Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(@lona @ 2009 12 10, 17:04)
Man visa c vit. serija patiko, tame tarpe ir paakiu kremas...gal tik isskyrus naktini krema - per daug jis rugstus smile.gif

man ir patinka paakiu kremas, atgaivina akis, jau beveik baigiu sutepti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2009 12 11, 17:05)
Kaip jums granatų, pasiflorų ir persikų sviestukai? Kuris švelniausias kvapas? (dabar mangų turiu, tai visai nieko), nenoriu aštraus nosį riečiančio  blush2.gif


turiu granatu, persiku, mango ir cocoa. Tai is visu pats paciausias persiku thumbup.gif mango tai kaip ir rasiau jau, pauoscius siaip skaniai kvepia, bet ant kuno uztepus trenkia raugu, taip ir stovi nebenaudojamas.
Atsakyti
Sveikos, gal atsilieps kosmetikos platintoja Vilniuje 4u.gif
Rasyti i az 4u.gif
Atsakyti
Grapeseed Glossing Serum. Ar čia ir yra tas visų išgirtas vynuogių kauliukų serumas plaukų galiukam? 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Ką galite pasakyti apie šiuos sviestukų kvapus -
1. granatų
2. laukinių vyšnių
3. pasiflorų
4. aviečių
5. greipfrutų
6. persikų
7. migdolų
8. kakavos
9. mandarinų
10. spanguolių (iš kalėdinės serijos) ? bigsmile.gif

Pusės jų parduotuvėse nėra, tai nėr kaip pauostyti biggrin.gif Domina, ar kvapai labai aštrūs, aitrūs, rūgštūs?

Būsiu dėkinga už atsakymus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo destination: 14 gruodžio 2009 - 17:57
QUOTE(monika 22 @ 2009 12 14, 17:18)
Grapeseed Glossing Serum. Ar čia ir yra tas visų išgirtas vynuogių kauliukų serumas plaukų galiukam? 4u.gif

user posted image

bigsmile.gif oi sitas tai dalykelis geras, vis neprisiruosiu jo nupirkti doh.gif bet kai teko bandyti , tai super likau patenkinta thumbup.gif ir kvapas patiko wub.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(destination @ 2009 12 14, 17:38)
Ką galite pasakyti apie šiuos sviestukų kvapus -
5. greipfrutų
10. spanguolių (iš kalėdinės serijos) ? bigsmile.gif

Greipfrutų - rūgštokas, gaivus kvapas.
Spanguolių - saldesnis nei greipfrutų, intensyvesnio kvapo.

Abu man yra laaabai malonaus kvapo (aišku tai subjektyvu). 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(monika 22 @ 2009 12 14, 17:18)
Grapeseed Glossing Serum. Ar čia ir yra tas visų išgirtas vynuogių kauliukų serumas plaukų galiukam? 4u.gif

user posted image


O kodel jau jis toks isgirtas? rolleyes.gif as galiu ne tik pagirti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 12 14, 18:44)
O kodel jau jis toks isgirtas?  rolleyes.gif 

Man Grapeseed Glossing Serum vienintelis issigelbejimas nuo susisiausimo. ax.gif Neturiu nei vieno nusiskundimo. Plaukai buvo labai sausi, ir putesi taip, kaip jiem patinka, iki tol, kol atradau sita geri bigsmile.gif Labai graziai istiesina ir sulygina plaukus, suteikia jiems gyvumo thumbup.gif ir nei kiek neriebaluoja, tik aisku, kad nereikia padauginti. Beje, nors buteliukas mazytis, bet uztenka tikrai ilgam.
Atsakyti
QUOTE(lait @ 2009 12 14, 21:09)
Man Grapeseed Glossing Serum vienintelis issigelbejimas nuo susisiausimo.  ax.gif Neturiu nei vieno nusiskundimo. Plaukai buvo labai sausi, ir putesi taip, kaip jiem patinka, iki tol, kol atradau sita geri bigsmile.gif  Labai graziai istiesina ir sulygina plaukus, suteikia jiems gyvumo thumbup.gif ir nei kiek neriebaluoja, tik aisku, kad nereikia padauginti. Beje, nors buteliukas mazytis, bet uztenka tikrai ilgam.


na kad uztenka ilgam, tai tikrai, man net atsibodo naudoti biggrin.gif na glotnino irgi gerai, bet manau ir geresniu yra rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 12 14, 19:44)
O kodel jau jis toks isgirtas?  rolleyes.gif  as galiu ne tik pagirti biggrin.gif



Kai paskaičiau beveik visą temą, tai daug kas jį gyrė, todėl ir sakau, kad išgirtas, nors pati nebandžiau. O kokia jo kaina LT? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(monika 22 @ 2009 12 14, 22:01)
Kai paskaičiau beveik visą temą, tai daug kas jį gyrė, todėl ir sakau, kad išgirtas, nors pati nebandžiau. O kokia jo kaina LT? 4u.gif


Parduotuveje nezinau, as per tarpininke pirkau, bet jau senokai, kazkas apie 30-40 mokejau ax.gif
Atsakyti