Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Sidabrinė Fėja @ 2010 01 05, 05:11)
Sveikos, pabandžiau ir aš TBS pora priemonių, bet man  schmoll.gif
Nusipirkau Tea tree skin clensing toner, bet man labai degino veidą  schmoll.gif
Kartu pirkau ir Tea tree blemish fade night lotion , jau kvapas  doh.gif prisitepi ir net užmigt nebegali  lotuliukas.gif

man tai tas naktinis thumbup.gif , ilgai naudoju as jau ji ,net nezinau jam alternatyvos,bijau kad oda pripras ir nebebus toks veiksmingas,bet i ka keisti g.gif
Papildyta:
[quote=eglute-2002,2010 01 05, 17:22]
Drekinanti TBS pudra man labai patinka wub.gif . Ji tokia lengvute, tiesiog kaip toninis kremas, labai graziai sulygina veido spalva ir lengvai maskuoja 4u.gif . Ant virsaus dar dedu truputi kompaktines pudros, tada veido atrodo matine, grazi ir lygi 4u.gif
koki nr naudojate? ir kokia kompaktine dedate ant virsaus g.gif ir koks jusu odos tipas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kumiko: 05 sausio 2010 - 19:33
QUOTE(kumiko @ 2010 01 05, 19:31)
man tai tas naktinis thumbup.gif , ilgai naudoju as jau ji ,net nezinau jam alternatyvos,bijau kad oda pripras ir nebebus toks veiksmingas,bet i ka keisti g.gif


o as va naudoju nzn kiek metu jau g.gif 2-3gal kokius...gal daugiau net..na ir nieko, man jis vis padeda ir patinka. kartais pakaitalioju su Aloe night kremuku ax.gif
Atsakyti
nusipirkau serumą su vitaminu C. Jau tokią švelnią,matinę odą palieka wub.gif nusipirkau, nes mano oda su išsiplėtusiais kapiliarais, o dar šiuo metu ir praradus spalvą, naudoju kolkas tik 3dieną, tai per mažai laiko poveikiui, tačiau jau švelnumas pasitepus wub.gif
Atsakyti
[quote=kumiko,2010 01 05, 20:31]
man tai tas naktinis thumbup.gif , ilgai naudoju as jau ji ,net nezinau jam alternatyvos,bijau kad oda pripras ir nebebus toks veiksmingas,bet i ka keisti g.gif
Papildyta:
[quote=eglute-2002,2010 01 05, 17:22]
Drekinanti TBS pudra man labai patinka wub.gif . Ji tokia lengvute, tiesiog kaip toninis kremas, labai graziai sulygina veido spalva ir lengvai maskuoja 4u.gif . Ant virsaus dar dedu truputi kompaktines pudros, tada veido atrodo matine, grazi ir lygi 4u.gif
koki nr naudojate? ir kokia kompaktine dedate ant virsaus g.gif ir koks jusu odos tipas ax.gif
[/quote]

Naudoju drekinancia pudra Nr.07, o kompaktine All in one face base Nr.05 4u.gif . Mano oda normali mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Madam Butterfly @ 2010 01 05, 20:46)
nusipirkau serumą su vitaminu C. Jau tokią švelnią,matinę odą palieka  wub.gif  nusipirkau, nes mano oda su išsiplėtusiais kapiliarais, o dar šiuo metu ir praradus spalvą, naudoju kolkas tik 3dieną, tai per mažai laiko poveikiui, tačiau jau švelnumas pasitepus  wub.gif


drinks_cheers.gif , oda aksomine juo pasitepus smile.gif . Tik tas serumas nenaudojamas kaip savarankiska priemone, ant jo paskui reiketu kremuko uztepti 4u.gif . Na, bet jei jusu odai pakanka jo vieno, galit viena ir naudoti. Man po sito serumo reikia kremo, kazkaip po kiek laiko tempia oda tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute-2002 @ 2010 01 05, 16:22)
Kodel jums taip atrodo g.gif . Aisku, stebuklu nebus, bet tikrai galiu pasidziaugti rezultatu, nes pvz. mano dekolte oda zymiai lygesne ir stangresne, negu mano draugiu, kurios nieko nenaudoja tongue.gif . Tai dabar jau biusto stangrinamaji pieneli naudoja ir jos  lotuliukas.gif

Kiek bonkučių sunaudojai, kol pastebėjai poveikį?
Atsakyti
thumbup.gif dievinu sios firmos lupu balzamus
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2010 01 05, 23:12)
Kiek bonkučių sunaudojai, kol pastebėjai poveikį?


Butent TBS naudoju trecia buteliuka 4u.gif Aisku, buna ir pamirstu kas vakara pasitepti, o kartais ir patingiu blush2.gif , bet siaip stengiuosi palepinti savo oda ir neduoti jai suglebti biggrin.gif . O kai oda susirauksles, tada jau jokie stangrinamieji serumai nepades jai grizti i pradine padeti schmoll.gif . Juk visos zinom, kad reikia oda drekinti, maitinti, nes laikui begant ji sensta, praranda elastinguma 4u.gif
Atsakyti
Gal kas platinat ar zinot kas parduoda sia kosmetika pigiau Klaipedoje?
Atsakyti
QUOTE(lady_m @ 2010 01 05, 23:02)
Gal kas platinat ar zinot kas parduoda sia kosmetika pigiau Klaipedoje?

o mane domina Vilniuje 4u.gif i AZ
Atsakyti
QUOTE(Incredible Me @ 2010 01 06, 21:08)
o mane domina Vilniuje 4u.gif i AZ



O mane domina Siauliuose biggrin.gif
Atsakyti
O svistu pasitepus ilgai kvapas issilaiko ant odos?
siauliusoe kiek iznau nelabai ir bera, seniau buvo bet kiek zinau nebeplatia. tektu siustis
Atsakyti
QUOTE(eglute-2002 @ 2010 01 05, 23:20)
Butent TBS naudoju trecia buteliuka 4u.gif  Aisku, buna ir pamirstu kas vakara pasitepti, o kartais ir patingiu  blush2.gif , bet siaip stengiuosi palepinti savo oda ir neduoti jai suglebti  biggrin.gif . O kai oda susirauksles, tada jau jokie stangrinamieji serumai nepades jai grizti i pradine padeti  schmoll.gif . Juk visos zinom, kad reikia oda drekinti, maitinti, nes laikui begant ji sensta, praranda elastinguma  4u.gif

Aš dar tik pirmą baiginėju. Iki tol nenaudojau jokio ax.gif Tai turbūt anksti tikėtis poveikio.

QUOTE(Tulpelyte @ 2010 01 06, 21:30)
O svistu pasitepus ilgai kvapas issilaiko ant odos?

Jeigu pasitepu vakare, tai iki ryto išsilaiko.
Atsakyti