Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(_mažule_ @ 2009 12 30, 00:52)
Nutmeg & vanila body butter
user posted image
Noreciau isgirsti Jusu ispudzius apie si produkta, ka tik uzsisakiau is UK kelias priemones vaniles kvapo, tarp ju yra ir Jusu pirktas sviestas, tad butu idomu suzinuoti poveiki ir visa kita  rolleyes.gif


as turiu vanilini sviestuka, bet su blizguciais, tai kas diena nenaudoju, tik progomis, graziai pablizgina oda.. Kvapas jo toks astrus, man skanus, draugei patiko, kita pasake, kad smirda biggrin.gif biggrin.gif tai cia kaip kam..
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 12 30, 10:57)
as turiu vanilini sviestuka, bet su blizguciais, tai kas diena nenaudoju, tik progomis, graziai pablizgina oda.. Kvapas jo toks astrus, man skanus, draugei patiko, kita pasake, kad smirda  biggrin.gif  biggrin.gif  tai cia kaip kam..



Šito kvapas nėra aštrus, kaip tik toks lengvas ir subtilus wub.gif
Atsakyti
Turiu štai šiuos kvepaliukus, kvapas puikus, tačiau laikosi ne per ilgiausiai mastau.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(monika 22 @ 2009 12 30, 12:31)
Šito kvapas nėra aštrus, kaip tik toks lengvas ir subtilus  wub.gif


Na nesakyciau, kad labai lengvas, tikrai astrokas to, kur as turiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(_mažule_ @ 2009 12 30, 00:56)
Aciuks uz greita atsakyma. Man arciau sirdies ''valgomieji'' kvapai, sokolado, vaniles ir pan., del ko ir surinkau i uzsakyma viska kas kvepia vanile  biggrin.gif , tik baugu buvo vanilinius kvepaiukus pirkt, kiek skaiciau temoj mamytes neytin giria TBS aromatus - atsiet ne kiek nesilaiko.... Ka galit konkretaus pakomentuoti apie sita?
http://www.thebodysh...;prdcode=12321m


turiu šiu kvepaliuku VANILLA aliejuka user posted image

Jo, tiek kvepaliuku kvapas toks pat, gal aliejuko kiek ryskesnis...aliejukas laiko tai tikrai lb ilgai, net kelias dienas uzuodziu jo aromata ir kiti tai patvirtina, taciau kaip laiko kvepaliukai nzn...
Taciau del kvapo pasirinkimas jusu nuostabus...vanilla wub.gif
Atsakyti
Vanilė man per saldi. Vat jazminų kvepaliukai tai mmm wub.gif
Atsakyti
O ar esate kas nors uostę- White Gardenia kvepaliukus- kaip jie? 4u.gif
Atsakyti
Gal kas naudojate akių makiažo valiklį? Kokie atsiliepimai? 4u.gif
Atsakyti
O kaip TBS kūno pieneliai? Ar labai skysti? Mat turėjau migdolinį, tai man per skystas pasirodė
Atsakyti
Gal kas naudojote dienini/naktini krema veidui su morkomis? Butu idomus atsiliepimai, nes norisi pirkti, bet bijau, kad veidas netaptu oranzinis bigsmile.gif
Atsakyti
Gal esate kas naudoje kuri is siu kuno sviestu:
Vitamin E body butter
Aloe body butter

Idomu kaip kvapai ir ar pakankamai drekina oda? Atsiprasau jeigu apie tai buvo kalbeta ir jei kartojuosi
Atsakyti
Man labai patinka kanapiu kuno sviestas ir ranku kremas. Daug kam nepatinka sie kvapai, bet man jie visai nieko, o ir drekina labai puikiai thumbup.gif
Atsakyti