėra.

mano pirkinukai čia wub.gif


QUOTE(kumiko @ 2010 01 07, 16:21)
kas zino,kokios nuolaidos ir kam is arbatmedzio serijos g.gif

Arbatmedžio serijai nuolaidų nėra.
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2010 01 07, 21:31)
Merginos, buvau šiandien Tbs. Taigi nuolaidos senoms kolekcijoms, kurių nebebus prekyboje ir dar kelioms prekėms.
Nuolaidą man pritaikė su kortele, nors, tiesa sakant, niekur nemačiau užrašo, kad būtų taikoma tik su kortele. Todėl pasirodė keista  g.gif  bet kadangi kortelę aš turiu, tai man jokių bėdų  bigsmile.gif
Nors rašo, kad nuolaidos iki 24d., tačiau smulkesnėmis raidėmis paminėta, kad prekių kiekis ribotas, tad jei išparduos po kelių dienų, tai ir nebebus. Jau dabar pardavėja sakė, kad kai kurių prekių nebėra.

mano pirkinukai čia  wub.gif
Arbatmedžio serijai nuolaidų nėra.

O kam tas Monoi balzams skirtas? Kaip skaistalai? labai blizgus? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupsike @ 2010 01 07, 17:44)
Na tikrai moku tą kaukę naudot  smile.gif bet ji jokio efekto neduoda... čia mano nuomonė, tiesiog ji man visiškai nepatiko  ax.gif


O ją tepi prieš plaudama galvą šampūnu ar po to? ax.gif Skaičiau čia forume, kad reikia prieš tai išsitepus vaikščiot, jei įmanoma ir miegot su kauke, tada plaukai būna thumbup.gif o išplovus ir jokio riebalo. Kartais darau taip, o kartais ir po to, bet tada tik ant galiukų dedu.
Atsakyti