Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

o kazi siemet kokis zieminis ispardavimas bus pardese ar ne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2010 01 04, 23:09)

Beje, ar esate aistuliaa arba Argija realiai bandžiusios tą šepetėlį? blush2.gif Ar tik atsiliepimai įtakojo sprendimą?



Aš bandžiusi nesu, pasiklioviau atsiliepimais blush2.gif
Atsakyti
Na taip, kalbate teisingai thumbup.gif Tik bevartant TBS katalogą užmačiau šį kremuką tai nusprendžiau pasiklausinėti gal kas bandė, jei buvo žmonių kuriems jis padėjo, tai manau bandyti verta ir man, o jei niekas nebandė ar niekam nedavė jokio poveikio tai ir aš nebandysiu išsiaiškinti dėl jo veiksmingumo lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2010 01 04, 22:12)
o kazi siemet kokis zieminis ispardavimas bus pardese ar ne  ax.gif

Sausio 7 d. su TBS kortele 4u.gif (bus passionfruit linija, kurios jau nebebuvo prekyboj)
Atsakyti
QUOTE(SheMe @ 2010 01 04, 20:25)
Gal kuri naudojote BODY FOCUS BUST FIRMER - stangrinamajį biusto pienelį? Veiksmingas ar nelabai? g.gif

Naudojau. Pirkt neverta schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2010 01 04, 23:09)
Gerai, kad nuotaiką pakėlėm  biggrin.gif

Gal kad palygint neturiu su kuo - todėl. Ir vėlgi pasikartosiu, kiekvienam savo  drinks_cheers.gif

O atsiliepimas ne iškart geras - po dviejų ne tokių gerų  mirksiukas.gif Beje, ar esate aistuliaa arba Argija realiai bandžiusios tą šepetėlį? blush2.gif Ar tik atsiliepimai įtakojo sprendimą?


Bandžiau ant rankos, bet kur tau ten objektyviai įvertinsi, kai prisiskaitei dešimtis lapų blogų atsiliepimų lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ashtri @ 2010 01 04, 23:18)
Sausio 7 d. su TBS kortele 4u.gif  (bus passionfruit linija, kurios jau nebebuvo prekyboj)


Didelės nuolaidos? kiek procentų? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate81 @ 2010 01 03, 19:45)
Gal esate kuri bandziusi sepeteli kreminei pudrai tepti? 4u.gif Pats laikas butu ir man toki stebukla isigyti, tai labai domina atsiliepimai...


Labai geras šepetėlis. Jį man rekomendavo tarptautinių visažistų konkursų teisėja, kaip optimaliausią kainos ir kokybės variantą. Žinoma, daugiausia ji dirba su Make up forever profesionalams skirtais šepetėliais, bet ne vieną pudrai tepti turi ir TBS.
Ir tikrai geras, užtepa lygiai, nesišeria, nei per daug plonas, nei per daug storas. Ko daugiau reikia?
Atsakyti
Sveikos, pabandžiau ir aš TBS pora priemonių, bet man schmoll.gif
Nusipirkau Tea tree skin clensing toner, bet man labai degino veidą schmoll.gif
Kartu pirkau ir Tea tree blemish fade night lotion , jau kvapas doh.gif prisitepi ir net užmigt nebegali lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinė Fėja @ 2010 01 05, 03:11)

Kartu pirkau ir Tea tree blemish fade night lotion , jau kvapas  doh.gif prisitepi ir net užmigt nebegali  lotuliukas.gif

na jo, smirda, bet uztat labai veiksmingas, bent jau man 4u.gif ax.gif esu sunaudojus kokiu keliasdesimt tu bonkuciu jau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2010 01 05, 01:15)
Didelės nuolaidos? kiek procentų?  bigsmile.gif

Vat ir nežinau procentų... Aš kortelės neturiu blush2.gif Nes anksčiau man draugės nupirkdavo su savo kortelėm, o dabar pereinu prie ekologiškos kosmetikos, į temą sugrįžau tik dėl šepetėlio smile.gif

QUOTE(Mįsliukė @ 2010 01 05, 01:26)
Labai geras šepetėlis. Jį man rekomendavo tarptautinių visažistų konkursų teisėja, kaip optimaliausią kainos ir kokybės variantą. Žinoma, daugiausia ji dirba su Make up forever profesionalams skirtais šepetėliais, bet ne vieną pudrai tepti turi ir TBS.
Ir tikrai geras, užtepa lygiai, nesišeria, nei per daug plonas, nei per daug storas. Ko daugiau reikia?

drinks_cheers.gif

QUOTE(Fea @ 2010 01 05, 08:31)
na jo, smirda, bet uztat labai veiksmingas, bent jau man 4u.gif  ax.gif esu sunaudojus kokiu keliasdesimt tu bonkuciu jau biggrin.gif

Man kai su spuogais kovot reikėdavo, irgi padėdavo tokios "neskaniausios" priemonės biggrin.gif Deginančios, nekvepiančios, odą tempiančios - bet svarbu padėdavo rolleyes.gif
Atsakyti
na as ir turiu body shop sepeteli skaistalams. tai labai patinka, svelnutis toks:)
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2010 01 04, 16:37)
kaip jums drekinanti krempudra TBC g.gif turejau savo riebiai odai skirta bealiejine,visiskai netiko,gal todel kad ziema.. g.gif


Drekinanti TBS pudra man labai patinka wub.gif . Ji tokia lengvute, tiesiog kaip toninis kremas, labai graziai sulygina veido spalva ir lengvai maskuoja 4u.gif . Ant virsaus dar dedu truputi kompaktines pudros, tada veido atrodo matine, grazi ir lygi 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(aistuliaa @ 2010 01 04, 20:57)
Man tai tokie dalykai bet kokios firmos neveiksmingi atrodo  irnesakyk.gif


Kodel jums taip atrodo g.gif . Aisku, stebuklu nebus, bet tikrai galiu pasidziaugti rezultatu, nes pvz. mano dekolte oda zymiai lygesne ir stangresne, negu mano draugiu, kurios nieko nenaudoja tongue.gif . Tai dabar jau biusto stangrinamaji pieneli naudoja ir jos lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Sidabrinė Fėja @ 2010 01 05, 04:11)
Sveikos, pabandžiau ir aš TBS pora priemonių, bet man  schmoll.gif
Nusipirkau Tea tree skin clensing toner, bet man labai degino veidą  schmoll.gif
Kartu pirkau ir Tea tree blemish fade night lotion , jau kvapas  doh.gif prisitepi ir net užmigt nebegali  lotuliukas.gif


Degino oda todel, kad jo sudetyje yra spirito, atsargiai nono.gif
O del kvapo, tai visu priemoniu su arbatmedzio aliejumi toks specifinis... 4u.gif
Atsakyti