Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Tulpelyte @ 2009 11 27, 13:52)
O gal kas bandete:
user posted image

Kaip maskuoja, pagydo truputi? Nera toks, kuris labai matos, na uzsitepa negraziai ir po to tie spuogeliai tampa dar labiau matomi?  blush2.gif Ar neuzkemsa poru dar labiau  g.gif ?


Pakartosiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tulpelyte: 06 gruodžio 2009 - 17:43
bukite gerutes, ir man platintojos Vilniuje kontaktu rolleyes.gif thumbup.gif
nnnatyyyyy@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natyyyyy: 07 gruodžio 2009 - 17:29
As nesuprantu kaip jus pacios nesusirandate biggrin.gif i skelbiu.lt arba google lietuviska paieska iveskite the body shop ir viskas biggrin.gif
Atsakyti
Tulpelyt - jos gal noretu patikrintu, nes sitaip uzsirauti ant pasibaigiancio galiojimo parduodanciu labai lengva mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2009 12 08, 11:04)
Tulpelyt - jos gal noretu patikrintu, nes sitaip uzsirauti ant pasibaigiancio galiojimo parduodanciu labai lengva mirksiukas.gif

Na, taip. Nepagalvojau biggrin.gif Sioje temoje negalima kaip suprantu rasyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 12 08, 16:17)
Na, taip. Nepagalvojau  biggrin.gif Sioje temoje negalima kaip suprantu rasyti  doh.gif


ne, o ka norejai parasyt? (esu smalsi baisiai, dabar idomu, ka tokio norejai rasyti blush2.gif isgelbek mane nuo nemigos, brukstelk i az biggrin.gif 4u.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ChinChin: 08 gruodžio 2009 - 17:12
gavau i emaila,kad 25% nuolaida su kortele visiems kalediniams pirkiniams..kl kokie tie kalediniai g.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2009 12 09, 15:51)
gavau i emaila,kad 25% nuolaida su kortele visiems kalediniams pirkiniams..kl kokie tie kalediniai g.gif



gruodzio 10-11d. visiems The body shop pirkiniams 25% nuolaida.Nzn, ar cia tik korteles turetojams, ar visiems mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asteroidas @ 2009 12 09, 15:44)
gruodzio 10-11d. visiems The body shop pirkiniams 25% nuolaida.Nzn, ar cia tik korteles turetojams, ar visiems mirksiukas.gif


Turėtų būti visiems. Kitais atvejais visuomet parašo, kad tik lojalumo kortelių turėtojams smile.gif
Atsakyti
Aš irgi gavau. Rašo, kad su kortelėm tik smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2009 11 14, 20:59)
niekas nenaudoja su vitaminu c paakiu kemo? noreciau atsiliepimu ax.gif


Man visa c vit. serija patiko, tame tarpe ir paakiu kremas...gal tik isskyrus naktini krema - per daug jis rugstus smile.gif
Atsakyti
Nusipirkau šiandien Shimmer waves, žvalgiausi į jas senai, tai pasitaikius nuolaidoms prigriebiau bronze spalvytę.

user posted image

Nuolaidos taikomos tik Tbs kortelę turintiems klientams ax.gif
Atsakyti