Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Babystar @ 2009 12 15, 20:10)
user posted image
dull-nepaklusnus
frizzy-garbanoti,tad norejau paklausti ar tinka tiesiems plaukams blush2.gif  brunette.gif



as naudoju tiesiem plaukam, man patinka wub.gif ir kvapas super thumbup.gif
Atsakyti
frizzy - ne garbanoti o labiau besipuciantys... pustis gali ir tiesus plaukai, tad sis serumas nera taip jau labai garbanoms skirtas...

beje, kaip tas No Frizz kremas, kas naudojat? as pabandziau, tai man labai patiko poveikis, bet labai nepatiko kvapas... unsure.gif

aistule koks cia aliejus? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2009 12 16, 09:32)
frizzy - ne garbanoti o labiau besipuciantys... pustis gali ir tiesus plaukai, tad sis serumas nera taip jau labai garbanoms skirtas...

beje, kaip tas No Frizz kremas, kas naudojat? as pabandziau, tai man labai patiko poveikis, bet labai nepatiko kvapas... unsure.gif

aistule koks cia aliejus? ax.gif

g.gif anglona reikia trinti....
frizzy [‹frˆzˆ] a (smulkiai) garbanotas (apie plaukus)
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2009 12 16, 10:32)

aistule koks cia aliejus? ax.gif


http://www.thebodysh...ale/prod1028919

Va smile.gif tik dar nespejau isbandyti smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Reikia jusu pagalbos ir patarimo.. Renkam dovanas, svarstom, o dar tiksliau skirstom joms pinigelius ax.gif Iki parduotuves nulekti ir apziureti dabar nera galimybes.. Gal kas zinot duso zele ar kuno prausikliu kainas? Kokius pirkti rekomenduotumt g.gif ? Pati nieko nesu bandziusi blush2.gif Ar yra vyrisku? Kiek kainuoja?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raile @ 2009 12 17, 13:51)
Sveikos 4u.gif
Reikia jusu pagalbos ir patarimo.. Renkam dovanas, svarstom, o dar tiksliau skirstom joms pinigelius ax.gif  Iki parduotuves nulekti ir apziureti dabar nera galimybes.. Gal kas zinot duso zele ar kuno prausikliu kainas? Kokius pirkti rekomenduotumt g.gif ? Pati nieko nesu bandziusi blush2.gif  Ar yra vyrisku? Kiek kainuoja?
Aciu 4u.gif

o jus domina litais kainos?
man tai pats paciausias kvapas yra almond ir shea butter wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dzoniene @ 2009 12 17, 12:59)
o jus domina litais kainos?
man tai pats paciausias kvapas yra almond ir shea butter wub.gif

man shea butter arba brazil nut wub.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2009 12 17, 15:06)
man shea butter arba brazil nut  wub.gif

Aciu uz rekomendacijas 4u.gif
Domina kaina parduotuveje g.gif , nes tik ten galim pirkti- cekiai, fakturos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Raile @ 2009 12 17, 14:20)
Aciu uz rekomendacijas 4u.gif
Domina kaina parduotuveje g.gif , nes tik ten galim pirkti- cekiai, fakturos doh.gif

man atrodo kad duso zele apie 25lt kainuoja g.gif nors galima rasti ir pigesniu is originals serijos-ten atrodo apie 18 lt-bet kvapai man ju nelabai.pati db turiu pukuotuju persiku duso zele-tai daugiau nepirkciau-kvapas nesuzavejo.pirkau vien tik del to kad buvo akcija ir su kuponu nusipirkau uz 11lt. 4u.gif
Atsakyti
Aš turiu mango kvapo, man patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(monika 22 @ 2009 12 17, 15:41)
Aš turiu mango kvapo, man patinka  wub.gif

Kiek kainavo g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Raile @ 2009 12 17, 15:43)
Kiek kainavo g.gif ?

Daugumos produktų kainos ČIA 4u.gif
Atsakyti