Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(mylimuke @ 2009 11 15, 16:27)
O tai kada čia jau galima pradėt vartot? mastau.gif


Na, mazdaug nuo 30 m 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mercredi @ 2009 11 13, 17:54)
Sveikos smile.gif
Noriu paprašyt patarimo dėl lūpų balzamų. smile.gif Kuris geriausiai drėkina ir maitina lūpas?
Renkuosi tarp lūpų pieštuko su vitaminu E ir lūpų pieštuko su kakavos sviestu (šis ir šis).
O gal verčiau imti sviestukus lūpoms?

Kadangi turiu ir su kakavos sviestu ir su vitaminu E,tai man geresnis su vitaminu E,lupites geriau kazkaip suminkstina wub.gif be to tas kakavos skonis ant lupu mane erzina 4u.gif o sviestukai lupoms man labai patinka,turejusi esu ivairiu skoniu,man jie greitai "sueina" biggrin.gif Man jie kaip valgomi lotuliukas.gif tepu ir tepu...... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute-2002 @ 2009 11 14, 00:03)
Na kaip mangu sviestas gali raugu smirdeti  g.gif , gal cia kokius su besibaigianciais galiojimais po puse kainos isparduoda doh.gif . Turiu ir mangu sviesta, ir duso zele, jokiu raugu tikrai nesmirda schmoll.gif



man nesmirda visai mango sviestas,bet nepatiko jis man schmoll.gif neskalsus,sunkiai tepesi,kazkoks labai sintetinis pasirode..bet norisi kita koki isbandyt,gal geresnis bus g.gif
Atsakyti
Išbandžiau aš tą mangų sviestą biggrin.gif Pirmą kartą lyg ir trenkė tokiu lengvu raugu, bet ne dėl sugedimo, o gal tiesiog toks kvapas, gal su odos kvapu "nesusiderino" g.gif Bet kitus kartus tai visai kvepėjo ax.gif

Beje, gal žinot, kokios TBS kainos Vokietijoj? Ar pigiau? rolleyes.gif
Atsakyti
turiu ir as mini mango sviesta, tai man kvapas per ikirus ir siaip nepatinka , kad lipnokas ant odos.
O pats nerealiausias kvapas man-brazilisku riesutu, toks lengvas,neikirus saldus riesutu ir cukraus kvapas, bet naudoju tik duso zele, idomu ar pienelis b.riesutu lengvas, nelipnus ant odos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miss.elle: 18 lapkričio 2009 - 17:32
miss.elle - as siandien brazilisku riesutu sviesta nusipirkau kaip tik, labai patinka wub.gif dar greipfrutinis is TBS vienas favoritu.
Atsakyti
Brazilisku riesutu kuno sviestas ir man pats paciausias wub.gif . Kuno losiono kvapas siek tiek intensyvesnis, nei kuno sviesto 4u.gif . Taciau irgi labai fainuolis, labai greitai susigeria ir tikrai nera lipnus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute-2002 @ 2009 11 19, 00:45)
Brazilisku riesutu kuno sviestas ir man pats paciausias  wub.gif . Kuno losiono kvapas siek tiek intensyvesnis, nei kuno sviesto 4u.gif . Taciau irgi labai fainuolis, labai greitai susigeria ir tikrai nera lipnus 4u.gif

drinks_cheers.gif man dar labai patinka melionu kvapo losjonas, kai pabaigsiu vel pirksiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2009 11 14, 19:59)
niekas nenaudoja su vitaminu c paakiu kemo? noreciau atsiliepimu ax.gif


Naudojau - tiksliau bandziau... Nusipirkau, bet po poros kartu padejau i lentyna... verysad.gif Per daug jautri oda arba per daug pretenzingas kremukas - grauzia jis man unsure.gif ...
Palyginimui - su vitaminu E kur kas geresnis!!! thumbup.gif
Atsakyti
kad vel girdziu apie melionu pieneli TBSe... kad nera TBSe jokio melionu pienelio... parodykit man ji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2009 11 19, 16:30)
kad vel girdziu apie melionu pieneli TBSe... kad nera TBSe jokio melionu pienelio... parodykit man ji smile.gif



aha.. as is kart pajamciau wub.gif bet kad nera tokio.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2009 11 19, 18:33)
aha.. as is kart pajamciau  wub.gif bet kad nera tokio..  unsure.gif

atsiprasau, turbut su Mango sumaisiau blush2.gif man labai melionai patinka tai kazkaip ir atrode, kad sito kvapo turiu blush2.gif blush2.gif , gryzus namo pasitikslinsiu 4u.gif lotuliukas.gif
Atsakyti