Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Incredible Me @ 2009 12 28, 10:34)
as norejau avieciu,bet nebuvo..sake kad po nauju metu pasirodys avieciu ir melyniu sviestai,bus uz akciine kaina,bet man reikejo butent ta diena nusipirkti biggrin.gif tai isbandziau visus!! lotuliukas.gif nieko pasirode satsuma(man mandarinais kvepejo),papaya,greipfrutu,ir brazilisku riesutu smile.gif braskiu,kokosu,kanapiu ir man nepatiko schmoll.gif  aisku ,kad skonio reikalas drinks_cheers.gif  dar ziurejau i konsistencija..nes ji skiriasi,tai va brazil.riesutu tokia skystesne,lengviau tepasi,kas patiko smile.gif




as avieciu scruba turiu, tai kvapas irgi thumbup.gif toks ne per saldus - kaip braskiu...
Atsakyti
QUOTE(monika 22 @ 2009 12 27, 01:04)
Tikiuosi 4u.gif  O jūs tepate ant šlapių ar ant sausų plaukučių?


tepu ant slapiu plauku 4u.gif
Atsakyti
Gal galėtų platintoja iš Vilniaus parašyti į až ??
Atsakyti
QUOTE(eglute-2002 @ 2009 12 29, 00:49)
tepu ant slapiu plauku  4u.gif


Ačiū 4u.gif Aš pabandžiau ir ant šlapių ir ant sausų, abu atvejai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lialytia @ 2009 12 29, 01:32)
Gal galėtų platintoja iš Vilniaus parašyti į až ??



Ir kaune labai domintu- į až
Atsakyti
Patinka si kosmetika, skaniai kvepia wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurėja*: 29 gruodžio 2009 - 18:21
QUOTE(lialytia @ 2009 12 29, 02:32)
Gal galėtų platintoja iš Vilniaus parašyti į až ??


uzsakymai.jums@gmail.com
Atsakyti
Nutmeg & vanila body butter
user posted image
Noreciau isgirsti Jusu ispudzius apie si produkta, ka tik uzsisakiau is UK kelias priemones vaniles kvapo, tarp ju yra ir Jusu pirktas sviestas, tad butu idomu suzinuoti poveiki ir visa kita rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(_mažule_ @ 2009 12 29, 23:52)
Nutmeg & vanila body butter
user posted image
Noreciau isgirsti Jusu ispudzius apie si produkta, ka tik uzsisakiau is UK kelias priemones vaniles kvapo, tarp ju yra ir Jusu pirktas sviestas, tad butu idomu suzinuoti poveiki ir visa kita  rolleyes.gif


Aš uosčiau kvapą, man labai patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(_mažule_ @ 2009 12 30, 00:52)
Nutmeg & vanila body butter
user posted image
Noreciau isgirsti Jusu ispudzius apie si produkta, ka tik uzsisakiau is UK kelias priemones vaniles kvapo, tarp ju yra ir Jusu pirktas sviestas, tad butu idomu suzinuoti poveiki ir visa kita  rolleyes.gif


Turiu šį, kvapas pats pačiausias iš Tbs bandytų sviestų. Šiuo metu naudoju jį ir mango kūno sviestus. Tai Nutmeg vanilla patinka ir kvapas ir pats sviestas labiau thumbup.gif anksčiau maniau, kad jie visi vienodi, o tik kvapai skiriasi. blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2009 12 30, 01:26)
Turiu šį, kvapas pats pačiausias iš Tbs bandytų sviestų. Šiuo metu naudoju jį ir mango kūno sviestus. Tai Nutmeg vanilla patinka ir kvapas ir pats sviestas labiau  thumbup.gif  anksčiau maniau, kad jie visi vienodi, o tik kvapai skiriasi.  blush2.gif  blush2.gif

Aciuks uz greita atsakyma. Man arciau sirdies ''valgomieji'' kvapai, sokolado, vaniles ir pan., del ko ir surinkau i uzsakyma viska kas kvepia vanile biggrin.gif , tik baugu buvo vanilinius kvepaiukus pirkt, kiek skaiciau temoj mamytes neytin giria TBS aromatus - atsiet ne kiek nesilaiko.... Ka galit konkretaus pakomentuoti apie sita?
http://www.thebodysh...;prdcode=12321m
Atsakyti
QUOTE(_mažule_ @ 2009 12 30, 01:56)
Aciuks uz greita atsakyma. Man arciau sirdies ''valgomieji'' kvapai, sokolado, vaniles ir pan., del ko ir surinkau i uzsakyma viska kas kvepia vanile  biggrin.gif , tik baugu buvo vanilinius kvepaiukus pirkt, kiek skaiciau temoj mamytes neytin giria TBS aromatus - atsiet ne kiek nesilaiko.... Ka galit konkretaus pakomentuoti apie sita?
http://www.thebodysh...;prdcode=12321m



Apie si nieko p[asakyti negaliu, nes vanile man per saldi. Taciau turejau Neroli jasmin - tai labai patiko, ir galiu pasakyti - kvapas laikosi. Aisku, ne kaip brangiu kvepalu is Sarmos, kai ruba isplauni 2 k. ir dar kvepia. Bet tikrai gan gerai. Dabar turiu Mandarin orchid - kvapas vertas demesio. Man wub.gif ir gerai laiko.
Atsakyti