Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Tučka @ 2009 12 19, 23:26)
Nepykit, neskaiciau visos temos, bet noriu paklausti, su kokia raide dabar kremai yra svieziausi  ax.gif

E- 2009 jei neklystu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lo-lo @ 2009 12 18, 13:08)
Man jis per riebus, užsitepus ilgai jaučiu jį  doh.gif jis toks maitinantis gal, o tas su alaviju lengvesnis žymiai, kvapas malonus  ax.gif Na aišku kiekvienam individualiai, naudoju kitos firmos kremą kuris man tinka, ir palyginus su TBS man geresnis  mirksiukas.gif

Su alaviju lengvesnis, su vit. E daugiau linkusiai sausėti odai. O su dumbliais dar ir už alaviją "lengvesnis"- ten jau mišriai odai.

QUOTE(tiutia_007 @ 2009 12 18, 15:48)
Bet Vitamino E serija ir odai linkusiai raukšlėtis gali būti skirta, o pas mane dar jauna oda, raukšlių dar nemanau, kad turiu... g.gif

Nebūtinai raukšlėtis linkusiai. Man rodos, kad nerašo dėl raukšlių nieko. Aš ir kitos firmos kremą su vitaminu E naudoju, nors dar irgi jauna smile.gif

QUOTE(lo-lo @ 2009 12 20, 00:41)
E- 2009 jei neklystu  mirksiukas.gif

Neklysti.
Atsakyti
Vat dar norėjau paklaust... 4u.gif Kaip čia su tuo galiojimu, kaip jį pasitikrint reikėtų, jeigu perki iš platintojos, kaip žinoti galiojimo laiką? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutia_007 @ 2009 12 20, 13:45)
Vat dar norėjau paklaust... 4u.gif  Kaip čia su tuo galiojimu, kaip jį pasitikrint reikėtų, jeigu perki iš platintojos, kaip žinoti galiojimo laiką? ax.gif


Yra pagaminimo data ant pakuotės tiek perkant iš platintojos, tiek iš parduotuvės.
Atsakyti
QUOTE(tiutia_007 @ 2009 12 20, 13:45)
Vat dar norėjau paklaust... 4u.gif  Kaip čia su tuo galiojimu, kaip jį pasitikrint reikėtų, jeigu perki iš platintojos, kaip žinoti galiojimo laiką? ax.gif

Aš jau apie tai rašiau, galiu pakartot ax.gif Ant prekes yra šifras, pirmoji raidė reiškia metus: A-2005, B-2006...E-2009, po to trys skaičiai reiškia prekės pagaminimo metų diena smile.gif Tinka naudoti 36 mėn smile.gif Atidarius prekę dažniausiai galima naudoti 12 mėn. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lo-lo @ 2009 12 20, 13:19)
Aš jau apie tai rašiau, galiu pakartot  ax.gif Ant prekes yra šifras, pirmoji raidė reiškia metus: A-2005, B-2006...E-2009, po to trys skaičiai reiškia prekės pagaminimo metų diena  smile.gif Tinka naudoti 36 mėn  smile.gif Atidarius prekę dažniausiai galima naudoti 12 mėn.  mirksiukas.gif

Laikau rankose Shea body butter, ant dugno yra šifras (barkodas?). Niekur neradau jokių raidžių unsure.gif Po juo yra nupiešta atidengta dėžutė, joje įrašyta 12 mėn. - tas visiškai suprantama, kas suvartot per 12 mėn. nuo atidarymo. Barkodo priekyje 5, tai paskaičiavus abėcėlėje raides, kaip tik gaunasi E. Tai čia ir yra pagaminimo metai? Ar jau prišifravau? tongue.gif

Ai, taip neryškiai matau įspausta D344LA. Kaip ir atitiktų, bet tas LA g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ashtri: 20 gruodžio 2009 - 14:05
QUOTE(ashtri @ 2009 12 20, 15:03)
Laikau rankose Shea body butter, ant dugno yra šifras (barkodas?). Niekur neradau jokių raidžių  unsure.gif Po juo yra nupiešta atidengta dėžutė, joje įrašyta 12 mėn. - tas visiškai suprantama, kas suvartot per 12 mėn. nuo atidarymo. Barkodo priekyje 5, tai paskaičiavus abėcėlėje raides, kaip tik gaunasi E. Tai čia ir yra pagaminimo metai? Ar jau prišifravau?  tongue.gif

Ai, taip neryškiai matau įspausta D344LA. Kaip ir atitiktų, bet tas LA  g.gif

Ne tas šifras tikrai ne barkodas schmoll.gif Čia reik žiūrėti į tą kur parašėt blush2.gif smile.gif Bus pagaminta 2008 metais gruodžio gale, o tuos raidės galdar kažką reiškia g.gif bet svarbiausia žinot galiojimą dabar 4u.gif
Atsakyti
Turiu klausimeli, ar apsimoka pirkti 15 ml x6 vnt. uz mazdaug 50 lt. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2009 12 20, 16:10)
Turiu klausimeli, ar apsimoka pirkti 15 ml x6 vnt. uz mazdaug 50 lt.  g.gif


Ko tokio? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lo-lo @ 2009 12 20, 16:19)
Ne tas šifras tikrai ne barkodas  schmoll.gif Čia reik žiūrėti į tą kur parašėt  blush2.gif  smile.gif Bus pagaminta 2008 metais gruodžio gale, o tuos raidės galdar kažką reiškia  g.gif bet svarbiausia žinot galiojimą dabar  4u.gif

Pas mane tai kodas yra D301F, o kaip Jūs iš tų 3 skaičiukų suprantat datą, man kažkaip dar neina suprasti... doh.gif Jau su pirma raide supratau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2009 12 20, 15:42)
Ko tokio?  biggrin.gif


ot kvaisa pamirsau parasyt lotuliukas.gif Aloe kremo veidui smile.gif

Papildyta:
QUOTE(tiutia_007 @ 2009 12 20, 15:57)
Pas mane tai kodas yra D301F, o kaip Jūs iš tų 3 skaičiukų suprantat datą, man kažkaip dar neina suprasti... doh.gif Jau su pirma raide supratau... blush2.gif


Metuose yra 365 dienos, tai tas skaicius po raides ir reiskia kuria metu diena yra pagaminta 4u.gif
Atsakyti
a ko taip vel galiojimai parupo? vel kazkas gavot negaliojancia preke? biggrin.gif

as anksciau pirkau is EBAY, tai puse negaliojanciu gaudavau doh.gif: po to maciau pas kai kurias platintojas irgi, tad dabar zinau viena, pas kuria viskas galioja kiek jau tikrinau, tai dabar ramu rolleyes.gif
Atsakyti