Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Na galiojimas buvo tikrai ne i pabaiga, kiek atsimenu. Dezuteje pauoscius, kvepejo tikrai gaiviai, skaniai.Na bet kuna issitepus, jau nebetaip,kazkaip nuslopintas kvapas,toks kaip sutroskes. Bet gal cia mano uoslei tik toks pasirode mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2009 11 13, 14:16)
Eye colour (mano spalva 44 golden meadow)
user posted image

aš irgi šituos šešėlius vakar prigriebiau, 16nr smile.gif tuo pačiu, kad nuolaidos ir du guaranos šampūnus, vistiek naudoju thumbup.gif

QUOTE(Mercredi @ 2009 11 13, 16:54)
Sveikos smile.gif
Noriu paprašyt patarimo dėl lūpų balzamų. smile.gif Kuris geriausiai drėkina ir maitina lūpas?
Renkuosi tarp lūpų pieštuko su vitaminu E ir lūpų pieštuko su kakavos sviestu (šis ir šis).
O gal verčiau imti sviestukus lūpoms?

Jei renkiesi iš šių dviejų, tai aš patarčiau imt pieštuką su kakavos sviestu, man atrodo jis ir labiau žiemai tinka. mirksiukas.gif Bet šiaip tai jie abu geri, su vit E gal toks kiek neutralesnis. smile.gif O kas dėl sviestų lūpoms, tai jie kur kas riebesni nei balzamai, tai žiūrint ko tau reikia smile.gif Nu žodžiu asmeniškai man tai geriausias kakavos, turiu shea sviestą lūpoms- geras, riebus, bet kvapas įkyrėjo jau labai, o kakavos kiek naudoju neatsibodo ir labai patinka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Turkcena: 14 lapkričio 2009 - 14:55
niekas nenaudoja su vitaminu c paakiu kemo? noreciau atsiliepimu ax.gif
Atsakyti
Gal butu galima atsiliepimu apie TBS nenuplaunama purskiama plauku balzama su melynemis? 4u.gif Tinkama dazytiems plaukams, apsauganti nuo elektrinimosi.
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2009 11 14, 18:59)
niekas nenaudoja su vitaminu c paakiu kemo? noreciau atsiliepimu ax.gif

gali sualergizuoti.... bandziau krema su vitC tai teko ismesti, bo veida nugrauze doh.gif
Atsakyti
Gavau mėginuką drėkinančio kremo su Vit. E, tai tikrai labai fainas ax.gif Pirkčiau, bet jau tiek esu pripratus prie bekvapių, kad bet kokie kvepiantys kremai mane erzina unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tobsita @ 2009 11 15, 02:06)
Gal butu galima atsiliepimu apie TBS nenuplaunama purskiama plauku balzama su melynemis? 4u.gif Tinkama dazytiems plaukams, apsauganti nuo elektrinimosi.


Naudojau šitą kelis metus.Na nežinau..Kuo ilgiau naudojau,tuo stipresnį įspūdį susidariau,jog geriausia jo funkcija-skanus kvapas biggrin.gif Aš jį naudoju po soliariumų,vasarą po deginimųsi,o taip kasdien tai ne.Šiaip,nuo elektrinimosi,tai jis thumbup.gif neturiu tokios problemos,bet kartas nuo karto jie mėgsta nei iš šio nei iš to pasielektrinti,tai papurškiu ir viskas tvarkoje.Kas dar..Dėl "blizgėjimo".Esu šviesi ir galiu pasakyti,kad papurškus juo (ant sausų plaukų),jie sveikai blizga. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2009 11 14, 11:14)
O kokia Nutriganics gaminių kaina? Kokiai odai skirti? LT pirkot?


Nutriganics serija skirta odai stangrinti ir lyginti, ji nuo pirmuju rauksliu 4u.gif . Kainos LT nezinau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute-2002 @ 2009 11 15, 15:39)
Nutriganics serija skirta odai stangrinti ir lyginti, ji nuo pirmuju rauksliu  4u.gif . Kainos LT nezinau  schmoll.gif

O tai kada čia jau galima pradėt vartot? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2009 11 15, 16:27)
O tai kada čia jau galima pradėt vartot? mastau.gif


sio klausimo atsakymas domintu ir mane ax.gif
Atsakyti
Vakar apsiuostinėjau išsitepusi mango sviestu ir jokio raugo neužuodžiau schmoll.gif Dar paklausiau MB, tai jis irgi nieko nemalonaus nosiai nepajuto, o jis niekad nesigėdija pasakyti, jei kas nepatinka doh.gif
Ne į temą, bet neleidžia teptis su savaiminiu, nes tada smirdžiu kaip bobutė anot jo lotuliukas.gif

Noriu pagirti arbatmedžio seriją, naudojau kurį laiką dieninį veido losjoną ir želė nuo spuogelių. Labai patiko, nesausina, kaip dauguma kitų probleminei odai skirtų produktų. Dabar įsigijau tos pačios serijos makiažo prausiklį ir naktinį kremą. Žiūrėsim kaip patiks odai ax.gif

Vakar išmėginom massage oil, tiksliau vyras darė man masažą, tai nieko ypatingo pasakyti negaliu, antrą kartą nepirksiu schmoll.gif
Atsakyti
sveikos Mergaites, parasykite prasau kas platina TBS kosmetika Kaune. na, arba Vilniuje . aisku butu geriau Kaune drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti