Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Kameja111 @ 2009 11 12, 11:16)
sveikos, ir as nusipirkau mango kuno sviesta,  bet man jis raugu smirda  schmoll.gif
Papildyta:
nelabai supratau ka tu cia klausi  g.gif



As noreciau kaledoms kelias dovaneles uzsakyti is body shop ir noriu paklausti kas siuncia is UK?
Atsakyti
QUOTE(doviliukas... @ 2009 11 12, 14:25)
As noreciau kaledoms kelias dovaneles uzsakyti is body shop ir noriu paklausti kas siuncia is UK?


mmm as tai nzn kas siuncia is Uk, bet tu pasiieskok kas platina, tai zymiai pigiau nei TBS pardese smile.gif
Atsakyti
Lapkričio 12 – 13 dienomis 25% NUOLAIDA visiems pirkiniams smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Man asmeniškai nepanašu, kad TBS būtų labai natūrali. Tiek galiojimo laikas ilgas, tiek tie kvapai labai jau sintetiniai. Bet man vistiek patinka blush2.gif
Šiandien nusipirkau mango sviestuką už pusę kainos rolleyes.gif Dar buvau susigundžius jazminų kvapu, bet pagalvojau, kad saldoki g.gif

Ar žinot, kad šiandien ir rytoj viskam 25% nuolaida, mango sviestas 29lt ir dar lyg kažkokių akcijėlių (nesigilinau)? ax.gif
Papildyta:
O, kažkas jau aplenkė mane su naujienom blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2009 11 12, 19:18)
Man asmeniškai nepanašu, kad TBS būtų labai natūrali. Tiek galiojimo laikas ilgas, tiek tie kvapai labai jau sintetiniai. Bet man vistiek patinka  blush2.gif
Šiandien nusipirkau mango sviestuką už pusę kainos  rolleyes.gif  Dar buvau susigundžius jazminų kvapu, bet pagalvojau, kad saldoki  g.gif

Ar žinot, kad šiandien ir rytoj viskam 25% nuolaida, mango sviestas 29lt ir dar lyg kažkokių akcijėlių (nesigilinau)?  ax.gif
Papildyta:
O, kažkas jau aplenkė mane su naujienom  blush2.gif

ir kaip |Jums tas mangu kvapas, man tai grynas raugas ant kuno, nesuprantu , gal, kad laukiuosi siuo metu nestuke.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2009 11 12, 17:18)
Man asmeniškai nepanašu, kad TBS būtų labai natūrali. Tiek galiojimo laikas ilgas, tiek tie kvapai labai jau sintetiniai. Bet man vistiek patinka  blush2.gif
Šiandien nusipirkau mango sviestuką už pusę kainos  rolleyes.gif  Dar buvau susigundžius jazminų kvapu, bet pagalvojau, kad saldoki  g.gif

Ar žinot, kad šiandien ir rytoj viskam 25% nuolaida, mango sviestas 29lt ir dar lyg kažkokių akcijėlių (nesigilinau)?  ax.gif
Papildyta:
O, kažkas jau aplenkė mane su naujienom  blush2.gif


Na, ar yra parduotuvėj žmonių? o perkančių daug ar nedaug? biggrin.gif Aš tai ko gero rytoj nuvažiuosiu rolleyes.gif

Aš turiu mango šveitiklį, tai man ir kvapas thumbup.gif ir poveikis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Turkcena: 12 lapkričio 2009 - 17:28
QUOTE(Kameja111 @ 2009 11 12, 18:21)
ir kaip |Jums tas mangu kvapas, man tai grynas raugas ant kuno, nesuprantu , gal, kad laukiuosi siuo metu  nestuke.gif  g.gif

Gal dėl nestuke.gif Šiaip kvepia, bet gal vėliau įkyrės. Sesė turėjo, tai jai labai patiko.

QUOTE(Turkcena @ 2009 11 12, 18:27)
Na, ar yra parduotuvėj žmonių? o perkančių daug ar nedaug?  biggrin.gif Aš tai ko gero rytoj nuvažiuosiu  rolleyes.gif

Aš turiu mango šveitiklį, tai man ir kvapas thumbup.gif  ir poveikis  thumbup.gif

Buvau Gedo 9, žmonių nedaug, bet perka pilnais kašikais blink.gif Prieš mane mergina 4 mango sviestus pasigriebė bigsmile.gif
Atsakyti
As taip pat dabar turiu mango body scrub ir jo kvapas man labai fainas. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 11 05, 01:43)
Kaip kvapas laiko?  smile.gif

blogai laiko doh.gif kvapas man patinka thumbup.gif bet nelaiko tai siaubingai doh.gif nors pirkausi kasdienai,bet nors kiek galetu ilgiau laikyti rolleyes.gif antra kart tikrai nebepirkciau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkcena @ 2009 11 12, 14:28)
Lapkričio 12 – 13 dienomis 25% NUOLAIDA visiems pirkiniams  smile.gif  smile.gif  smile.gif

as susirgau, todel nebuvau, bet mama nueo tai pripirko biggrin.gif:
lūpų blizgius "Black Velvet Apricot Lip Balm";
"Tea Tree" servetėles surinkti riebalams nuo veido;
Mangų kvapo sviestą ir dušo žėlę dar gavo dovanų sviestą muskato ir vanilės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indreabtf: 13 lapkričio 2009 - 09:41
QUOTE(Turkcena @ 2009 11 12, 13:28)
Lapkričio 12 – 13 dienomis 25% NUOLAIDA visiems pirkiniams  smile.gif  smile.gif  smile.gif

cia nuolaidos taikomos turintiems LYB kortele verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2009 11 13, 10:46)
cia nuolaidos taikomos turintiems LYB kortele  verysad.gif


tai kad beveik visada tokios nuolaidos taikomos tik LYB kortelės turėtojoms mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti