Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Fea @ 2009 12 01, 17:29)
nera labai zinok rugztus tas granatu kvapas..as turiu... greifruktai patiko man. o granatai tai..labiau patiko kai tik uosciau smile.gif ant kuno kazkaip savotiskai g.gif jei rugsciai patinka, tai statsumos pabandyk gal ax.gif sitas man net per rugstus buvo biggrin.gif


Man granatų kvapas irgi labai labai. Turiu dar truputį iš senų laikų išsisaugojus, nors dabar jau pradėjau naudot, nes noriu atsikratyti visais TBS "sviestais" rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2009 12 01, 22:41)
Nieks cia kaune neplatina..nes kiek rasiau  i el pasta tai nei bu nei be.. tdl uzsisakau is vln pas labai faina zmogu  4u.gif jei domina i EZ  4u.gif o Klaipedoj platina eglute-2002 atrodo taip 4u.gif

oo pirma karta isgirdau, kad kazkas platina TBS, gal pas platintojas pigiau nei parduotuvese? ax.gif
Atsakyti
taip, pas platintoja pigiau. as uzsisakau is vilnietes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juo_2ke @ 2009 12 02, 10:19)
oo pirma karta isgirdau, kad kazkas platina TBS, gal pas platintojas pigiau nei parduotuvese? ax.gif


Kokiais 40% pigiau perku rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(juo_2ke @ 2009 12 02, 10:19)
oo pirma karta isgirdau, kad kazkas platina TBS, gal pas platintojas pigiau nei parduotuvese? ax.gif



Parasiau i az 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juo_2ke @ 2009 12 01, 10:06)
tai gal viskas is TBS rugenom atsiduoda? ax.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif na ne viskas aisku,bet braskiniai kvapai,tiek purskaliukai,tiek kuno sviestai tai tikrai dvoke man biggrin.gif ant kuno tas kvapas mane erzina schmoll.gif biggrin.gif o greifruktu kuno sviestas ,tai visai kazkoks nesusipratimas,man jis kazkokiu prakaitu atsiduoda doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gal jūsų uoslė labai jautri biggrin.gif Man mangų sviestukas pirmą kartą irgi lyg atsidavė rūgenom, bet dabar tepuosi ir nieko bjauraus nejaučiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2009 12 02, 22:24)
Gal jūsų uoslė labai jautri  biggrin.gif  Man mangų sviestukas pirmą kartą irgi lyg atsidavė rūgenom, bet dabar tepuosi ir nieko bjauraus nejaučiu  ax.gif

Mango ir papaju man irgi nesmirda,kvapas geras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2009 12 02, 22:56)
Parasiau i az  4u.gif

aciu 4u.gif as kazkaip gundausi TBS sepeteliais, ar kas nors turit ir galit pasakyti nuomone? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juo_2ke @ 2009 12 03, 09:43)
aciu 4u.gif  as kazkaip gundausi TBS sepeteliais, ar kas nors turit ir galit pasakyti nuomone? ax.gif

as turiu ta dideli, tai man gerai, patenkinta esu. dar turiu ta toki sidabriniam dekle kur issistumia... tai skaistalam labai gerai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos! Gal galima ir man platintojos Vilniuje kontaktus i az? ACIU!!! 4u.gif
Atsakyti
amber123, parasykit ir man nr blush2.gif (jusu az pilna)
Atsakyti