Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Šiandien buvau maloniai nustebinta nuolaidomis, tai užsipirkau truputėli. O dabar grįžusi mąstau, kad reikėjo dar ką nors prigriebti lotuliukas.gif

Tea tree skin clearing facial wash
user posted image

Tea tree blemish fade night lotion
user posted image

Unfragraced Massage oil
user posted image

Mango body butter
user posted image

Nutmeg & vanila body butter
user posted image

Eye colour (mano spalva 44 golden meadow)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kameja111 @ 2009 11 12, 18:21)
ir kaip |Jums tas mangu kvapas, man tai grynas raugas ant kuno, nesuprantu , gal, kad laukiuosi siuo metu  nestuke.gif  g.gif



Na zinokit ir man tas pats, su tuo Mang6 kvapu.Siaip pauoscius, kvepia gaiviai,ir tikrai neblogas kvpapas.Nu bet ant kuno, gryniai, kaip ir jus sakote, raugas.Kaip sutroskes jauties. Man asmeniskai labai patinka, tik sie.Mandarinu kvapo, ir brazilisku riesutu. mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Argija,2009 11 13, 14:16]
Šiandien buvau maloniai nustebinta nuolaidomis, tai užsipirkau truputėli. O dabar grįžusi mąstau, kad reikėjo dar ką nors prigriebti lotuliukas.gif

tai visiem siem produktam taike nuolaida-kur cia uzsipirkai taip?
Atsakyti
[quote=egliukas28,2009 11 13, 15:47]
[quote=Argija,2009 11 13, 14:16]
Šiandien buvau maloniai nustebinta nuolaidomis, tai užsipirkau truputėli. O dabar grįžusi mąstau, kad reikėjo dar ką nors prigriebti lotuliukas.gif

tai visiem siem produktam taike nuolaida-kur cia uzsipirkai taip?
[/quote]

šiandien body shop'o parduotuvėje visiems gaminiams 25% nuolaida thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2009 11 13, 15:06)
šiandien body shop'o parduotuvėje visiems gaminiams 25% nuolaida  thumbup.gif

ar tik nebus su LYB kortele? g.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2009 11 13, 16:11)
ar tik nebus su LYB kortele? g.gif


doh.gif nu tai gi raso jau antra puslapi kad sios nuolaidos TIK su LYB kortele rolleyes.gif
Atsakyti
O kortelę galima įsigyt už pusę kainos man rodos dabar, bent jau kažką tokio minėjo. Aš tai tik atnaujinau, nes mano mamos šį mėn gimtadienis, tai ant jos kortelė blush2.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Noriu paprašyt patarimo dėl lūpų balzamų. smile.gif Kuris geriausiai drėkina ir maitina lūpas?
Renkuosi tarp lūpų pieštuko su vitaminu E ir lūpų pieštuko su kakavos sviestu (šis ir šis).
O gal verčiau imti sviestukus lūpoms?
Atsakyti
QUOTE(Mercredi @ 2009 11 13, 17:54)
Sveikos smile.gif
Noriu paprašyt patarimo dėl lūpų balzamų. smile.gif Kuris geriausiai drėkina ir maitina lūpas?
Renkuosi tarp lūpų pieštuko su vitaminu E ir lūpų pieštuko su kakavos sviestu (šis ir šis).
O gal verčiau imti sviestukus lūpoms?

Sveika, pieštukas su kakavos sviestu tikrai geras, maitina puikiai, apsaugo lūpas. Turiu ir lūpų sviestą, tai irgi fainas thumbup.gif Kvapas nerealūs (mano sviestmedžio riešutų) Na problemų su lūpom neturiu -tai man abu geri, bet pieštukas jis žymiai riebesnis ir kietesnės konsistencijos, o sviestas tai g.gif kaip ir sviestas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2009 11 13, 18:30)
O kortelę galima įsigyt už pusę kainos man rodos dabar, bent jau kažką tokio minėjo. Aš tai tik atnaujinau, nes mano mamos šį mėn gimtadienis, tai ant jos kortelė  blush2.gif

galima ir gauti nemokamai kita kortele jei surinksi senoje korteleje 8 anspaudus..t.y.pirksi 8 kart po 70lt per metus laiko..o siaip as ir uzsipirkau..veido kremo,sveitiklio,valiklio arbatmedzio linijos,kanapiu kremo ir paakiu kremo su vitaminu c..norejau paklausti kaip jis naudojusiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kameja111 @ 2009 11 12, 13:16)
sveikos, ir as nusipirkau mango kuno sviesta,  bet man jis raugu smirda  schmoll.gif


Na kaip mangu sviestas gali raugu smirdeti g.gif , gal cia kokius su besibaigianciais galiojimais po puse kainos isparduoda doh.gif . Turiu ir mangu sviesta, ir duso zele, jokiu raugu tikrai nesmirda schmoll.gif

Papildyta:
QUOTE(jurguze @ 2009 11 10, 11:54)
Ar bandėt kas nors naują veido priežiūros seriją Nutriganics? Sudėtis nebloga, tačiau antroj vietoj yra glicerino. Tai įdomu ar nekimš porų? g.gif


Taip, naudoju Nutriganics serija jau menesi 4u.gif . Kremai labai lengvi, greitai susigeria. Mano normaliai odai galetu buti ir riebesni, sakyciau biggrin.gif . Poru tikrai nekemsa 4u.gif . Nors pas mane ju ir nera, tai gal misriai odai ir kitaip jis veiktu g.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute-2002 @ 2009 11 14, 02:03)
Na kaip mangu sviestas gali raugu smirdeti  g.gif , gal cia kokius su besibaigianciais galiojimais po puse kainos isparduoda doh.gif . Turiu ir mangu sviesta, ir duso zele, jokiu raugu tikrai nesmirda schmoll.gif

Papildyta:
Taip, naudoju Nutriganics serija jau menesi 4u.gif . Kremai labai lengvi, greitai susigeria. Mano normaliai odai galetu buti ir riebesni, sakyciau  biggrin.gif . Poru tikrai nekemsa  4u.gif . Nors pas mane ju ir nera, tai gal misriai odai ir kitaip jis veiktu  g.gif

O kokia Nutriganics gaminių kaina? Kokiai odai skirti? LT pirkot?
O dėl mangų sviesto, tai kiek turėjau, kvapas thumbup.gif Gal tikrai pasenusius parduoda, kad raugu smirda g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguze: 14 lapkričio 2009 - 10:15