Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Kroja @ 2009 10 09, 21:43)
Na, man konsultantė sakė, kad su ta kauke galima visą parą net išmiegot, bet nemėginau, nes galvai šalta biggrin.gif Laikydavau kelias valandas rezultatas akivaizdus  smile.gif
Kartą bandžiau sesės dušo želė  biggrin.gif  , bet ypatingų pojūčių nejutau, galbūt todėl, kad aš mėgstu saldžius kvapus, o ji renkas priešingus .. buvo greipfrutas  unsure.gif

Nusipirkau jau kaukyte, reikes rytoj isbandyti ax.gif Dabar renkuosi tarp dvieju duso zeliu greipfrukto ar kazkokiu ten gelyciu ar ko geltonais lapeliais blush2.gif pavadinimo neprisimenu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(olialiaa @ 2009 10 09, 11:24)
tai kiekvienoj parduotuvei TBS yra.
bandziau, man patiko. kpavas gera ir nesuasina odos. turejau tamsesnei odai, tai toks vos vos idegis buvo, nros pati esu lb sviesi.

Hmm g.gif turbūt neatidžiai žiūrėjau, kad neradau, o konsultantė su kitu klientu bendravo ax.gif
QUOTE(saliutas @ 2009 10 09, 23:40)
Nusipirkau jau kaukyte, reikes rytoj isbandyti  ax.gif Dabar renkuosi tarp dvieju duso zeliu greipfrukto ar kazkokiu ten gelyciu ar ko geltonais lapeliais  blush2.gif  pavadinimo neprisimenu  blush2.gif

Na, lauksim komentarų rolleyes.gif
Atsakyti
neseniai gavau dovanu si duso zele
user posted image
kai pausciau, labai kvapas patiko. O kai emiau juo praustis, tai pasislykstejau kvapu mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Voxi @ 2009 10 10, 15:53)
neseniai gavau dovanu si duso zele
user posted image
kai pausciau, labai kvapas patiko. O kai emiau juo praustis, tai pasislykstejau kvapu  mastau.gif

o kvapas koks? abrikosiu? biggrin.gif
Atsakyti
Gal galit kuri platintojos kontaktus į AŽ atsiųst? mirksiukas.gif
Atsakyti
yra ir kaune kur ir vln:)
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2009 10 10, 16:08)
o kvapas koks? abrikosiu? biggrin.gif

Taip taip, abrikosinis doh.gif
Atsakyti
Ar kam teko bandyti TBS pudrytes? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(_Rūta_ @ 2009 10 10, 22:57)
Gal galit kuri platintojos kontaktus į AŽ atsiųst?  mirksiukas.gif

o jus pigiau pradavineja?kiek ta s pigiau ax.gif
ne sman siusti reiktu, tai galvoju, ar apsimoketu per platintoja pirkti...
Atsakyti
QUOTE(fantamsagorija @ 2009 10 11, 09:49)
Ar kam teko bandyti TBS pudrytes? Kokie atsiliepimai?

ka tik rasem apie tai pries pora psl gal biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2009 10 06, 21:42)
Chin Chin, atsakau i tavo posta  unsure.gif nu grazu tada jei su pasibaigusiu pardavinedavo.. as kazkaip patikejau kad ne.. unsure.gif as pirkau is jos 2 kaukes ir vienos metai buvo parasyti 2005, o kitos 2006, tai viena dar galiojo nes tas kodas su D..  doh.gif nu blyn nesuprantu as tokiu zmoniu.. as ziuriu ko man veida griauzdavo  blink.gif apsurdas kazkoks..  doh.gif


As ir naudoju keleta produktu is TBS ir viena kart buvau parasiusi savo platintojai apie pasibaigusius produktus kuriuos gavau is jos tai taip apsijuokiau doh.gif tie metai kur raso ant pakuotes tai to produkto sukurimo metai t.y tokiais metais ta produkta pirma karta isleido smile.gif todel reikia ziureti i raides jei jos atitinka metus tai tuomet yra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ViGaMa @ 2009 10 11, 21:16)
As ir naudoju keleta produktu is TBS ir viena kart buvau parasiusi savo platintojai apie pasibaigusius produktus kuriuos gavau is jos tai taip apsijuokiau doh.gif  tie metai kur raso ant pakuotes tai to produkto sukurimo metai t.y tokiais metais ta produkta pirma karta isleido smile.gif  todel reikia ziureti i raides jei jos atitinka metus tai tuomet yra  thumbup.gif



A.. bigsmile.gif nu jei pagal ta koda, tai viena kaukyte vis tiek pasenus unsure.gif ai koks dabar jau skirtumas.. 4u.gif biggrin.gif bet aciu kad pasakiai bigsmile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti