Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Jurate81 @ 2009 10 08, 14:23)
mano oda tai labai riebi, labai greit blizgeti pradeda, tai vat ir reikia kokios spec. pudros  unsure.gif siandien buvau tbs pardej, uzklausiau del meginuko, tai akis tik pavarte, kad neturi, negali ir apskritai kazkokia cia nesamone pasakiau  doh.gif nors siaip man ten visada kremuku meginuku i indelius tuos maziukus ideda, tai nelabai ir suprantu koks butu skirtumas, jei i ta indeli ipiltu siek tiek pudros  blink.gif

man tai buvo ipyle jos siaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(ne_mamukas @ 2009 10 07, 23:56)
O bandėt kuri nors kremukus veidui? Kokie atsiliepimai? Kuri serija verta dėmėsio? g.gif

Cia priklauso nuo to, kokio tipo jusu veido oda smile.gif Mano labai riebi ir spuoguojasi, tai naudojau arbatmedzio linijos produktus veidui, visai neblogai man jie buvo, oda tikrai pagrazejo, tik tiek, kad jie nesprendzia odos problemos is esmes, o tik naikina pasekmes, todel perejau prie kitos firmos kosmetikos smile.gif Dar bandziau linija su juros dumbliais, skirtais misriai odai daugiau, tai kremukai man jau netiko, bet va veido kauke ir pilinga naudoju ir dabar ir man thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Fea @ 2009 10 08, 14:28)
man tai buvo ipyle jos siaip g.gif

man kazkaip nesiseke siandien isvis su tais meginukais niekur doh.gif prisiskaicius SM atsiliepimu apie ivairias pudras, kad meginuku galima paprasyti visose douglas ar kristiana parduotuvese, tikejausi nors viena gauti, bet visose pasake, kad ne, neturime jokiu megineliu, o ir ipilti negalime, tepkites cia blink.gif nors siaip konsultantes visur buvo malonios, nu bet nesiseke man schmoll.gif
o tbs, tai pataikiau ant tokios, kuri man rodos, yra vedeja, tai ji tokia 'siaip sau' visada...
Atsakyti
QUOTE(ne_mamukas @ 2009 10 07, 22:56)
O bandėt kuri nors kremukus veidui? Kokie atsiliepimai? Kuri serija verta dėmėsio? g.gif



bandziau arbatmedzio krema. man jis geras
Atsakyti
QUOTE(shopmania @ 2009 10 07, 23:33)
Nelabai suprantu, The body shop priemones naturalios ar ne. Padovanojau savo seseriai per kaledas visa mazu buteliuku rinkini- nei viena priemone netiko, gaila.

zinoma, kad ne schmoll.gif
Atsakyti
kur cia ta nuorode kad paziuret galiojimas? as vis apie tas bangeles galvoju. ar labai blizga su jom tas veidas?
Atsakyti
QUOTE(Grryne @ 2009 10 08, 20:10)
as vis apie tas bangeles galvoju. ar labai blizga su jom tas veidas?

as turiu bet nenaudoju veidui..kaip seselius kartais panaudoju..nes veidas taip nesveikai blizga biggrin.gif kaip riebaluotas koks man atrodo doh.gif
Atsakyti
mergaitės, užsiimat spaminimu, neužmirškit apie ką temą wink.gif
informacijai dalintis turite AŽ
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2009 10 06, 16:00)
o kokios Jusu megstamiausios prekes is TBS-as tai negaliu apsieti be kuno sviestu  wub.gif

Labiausiai patikęs BS produktas - braziliškų riešutų drėkinamoji kaukė wub.gif Taip pat patiko serumas plaukų galiukams, nenuskalaujamas mėlynių purškiklis, kuris ypač gerai prieš tiesinant plaukus rolleyes.gif , ko nepasakyčiau apie tiesinantį plaukus balzamą su makadamijos riešutų aliejumi .. žvilgesį suteikiantis alyvuogių šampūnas taip pat paliko nekokį įspūdį schmoll.gif plaukai kaip kokie sustabarėję jau beskalaujant tampa ...
Pipirmėčių pėdų kremas labai "liuksiškas" rolleyes.gif
Ką dar tikrai pirksiu, tai veido prausiklį su arbatmedžio aliejumi, nes veido oda tikrai atsigavo, aprimo ax.gif ... netiko veido kaukė su arbatmedžio aliejumi, kitą dieną oda lupdavos vietomis, manau, kad mano oda per sausa tai kaukei unsure.gif Na, aliejukas visai neblogas, tik tas arbatmedžio kvapas man ne prie širdies blush2.gif
Kūno kremo taip ir neprisijaukinau ... daugelio kvapas toks specifinis, kaip aš sakau, "supuvusi braškė" ir pan. biggrin.gif , o ir greit sunaudoju, tai man brangoka mirksiukas.gif
Gal kas bandėte savaiminio įdegio kremą ir ar matėte jį pirkti kurnors Lietuvoj? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kroja @ 2009 10 08, 20:07)

