Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(monika 22 @ 2009 12 30, 17:48)
Gal kas naudojate akių makiažo valiklį? Kokie atsiliepimai? 4u.gif


Naudoju iš Wise women serijos. Man labai patinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(monika 22 @ 2009 12 30, 17:48)
Gal kas naudojate akių makiažo valiklį? Kokie atsiliepimai? 4u.gif


Isbandziau su ramunelem, tai toks a le medicinis - bekvapis, bespalis vandenukas, bet tusa "nugriauzia" labai neblogai, be jokiu ten trynimu 4u.gif
Atsakyti
Limcamca, fantamsagorija, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2009 12 30, 21:24)
O kaip TBS kūno pieneliai? Ar labai skysti? Mat turėjau migdolinį, tai man per skystas pasirodė

Turiu is Body Focus ir kuno losjona, ir masazo alieju. Man abu labai liuks thumbup.gif
Losjonas tikrai nera skystas.
Atsakyti
Gal esate kuri bandziusi sepeteli kreminei pudrai tepti? 4u.gif Pats laikas butu ir man toki stebukla isigyti, tai labai domina atsiliepimai...
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 12 30, 11:57)
as turiu vanilini sviestuka, bet su blizguciais, tai kas diena nenaudoju, tik progomis, graziai pablizgina oda.. Kvapas jo toks astrus, man skanus, draugei patiko, kita pasake, kad smirda  biggrin.gif  biggrin.gif  tai cia kaip kam..


As irgi toki gavau dovanu, del kvapo manau tai labai indiviualus reikalas, nes man jis taip pan nekevepia maloniai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate81 @ 2010 01 03, 20:45)
Gal esate kuri bandziusi sepeteli kreminei pudrai tepti? 4u.gif Pats laikas butu ir man toki stebukla isigyti, tai labai domina atsiliepimai...


Prieš perkant kreminės pudros šepetėlį, perskaičiau daug atsiliepimų, bet apie Tbs kreminės pudros šepetėlį neradau nei vieno gero atsiliepimo. Tad ir nepirkau jo schmoll.gif išsirinkau kitos firmos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate81 @ 2010 01 03, 19:45)
Gal esate kuri bandziusi sepeteli kreminei pudrai tepti? 4u.gif Pats laikas butu ir man toki stebukla isigyti, tai labai domina atsiliepimai...

Taip, bandžiau, sesuo turi - man labai patiko, tokį patį turėsiu sausio pabaigoj thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Argija @ 2010 01 03, 21:47)
Prieš perkant kreminės pudros šepetėlį, perskaičiau daug atsiliepimų, bet apie Tbs kreminės pudros šepetėlį neradau nei vieno gero atsiliepimo. Tad ir nepirkau jo  schmoll.gif  išsirinkau kitos firmos  thumbup.gif

O kokį įsigijote? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2010 01 03, 22:47)
Prieš perkant kreminės pudros šepetėlį, perskaičiau daug atsiliepimų, bet apie Tbs kreminės pudros šepetėlį neradau nei vieno gero atsiliepimo. Tad ir nepirkau jo  schmoll.gif  išsirinkau kitos firmos  thumbup.gif


drinks_cheers.gif as irgi masciau apie si, bet pasiskaicius atsiliepimus isigijau kita..
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2010 01 03, 23:42)
O kokį įsigijote? ax.gif


Dior foundation brush thumbup.gif

QUOTE(aistuliaa @ 2010 01 04, 00:21)
drinks_cheers.gif  as irgi masciau apie si, bet pasiskaicius atsiliepimus isigijau kita..


Net keista, kad paklausus čia iškart atsirado teigiamas atsiliepimas ape tbs kremp. šepetėlį g.gif
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2010 01 04, 00:04)
Dior foundation brush  thumbup.gif
Net keista, kad paklausus čia iškart atsirado teigiamas atsiliepimas ape tbs kremp. šepetėlį  g.gif

O kas čia keisto? biggrin.gif Kiek žmonių - tiek nuomonių. Esu naudojusi du šepetėlius krempudrai, vieno firmos nežinau, kažkoks UK gamintas lyg, ir TBS. Abu buvo nieko, veido nebraižo, pudrą užtepa lotuliukas.gif Tai ir sakau - man patiko. Kadangi bandžiau ir patiko - tai ir užsisakiau per platintoją smile.gif Pagal atsiliepimus manau labiau rizikuočiau pirkdama, o dar reikia turėti laiko ieškotis info...
Atsakyti
QUOTE(aya @ 2010 01 03, 16:42)
Turiu is Body Focus ir kuno losjona, ir masazo alieju. Man abu labai liuks thumbup.gif
Losjonas tikrai nera skystas.

masazo aliejus wub.gif kvepia skaniai, irgi neperskystas
Atsakyti