Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Kameja111 @ 2009 12 01, 15:49)
as dabar turiu mango, kakavos, persiku ir  granatu kuno sviestus. Tai is visu pats paciausias persiku, o slyksciausias mango( kaip ir sakaiu raugu smirdziu ) smile.gif o db nusipirkau Joanna firmos braskiu sviesta, tai jus nepatikesit koks kvapas, nesulyginsiu su tbs. 100 kartu geriau kvepia, o ir laikosi kvapas super, visa patalyne braskem prakvipus  thumbup.gif  ot tai tau ir TBS  biggrin.gif

tai gal patalyne tepat o ne save biggrin.gif
o man mango labai skaniai kvepiai, pabaigsiu ir vel pirksiu thumbup.gif kiekvienam savo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kameja111 @ 2009 12 01, 13:49)
as dabar turiu mango, kakavos, persiku ir  granatu kuno sviestus. Tai is visu pats paciausias persiku, o slyksciausias mango( kaip ir sakaiu raugu smirdziu ) smile.gif o db nusipirkau Joanna firmos braskiu sviesta, tai jus nepatikesit koks kvapas, nesulyginsiu su tbs. 100 kartu geriau kvepia, o ir laikosi kvapas super, visa patalyne braskem prakvipus  thumbup.gif  ot tai tau ir TBS  biggrin.gif

O granatu skaniai kvepia? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 12 01, 19:56)
O granatu skaniai kvepia?  4u.gif

man asmeniskai nelabai granatos, toks i rugstuma, as megstu labiau saldesnius, tokius, kur norisi saukstu kabinti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kameja111 @ 2009 12 01, 17:58)
man asmeniskai nelabai granatos, toks i rugstuma, as megstu labiau saldesnius, tokius, kur norisi saukstu kabinti.  biggrin.gif

O man i rugstuma labai patinka, reiks eiti pasiuostyti biggrin.gif Viskas kas is TBS greipfruktu kvapo, man yra wub.gif Bet galvoju kad pakeist vertetu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 12 01, 20:00)
O man i rugstuma labai patinka, reiks eiti pasiuostyti  biggrin.gif  Viskas kas is TBS greipfruktu kvapo, man yra  wub.gif  Bet galvoju kad pakeist vertetu  biggrin.gif

tai Jums tada patiktu granatos smile.gif o as dabar galvoju vysniu isigyti, (bet neuosciau) zinoma, kai pabaigsiu visus, nors jie skalsus, ilgai naudojasi. smile.gif
Atsakyti


[COLOR=yellow]kas platina tbs kosmetika klaipedoje parasykit man i az (domina tbs sampunai ir balzamai)
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 12 01, 18:00)
O man i rugstuma labai patinka, reiks eiti pasiuostyti  biggrin.gif  Viskas kas is TBS greipfruktu kvapo, man yra  wub.gif  Bet galvoju kad pakeist vertetu  biggrin.gif

nera labai zinok rugztus tas granatu kvapas..as turiu... greifruktai patiko man. o granatai tai..labiau patiko kai tik uosciau smile.gif ant kuno kazkaip savotiskai g.gif jei rugsciai patinka, tai statsumos pabandyk gal ax.gif sitas man net per rugstus buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2009 12 01, 18:29)
nera labai zinok rugztus tas granatu kvapas..as turiu... greifruktai patiko man. o granatai tai..labiau patiko kai tik uosciau smile.gif ant kuno kazkaip savotiskai g.gif jei rugsciai patinka, tai statsumos pabandyk gal ax.gif sitas man net per rugstus buvo biggrin.gif

Aciu, ziuresiu smile.gif
Man lupu sviestas Guarana kazkoks labai patiko, bet kuno prieziuros nera to kvapo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 12 01, 20:49)
Aciu, ziuresiu smile.gif
Man lupu sviestas Guarana kazkoks labai patiko, bet kuno prieziuros nera to kvapo  rolleyes.gif

o as lupu sviestuko dar neisbandzius, kazin kuo jie skiriasi nuo lupu balzamo g.gif dabar naudoju arbuzini lupu balzama, toks tepamas pirstu. Kvapas tai nerealus ir dar truputi lupytes pablizgina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kameja111 @ 2009 12 01, 19:06)
o as lupu sviestuko dar neisbandzius, kazin kuo jie skiriasi nuo lupu balzamo g.gif dabar naudoju arbuzini lupu balzama, toks tepamas pirstu. Kvapas tai nerealus ir dar truputi lupytes pablizgina  smile.gif

jie kitokios konsistencijos, man labiau patinka negu balzamai, ne tokios kaip kuno sviestas bet panashios, as turiu MTV serijos Yes to save sex kvapas-tantalising...nerealiai skanus, saldus ir citrinos bishki uzuodzhiu, tesiog tokio kvapo nebuvau gyvenime sutikus, jis beprotishkai malonus ir skanus wub.gif einu pasitepsiu tongue.gif
Atsakyti
Laba. Labai atsiprasau neseku temos bet gal galite parasyti kas platinate TBS kosmetika kaune? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*perlyte* @ 2009 12 01, 21:18)
Laba. Labai atsiprasau neseku temos bet gal galite parasyti kas platinate TBS kosmetika kaune?  4u.gif



Nieks cia kaune neplatina..nes kiek rasiau i el pasta tai nei bu nei be.. tdl uzsisakau is vln pas labai faina zmogu 4u.gif jei domina i EZ 4u.gif o Klaipedoj platina eglute-2002 atrodo taip 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 01 gruodžio 2009 - 20:42