Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Argija @ 2010 01 04, 01:04)
Dior foundation brush  thumbup.gif
Net keista, kad paklausus čia iškart atsirado teigiamas atsiliepimas ape tbs kremp. šepetėlį  g.gif


O kas čia keisto?
Atsakyti
galvoja kad cia kazkas reklamuoja is karto matyt - na kad viskas gerai ir super daiktas tas sepetelis, kad pirktu?.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2010 01 04, 13:51)
galvoja kad cia kazkas reklamuoja is karto matyt - na kad viskas gerai ir super daiktas tas sepetelis, kad pirktu?.. g.gif


Nesuprantu kas čia gali būti suinteresuotas jau taip biggrin.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2010 01 04, 12:51)
galvoja kad cia kazkas reklamuoja is karto matyt - na kad viskas gerai ir super daiktas tas sepetelis, kad pirktu?.. g.gif

Aha, o prieš tai ieškojau platintojų kontaktų tam pačiam šepetėliui įsigyt doh.gif Ai, einu arbatos išgert biggrin.gif
Atsakyti
kaip jums drekinanti krempudra TBC g.gif turejau savo riebiai odai skirta bealiejine,visiskai netiko,gal todel kad ziema.. g.gif
Atsakyti
Labai dekui uz atsakymus del krempudros sepetelio 4u.gif manau, kad ir as pasiieskosiu kokios kitos firmos...
Atsakyti
Gal kuri naudojote BODY FOCUS BUST FIRMER - stangrinamajį biusto pienelį? Veiksmingas ar nelabai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(SheMe @ 2010 01 04, 20:25)
Gal kuri naudojote BODY FOCUS BUST FIRMER - stangrinamajį biusto pienelį? Veiksmingas ar nelabai? g.gif


Man tai tokie dalykai bet kokios firmos neveiksmingi atrodo irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 01 04, 21:57)
Man tai tokie dalykai bet kokios firmos neveiksmingi atrodo  irnesakyk.gif

Na taip nemeluojant ir man atrodo jog naudos iš jų nedaug būtų, bet apimta baimės, kad krūtinė bus sulig keliais (nes maitinu) bandau imtis kokių nors priemonių blush2.gif Ar geriau nemėtyti pinigėlių į balą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2010 01 04, 02:04)
O kas čia keisto?  biggrin.gif Kiek žmonių - tiek nuomonių. Esu naudojusi du šepetėlius krempudrai, vieno firmos nežinau, kažkoks UK gamintas lyg, ir TBS. Abu buvo nieko, veido nebraižo, pudrą užtepa  lotuliukas.gif Tai ir sakau - man patiko. Kadangi bandžiau ir patiko - tai ir užsisakiau per platintoją smile.gif Pagal atsiliepimus manau labiau rizikuočiau pirkdama, o dar reikia turėti laiko ieškotis info...


Merginos, prajuokinot lotuliukas.gif nebijau aš reklamos, platintojų ar kažko..
Keista, nes prieš pirkdama perskaičiau ne vieną puslapį atsiliepimų, ir nei vieno gero apie tbs šepetėlį neradau, o štai dabar kažkam užklausus iškart atsirado geras atsiliepimas. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SheMe @ 2010 01 04, 20:46)
Na taip nemeluojant ir man atrodo jog naudos iš jų nedaug būtų, bet apimta baimės, kad krūtinė bus sulig keliais (nes maitinu) bandau imtis kokių nors priemonių blush2.gif  Ar geriau nemėtyti pinigėlių į balą? g.gif

Manau tokiu atveju ieškotis kažko iš vaistinės ar kokios besispecializuojančios laboratorijos reikėtų 4u.gif TBS labiau faini savo kvapais, savo darbo filosofija (trečiųjų šalių rėmimas kuriant ten darbo vietas, Afrikos moterų švietimas, bandymų su gyvūnais neatlikimas ir pan.), o ne laboratorijų išradimais. Aišku, kiekvienam dar pagal save atsitaikyt reikėtų, kitam žmogui su itin problematiška oda TBS kremukas gali būti geresnis už gydomąją kosmetiką - neteigiu kategoriškai, bet mano nuomonė tokia 4u.gif (nenorėčiau būti užsipulta biggrin.gif )
Papildyta:
QUOTE(Argija @ 2010 01 04, 22:01)
Merginos, prajuokinot  lotuliukas.gif  nebijau aš reklamos, platintojų ar kažko..
Keista, nes prieš pirkdama perskaičiau ne vieną puslapį atsiliepimų, ir nei vieno gero apie tbs šepetėlį neradau, o štai dabar kažkam užklausus iškart atsirado geras atsiliepimas.  mirksiukas.gif

Gerai, kad nuotaiką pakėlėm biggrin.gif

Gal kad palygint neturiu su kuo - todėl. Ir vėlgi pasikartosiu, kiekvienam savo drinks_cheers.gif

O atsiliepimas ne iškart geras - po dviejų ne tokių gerų mirksiukas.gif Beje, ar esate aistuliaa arba Argija realiai bandžiusios tą šepetėlį? blush2.gif Ar tik atsiliepimai įtakojo sprendimą?
Atsakyti
QUOTE(SheMe @ 2010 01 04, 21:46)
Na taip nemeluojant ir man atrodo jog naudos iš jų nedaug būtų, bet apimta baimės, kad krūtinė bus sulig keliais (nes maitinu) bandau imtis kokių nors priemonių blush2.gif  Ar geriau nemėtyti pinigėlių į balą? g.gif


Gal geriau pasportuoti g.gif
Atsakyti