Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Sveiki 4u.gif

Kažkaip pasiskaičiusi visą šią temelę, kiek prirašėt, nepamačiau, kad kas daugiau pakalbėtų apie veido odos priežiūrą... g.gif Iš tikrųjų tai norėčiau patarimo... rolleyes.gif Mano veido oda yra mišri, T zona dažniausiai visada, o kitos veido vietos kaip pasitaiko, netgi kartais išsausėja labai... unsure.gif Iš tikrųjų domina kremai, kurie man padėtų išlaikyti matiškumą, kas naudojo, kas galėtų patarti, nes veido pačio valymui mano veido labai sujautrėja, jeigu kažkas netinka tai veido odą tempia, paberia vietomis, o vat kremai tai visi kažkaip tinka, bet kremo noriu, kad matiškumo tikrai duotų, nes dienos bėgyje blizgėti visa pradedu verysad.gif Bet prausiklių, tonikų tai norėtųsi jautriai odai, bet, kad tik neriebintų... schmoll.gif Kas gal turit tokią odytę, vat ką naudojat, ką patartumėt, ką vertėtų pabandyti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutia_007 @ 2009 12 17, 22:57)
Sveiki 4u.gif

Kažkaip pasiskaičiusi visą šią temelę, kiek prirašėt, nepamačiau, kad kas daugiau pakalbėtų apie veido odos priežiūrą... g.gif Iš tikrųjų tai norėčiau patarimo... rolleyes.gif Mano veido oda yra mišri, T zona dažniausiai visada, o kitos veido vietos kaip pasitaiko, netgi kartais išsausėja labai... unsure.gif Iš tikrųjų domina kremai, kurie man padėtų išlaikyti matiškumą, kas naudojo, kas galėtų patarti, nes veido pačio valymui mano veido labai sujautrėja, jeigu kažkas netinka tai veido odą tempia, paberia vietomis, o vat kremai tai visi kažkaip tinka, bet kremo noriu, kad matiškumo tikrai duotų, nes dienos bėgyje blizgėti visa pradedu verysad.gif Bet prausiklių, tonikų tai norėtųsi jautriai odai, bet, kad tik neriebintų... schmoll.gif Kas gal turit tokią odytę, vat ką naudojat, ką patartumėt, ką vertėtų pabandyti? ax.gif

Mano oda panaši. Bandžiau su vit E ir žalia su alavijų, nežinau g.gif nepatiko man abu. Bet jei reiktų rinktis iš šių dviejų imčiau su alaviju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutia_007 @ 2009 12 17, 22:57)
Sveiki 4u.gif

Kažkaip pasiskaičiusi visą šią temelę, kiek prirašėt, nepamačiau, kad kas daugiau pakalbėtų apie veido odos priežiūrą... g.gif Iš tikrųjų tai norėčiau patarimo... rolleyes.gif Mano veido oda yra mišri, T zona dažniausiai visada, o kitos veido vietos kaip pasitaiko, netgi kartais išsausėja labai... unsure.gif Iš tikrųjų domina kremai, kurie man padėtų išlaikyti matiškumą, kas naudojo, kas galėtų patarti, nes veido pačio valymui mano veido labai sujautrėja, jeigu kažkas netinka tai veido odą tempia, paberia vietomis, o vat kremai tai visi kažkaip tinka, bet kremo noriu, kad matiškumo tikrai duotų, nes dienos bėgyje blizgėti visa pradedu verysad.gif Bet prausiklių, tonikų tai norėtųsi jautriai odai, bet, kad tik neriebintų... schmoll.gif Kas gal turit tokią odytę, vat ką naudojat, ką patartumėt, ką vertėtų pabandyti? ax.gif


Mano oda greit ima blizgėt, bet šiaip net su vandeniu nusiprausus labai tempia, greit suirzta, T zona truputį riebesnė, o skruostai sausi iki niežėjimo ir paberia dažnai. Serija su vitaminu E man visai patinka. Dėl matiškumo nežinau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Raile @ 2009 12 17, 14:43)
Kiek kainavo g.gif ?


Nepasakysiu kiek kainavo litais, nes siunčiausi visą rinkinį iš JAV 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lo-lo @ 2009 12 17, 22:06)
Mano oda panaši. Bandžiau su vit E ir žalia su alavijų, nežinau  g.gif nepatiko man abu. Bet jei reiktų rinktis iš šių dviejų imčiau su alaviju  mirksiukas.gif

Mano taip pat misri,bet as rinkciausi su vit E smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2009 12 18, 12:49)
Mano taip pat misri,bet as rinkciausi su vit E smile.gif

Man jis per riebus, užsitepus ilgai jaučiu jį doh.gif jis toks maitinantis gal, o tas su alaviju lengvesnis žymiai, kvapas malonus ax.gif Na aišku kiekvienam individualiai, naudoju kitos firmos kremą kuris man tinka, ir palyginus su TBS man geresnis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lo-lo @ 2009 12 18, 12:08)
Man jis per riebus, užsitepus ilgai jaučiu jį  doh.gif jis toks maitinantis gal, o tas su alaviju lengvesnis žymiai, kvapas malonus  ax.gif Na aišku kiekvienam individualiai, naudoju kitos firmos kremą kuris man tinka, ir palyginus su TBS man geresnis  mirksiukas.gif

Va kaip 4u.gif O man kaip tik uzsitepus ant veido nesijaucia riebumo,susigeria drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2009 12 18, 15:08)
Va kaip 4u.gif O man kaip tik uzsitepus ant veido nesijaucia riebumo,susigeria drinks_cheers.gif

Gal oda sausesne g.gif na tikrai čia individualu labai, reiktų bandyt kiekvienai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2009 12 18, 02:49)
Mano oda greit ima blizgėt, bet šiaip net su vandeniu nusiprausus labai tempia, greit suirzta, T zona truputį riebesnė, o skruostai sausi iki niežėjimo ir paberia dažnai. Serija su vitaminu E man visai patinka. Dėl matiškumo nežinau  unsure.gif

Bet Vitamino E serija ir odai linkusiai raukšlėtis gali būti skirta, o pas mane dar jauna oda, raukšlių dar nemanau, kad turiu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutia_007 @ 2009 12 18, 16:48)
Bet Vitamino E serija ir odai linkusiai raukšlėtis gali būti skirta, o pas mane dar jauna oda, raukšlių dar nemanau, kad turiu... g.gif

su juru dumbliais siulyciau,ta serija skirta misriai..o bandziusiu noreciau paklausti kaip jums krempudros ir makiazo baze TBC g.gif
Atsakyti
Šiandien uosčiau šitą, man labai patiko wub.gif

user posted image

Kai pamačiau LT parduotuvėje parduodamo serumo kainą ir išsižiojau 51 Lt blink.gif O UK kainuoja tik £6.85 (pavertus litais maždaug 26 Lt). Nesuprantu, kodėl pas mus dvigubai brangiau g.gif

user posted image
Atsakyti
Nepykit, neskaiciau visos temos, bet noriu paklausti, su kokia raide dabar kremai yra svieziausi ax.gif
Atsakyti