Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(lait @ 2009 12 14, 20:09)
Man Grapeseed Glossing Serum vienintelis issigelbejimas nuo susisiausimo.  ax.gif Neturiu nei vieno nusiskundimo. Plaukai buvo labai sausi, ir putesi taip, kaip jiem patinka, iki tol, kol atradau sita geri bigsmile.gif  Labai graziai istiesina ir sulygina plaukus, suteikia jiems gyvumo thumbup.gif ir nei kiek neriebaluoja, tik aisku, kad nereikia padauginti. Beje, nors buteliukas mazytis, bet uztenka tikrai ilgam.



perskaichiau kad ji reikia nuplauti ir kad jis labai tinka garbanotiems plaukams..toks jo aprasymas tbs puslapyje...o Jus kaip supratau naudojat nenuplaunant? ir Jusu plaukai tiesus? blush2.gif g.gif
Atsakyti
Nereikia serumo nuplauti schmoll.gif Kaip ir bet kurį kitą, paskirstyti jį ant švarių sausų arba ant drėgnų nusausintų plaukų

Recommended use: Warm a small amount through hands and run lightly through the top layers of your hair while styling. Can also be applied to wet hair before drying.
Atsakyti
blogai perskaichiau doh.gif sorry 4u.gif
bet ar turi skirtuma plaukai(garbanoti/tiesus), nes apie garbanotus ten tikrai parasyta....
Atsakyti
QUOTE(destination @ 2009 12 14, 18:38)
Sveikos  4u.gif

Ką galite pasakyti apie šiuos sviestukų kvapus -
1. granatų
2. laukinių vyšnių
3. pasiflorų
4. aviečių
5. greipfrutų
6. persikų
7. migdolų
8. kakavos
9. mandarinų
10. spanguolių (iš kalėdinės serijos) ? bigsmile.gif

Pusės jų parduotuvėse nėra, tai nėr kaip pauostyti biggrin.gif Domina, ar kvapai labai aštrūs, aitrūs, rūgštūs?

Būsiu dėkinga už atsakymus  ax.gif

Pasiflorų - toks švelnus idomus, ir nežinau net su kuo palygint ax.gif
Aviečių - saldus skanus vanilinis, bet po dvieju kartų panaudojimo, kvapas įgrįsta
Mandarinų - švelnus, malonus, gaivinantis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lo-lo @ 2009 12 15, 12:31)

Aviečių - saldus skanus vanilinis, bet po dvieju kartų panaudojimo, kvapas įgrįsta


skonio reikalas-man pvz neigriso..2 bankes sunaudojau, dar pirksiu smile.gif man fainiai kvepia-tokia tikra avieciu uogiene wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2009 12 15, 13:34)
skonio reikalas-man pvz neigriso..2 bankes sunaudojau, dar pirksiu smile.gif man fainiai kvepia-tokia tikra avieciu uogiene wub.gif  biggrin.gif

Labai čia individualu, labai sunku lygint kvapus 4u.gif
Atsakyti

1. granatų-malonus.
2. laukinių vyšnių-nzn
3. pasiflorų-malonus.
4. aviečių - man toks sintetinis, saldus.
5. greipfrutų- labai skanus, neastrus, malonus
6. persikų-nzn
7. migdolų-super! saldus
8. kakavos-nzn
9. mandarinų-biski astrokas man
10. spanguolių (iš kalėdinės serijos) -rugstus, bet man patinka
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 12 14, 21:06)
Parduotuveje nezinau, as per tarpininke pirkau, bet jau senokai, kazkas apie  30-40 mokejau  ax.gif

Pardotuvėje 51Lt,o pas tarpininke iki 35Lt smile.gif
Atsakyti
ačiū visoms už atsakymus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babystar @ 2009 12 15, 00:09)
perskaichiau kad ji reikia nuplauti ir kad jis labai tinka garbanotiems plaukams..toks jo aprasymas tbs puslapyje...o Jus kaip supratau naudojat nenuplaunant? ir Jusu plaukai tiesus? blush2.gif  g.gif


Tikrai jo nereikia nuplauti schmoll.gif
Papildyta:
Nusipirkau siandien vonios alieju, kaip skaniai kvepia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Babystar @ 2009 12 14, 22:09)
perskaichiau kad ji reikia nuplauti ir kad jis labai tinka garbanotiems plaukams..toks jo aprasymas tbs puslapyje...o Jus kaip supratau naudojat nenuplaunant? ir Jusu plaukai tiesus? blush2.gif  g.gif

Taip, mano plaukai tiesus. Ir as perziurejau, bet niekur neradau parasyta, kad jis tiktu garbanotiems plaukams g.gif
Gal sumaisete su Brazil Nut Define & No Frizz, nes va sitas tikrai yra skirtas garbanoms.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lait @ 2009 12 15, 18:54)
Taip, mano plaukai tiesus. Ir as perziurejau, bet niekur neradau parasyta, kad jis tiktu garbanotiems plaukams g.gif
Gal sumaisete su Brazil Nut Define & No Frizz, nes va sitas  tikrai yra skirtas garbanoms.
user posted image


user posted image
dull-nepaklusnus
frizzy-garbanoti,tad norejau paklausti ar tinka tiesiems plaukams blush2.gif brunette.gif
Atsakyti