Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(innuendo @ 2009 11 29, 22:36)
Aš tai iš spanguolių linijos tik žvakę nusipirkau. Ir nesu labai patenkinta, nes kvapas tikrai nėra stiprus, net po kelių valandų žvakės deginimo nesijaučia kambary...
Bet kūno sviestuką mažiuką tai žadu nusipirkt, nes kvapas tai tikrai labai labai ax.gif

spanguoliu kremuko kvapas ir man thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juo_2ke: 30 lapkričio 2009 - 12:07
QUOTE(juo_2ke @ 2009 11 30, 14:07)
spanguoliu kremuko kvapas ir man  thumbup.gif

O man tai fe doh.gif Kažkokiais rūgesiais atsiduoda schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguze: 30 lapkričio 2009 - 14:31
O purskikliai kaip? Kvapas laikosi? 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2009 11 30, 15:31)
O man tai fe doh.gif Kažkokiais rūgesiais atsiduoda schmoll.gif


Kitoms mangų sviestas rūgėsiais atsiduoda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 11 30, 17:31)
O purskikliai kaip? Kvapas laikosi?  4u.gif

Braskinis tai mane erzina,stovi taip ir nenaudojamas,bandziau drauges White muskat,tai ir kvapas geras buvo ir laike sakyciau neblogai kvapas
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2009 11 30, 13:31)
O man tai fe doh.gif Kažkokiais rūgesiais atsiduoda schmoll.gif


Kiekvienam savaip, man kokosinis sviestas smirdi taip gerokai blink.gif . Kadangi nesu mėgėja TBS kūno sviestų, tai vien dėl kvapo ir noriu jį nusipirkt. Rankas pasitepi ir skaniai kvepi bent pusdienį rolleyes.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 11 30, 20:59-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2009 11 30, 20:59)
Braskinis tai mane erzina,stovi taip ir nenaudojamas,bandziau drauges White muskat,tai ir kvapas geras buvo ir laike sakyciau neblogai kvapas

Braskinio as irgi nelabai noriu, bet idomu ar laikosi kvapas ju g.gif Turiu Fruttini tai patenkinta esu, kazin kaip sie 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 11 30, 23:46)
Braskinio as irgi nelabai noriu, bet idomu ar laikosi kvapas ju  g.gif  Turiu Fruttini tai patenkinta esu, kazin kaip sie  4u.gif

Muskatini kaip bandziau,tai laiko neblogai kvapas,braskini tai iskart ejau nusiplauti,nes smirda man jis kazkokiom rugenom doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 12 01, 01:26-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2009 12 01, 01:26)
Muskatini kaip bandziau,tai laiko neblogai kvapas,braskini tai iskart ejau nusiplauti,nes smirda man jis kazkokiom rugenom doh.gif  biggrin.gif

tai gal viskas is TBS rugenom atsiduoda? ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juo_2ke @ 2009 12 01, 09:06)
tai gal viskas is TBS rugenom atsiduoda? ax.gif  lotuliukas.gif

nu jo, toks ispudis susidaro biggrin.gif

man tai is sviestu labiausiai patinka gal persiku, bananu,avieciu ax.gif
Atsakyti
Man tbs kvapai neitin naturalus
Atsakyti
as dabar turiu mango, kakavos, persiku ir granatu kuno sviestus. Tai is visu pats paciausias persiku, o slyksciausias mango( kaip ir sakaiu raugu smirdziu ) smile.gif o db nusipirkau Joanna firmos braskiu sviesta, tai jus nepatikesit koks kvapas, nesulyginsiu su tbs. 100 kartu geriau kvepia, o ir laikosi kvapas super, visa patalyne braskem prakvipus thumbup.gif ot tai tau ir TBS biggrin.gif
Atsakyti