Gal kas bandėte savaiminio įdegio kremą ir ar matėte jį pirkti kurnors Lietuvoj?  rolleyes.gif




tai kiekvienoj parduotuvei TBS yra.
bandziau, man patiko. kpavas gera ir nesuasina odos. turejau tamsesnei odai, tai toks vos vos idegis buvo, nros pati esu lb sviesi.
Atsakyti
Jei i tema esu maciusi TBS megineliu.Arbatmedzio serijoj tokiuose mazuose pakuciuose.

O ne i tema atsiuskit kokios platintojos kontaktus i az 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kroja @ 2009 10 08, 21:07)
Labiausiai patikęs BS produktas - braziliškų riešutų drėkinamoji kaukė  wub.gif Taip pat patiko serumas plaukų galiukams, nenuskalaujamas mėlynių purškiklis, kuris ypač gerai prieš tiesinant plaukus  rolleyes.gif  , ko nepasakyčiau apie tiesinantį plaukus balzamą su makadamijos riešutų aliejumi ..  žvilgesį suteikiantis alyvuogių šampūnas taip pat paliko nekokį įspūdį  schmoll.gif  plaukai kaip kokie sustabarėję jau beskalaujant tampa ...
Pipirmėčių pėdų kremas labai "liuksiškas"  rolleyes.gif 
Ką dar tikrai pirksiu, tai veido prausiklį su arbatmedžio aliejumi, nes veido oda tikrai atsigavo, aprimo  ax.gif  ... netiko veido kaukė su arbatmedžio aliejumi, kitą dieną oda lupdavos vietomis, manau, kad mano oda per sausa tai kaukei  unsure.gif  Na, aliejukas visai neblogas, tik tas arbatmedžio kvapas man ne prie širdies  blush2.gif
Kūno kremo taip ir neprisijaukinau ... daugelio kvapas toks specifinis, kaip aš sakau, "supuvusi braškė" ir pan.  biggrin.gif , o ir greit sunaudoju, tai man brangoka  mirksiukas.gif
Gal kas bandėte savaiminio įdegio kremą ir ar matėte jį pirkti kurnors Lietuvoj?  rolleyes.gif

Kaip tik norejau klausti mergaiciu kokia jusu nuomone apie brazilisku riesutu kaukke ? 4u.gif ax.gif Kiek skaiciau nusiskundimu nera, pas mus ji kainuoja beveik 11euru. o as verciu pagal kursa 1:1 (t.y. 1euras = 1 litas), tai manau gal nera cia brangu ir reikai nusipirkti doh.gif Ir dar gal kad is paneliu bandete duso zele TBS ? Kaip ji jums ? ax.gif blush2.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Malena @ 2009 10 09, 16:29)
O ne i tema atsiuskit kokios platintojos kontaktus i az 4u.gif  4u.gif

Parasiau i až. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saliutas @ 2009 10 09, 16:47)
Kaip tik norejau klausti mergaiciu kokia jusu nuomone apie brazilisku riesutu kaukke ?  4u.gif  ax.gif  Kiek skaiciau nusiskundimu nera, pas mus ji kainuoja beveik 11euru. o as verciu pagal kursa 1:1 (t.y. 1euras = 1 litas), tai manau gal nera cia brangu ir reikai nusipirkti  doh.gif  Ir dar gal kad is paneliu bandete duso zele TBS ? Kaip ji jums ?  ax.gif  blush2.gif  mirksiukas.gif
Papildyta:

Parasiau i až.  mirksiukas.gif

Na, man konsultantė sakė, kad su ta kauke galima visą parą net išmiegot, bet nemėginau, nes galvai šalta biggrin.gif Laikydavau kelias valandas rezultatas akivaizdus smile.gif
Kartą bandžiau sesės dušo želė biggrin.gif , bet ypatingų pojūčių nejutau, galbūt todėl, kad aš mėgstu saldžius kvapus, o ji renkas priešingus .. buvo greipfrutas unsure.gif
Atsakyti