Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(@lona @ 2009 12 10, 18:04)
Man visa c vit. serija patiko, tame tarpe ir paakiu kremas...gal tik isskyrus naktini krema - per daug jis rugstus smile.gif


Naktinis kremas su vitC labai stiprus, jis naudojamas 1-2 kartus per savaite 4u.gif
Atsakyti
Kaip jums granatų, pasiflorų ir persikų sviestukai? Kuris švelniausias kvapas? (dabar mangų turiu, tai visai nieko), nenoriu aštraus nosį riečiančio blush2.gif
Atsakyti

QUOTE(mylimuke @ 2009 12 11, 15:05)
Kaip jums granatų, pasiflorų ir persikų sviestukai? Kuris švelniausias kvapas? (dabar mangų turiu, tai visai nieko), nenoriu aštraus nosį riečiančio  blush2.gif


man pasifloru patinka. persiku turetu but svelnus.
mango pati turiu:)
o kodel tau nenuejus i parduotuve ir nepauoscius? smile.gif
Papildyta:
o as nusipirkau difuzeri spanguoliu. jau trecius metus perku- kavapas pasakiskas! wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taša: 11 gruodžio 2009 - 17:50
QUOTE(mylimuke @ 2009 12 11, 16:05)
Kaip jums granatų, pasiflorų ir persikų sviestukai? Kuris švelniausias kvapas? (dabar mangų turiu, tai visai nieko), nenoriu aštraus nosį riečiančio  blush2.gif


Granatu kuno sviestas neastraus, neikyraus ir malonaus kvapo 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, noprėjau pasigirt, ad nusipirkau Love etc... kvepalus, man tie jie labai patinka, bet mama sako, kad neilgai laikosi, gal kas norit pasidalinti savo nuomone? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2009 12 11, 18:52)
kodel tau nenuejus i parduotuve ir nepauoscius? smile.gif


Ji negali parudotuveje pauostyti, nes nera nei pasifloru, nei perisku, nei granatu wink.gif

o kaip difuserio kvapas? kokio dydzio kambariui uztenka ir kuriam laikui? ax.gif

QUOTE(indreabtf @ 2009 12 11, 21:59)
Sveikos, noprėjau pasigirt, ad nusipirkau Love etc... kvepalus, man tie jie labai patinka, bet mama sako, kad neilgai laikosi, gal kas norit pasidalinti savo nuomone?  ax.gif


visi tbs kvepalai neilgai laiko, uz tai ir kaina tokia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2009 12 11, 21:06)
Ji negali parudotuveje pauostyti, nes nera nei pasifloru, nei perisku, nei granatu wink.gif

o kaip difuserio kvapas? kokio dydzio kambariui uztenka ir kuriam laikui? ax.gif
visi tbs kvepalai neilgai laiko, uz tai ir kaina tokia  mirksiukas.gif




aaa... tiksliai! bet del pasifloru, tai net zinau kad pas platintojas nebera, nes pranese kad nebegamins UK.

Mano kambarys didelis, na didziausias standartiniam name. Uztenka nuo Kaledu(gruodzio men) iki vasaros. Kavaps Spanguoliu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2009 12 11, 23:22)
aaa... tiksliai! bet del pasifloru, tai net zinau kad pas platintojas nebera, nes pranese kad nebegamins UK.

Dar pas platintoją yra, užsisakiau kaip tik pasiflorų blush2.gif
O nebegamins jau visų šitų trijų kvapų.
Atsakyti
QUOTE(eglute-2002 @ 2009 12 11, 20:09)
Granatu kuno sviestas neastraus, neikyraus ir malonaus kvapo 4u.gif


Granatų švelnus wub.gif Man labai patinka.
Atsakyti
Sveikos, gal kas bandėte TBS plaukų kaukę MACADAMIA STRAIGHTENING BALM?
Pagal informaciją ji kaip tik man, bet man įdomu kaip jums jei naudojote patiko smile.gif smile.gif drinks_cheers.gif user posted image
Atsakyti
Gal turite kokiu atsiliepimu apie TBS sepeteli kreminei pudrai? smile.gif niekaip neisisrenku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(blinge @ 2009 12 13, 05:11)
Sveikos, gal kas bandėte TBS plaukų kaukę MACADAMIA STRAIGHTENING BALM?
Pagal informaciją ji kaip tik man, bet man įdomu kaip jums jei naudojote patiko  smile.gif  smile.gif  drinks_cheers.gif user posted image


Turiu sita, bet cia tikrai ne kauke, o labiau kaip plauku kremas nenuplaunamas smile.gif tinka naudoti pries tiesinant plaukus, siaip neblogas daiktas, glotnina plaukus, skaniai kvepia smile.gif antra karta nepirkciau, bet siaip sunaudosiu mielu noru !
Atsakyti