Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Isbandziau krema su Alaviju 4u.gif keistas kvapas turiu pastebeti.. g.gif seip drekina neblogai, bet man nepakanka to.. unsure.gif veidas graziai svyti po jo wub.gif man gal but labiau patinka nei kremas su vit E 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2009 11 10, 21:23)
Isbandziau krema su Alaviju  4u.gif keistas kvapas turiu pastebeti..  g.gif seip drekina neblogai, bet man nepakanka to..  unsure.gif veidas graziai svyti po jo  wub.gif man gal but labiau patinka nei kremas su vit E  4u.gif



tai jei bandei paprasta gal tau tiktu labiau su SPF15? berods jie riebesni, t.y. drekintu gal labiau?..

o as sian buvau TBSe, tai biski padiskutavom us pardaveja biggrin.gif paklausiau kada Nutriganics bus LT, tai net sako negirdejo apie tokius produktus visai rolleyes.gif kai jau UK "vavsiu" prekiauja...

nu tai klausia manes kas cia per toks daiktas, sakau - na vientele sertifikuota organine serija, nes kitkas gi viskas nenaturalu - ji taip apsizvalge, kad tipo niekas negridetu ka sakau ir pasnibzdom vos ne klausia - kaip gi nenaturalu blink.gif
nu sakau taip, parabenai visokie ir t.t. juk sudetyje yra wink.gif

o ji sako na ne , kai kurios serijos tipo alaviju ir baby neturi parabenu, sako dar Pilnatves produktai naturalesni, nauji sviestukai kurie atsiranda irgi...

Na sakau kaip ten bebutu, o sertifikavo tik ta vienintele veido prieziuros linija... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2009 11 10, 23:05)
tai jei bandei paprasta gal tau tiktu labiau su SPF15? berods jie riebesni, t.y. drekintu gal labiau?..
o ji taip apsizvalge, kad tipo niekas negridetu ka sakau ir pasnibzdom vos ne klausia - kaip gi nenaturalu  blink.gif 




zinok jauciu su SPF meginuka ir turejau.. g.gif 4u.gif na kaip bebutu mano odai vis del to geriausias Nivea melynas biggrin.gif o kiti produktai liux TBS thumbup.gif
lotuliukas.gif lotuliukas.gif ot naujiena suzinojo tipo..
Atsakyti
Pasiulymas butu toks, jei nepatinka TBS kosmetika ar netinka, tai nenaudokit, kam cia tokias nesamones kalbet...
LOgiskai galvojant, kaip visiskai naturali kosmetika isilaikytu parduotuves lentynuose...aisq savaime kad ji nera visiskai naturali,kiek domejaus butent TBS kosmetika yra apie 90 proc. naturali, visa kita kokia nekensminga sudetis kuri islaiko produkto naudojimo laika ilgesni...
Nerodykit savo kvailumo ir nekalbekit nesamoniu...
Atsakyti
QUOTE(Dziazmina @ 2009 11 11, 18:05)
Pasiulymas butu toks, jei nepatinka TBS kosmetika ar netinka, tai nenaudokit, kam cia tokias nesamones kalbet...
LOgiskai galvojant, kaip visiskai naturali kosmetika isilaikytu parduotuves lentynuose...aisq savaime kad ji nera visiskai naturali,kiek domejaus butent TBS kosmetika yra apie 90 proc. naturali, visa kita kokia nekensminga sudetis kuri islaiko produkto naudojimo laika ilgesni...
Nerodykit savo kvailumo ir nekalbekit nesamoniu...


nesiruosiu veltis i diskusijas, tik gal pataisysiu chinchin su amber TBS yra ne "nenaturali" o "ne sertifkuota, kaip naturali" kosmetika

o jum dziazmina linkiu pasidomet, kaip ka islaikyti bet kokiose lentynose naturaliai bei ilgiau, budu tikrai yra mirksiukas.gif

sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smaliziu_feja: 11 lapkričio 2009 - 16:29
QUOTE(Smaliziu_feja @ 2009 11 11, 17:28)
nesiruosiu veltis i diskusijas, tik gal pataisysiu chinchin su amber TBS yra ne "nenaturali" o "ne sertifkuota, kaip naturali" kosmetika

o jum dziazmina linkiu pasidomet, kaip ka islaikyti bet kokiose lentynose naturaliai bei ilgiau, budu tikrai yra  mirksiukas.gif

sekmes  4u.gif

drinks_cheers.gif tikrai yra natūralios kosmetikos nemažai gamintojų, ir išlaiko, ir viskas gerai būna ax.gif pvz, mūsų broliai latviai turi natūralios kosmetikos firmą madara, Lietuvoje kvapų namai yra visiškai natūrali kosmetika, reikia tik paieškot mirksiukas.gif o tbs tai man patinka, neturiu priekaištų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2009 11 10, 17:24)
o gal galite konkreciai parodyti, KUR tbs skelbiasi kaip naturali kosmetika  rolleyes.gif  g.gif



Yra isleistas ju zurnalas, kur taip parasyta. Deja, neturiu galimybiu atskanuoti. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Dziazmina @ 2009 11 11, 17:05)
Pasiulymas butu toks, jei nepatinka TBS kosmetika ar netinka, tai nenaudokit, kam cia tokias nesamones kalbet...
LOgiskai galvojant, kaip visiskai naturali kosmetika isilaikytu parduotuves lentynuose...aisq savaime kad ji nera visiskai naturali,kiek domejaus butent TBS kosmetika yra apie 90 proc. naturali, visa kita kokia nekensminga sudetis kuri islaiko produkto naudojimo laika ilgesni...
Nerodykit savo kvailumo ir nekalbekit nesamoniu...




Pirma, as pabandziau sia kosmetika ir tiesiog pasakiau savo atsiliepima smile.gif Antra, zinau ka kalbu, nes specializuojuos sitoje srityje, todel tas kvailumas kaip ir nelabai tinka.. 4u.gif Tikrai jusu skaiciai klaidingi smile.gif O "kenksmingos" sudeties, nors nezinau ar galima taip teigti, nes dauguma produktu tokios turi daugiau ar maziau, TBS tikrai turi.
Atsakyti
QUOTE(Pampariskinas @ 2009 11 11, 20:50)
Yra isleistas ju zurnalas, kur taip parasyta. Deja, neturiu galimybiu atskanuoti.  smile.gif


gal su kokosine serija ant virselio?..
Atsakyti
QUOTE(Smaliziu_feja @ 2009 11 11, 20:08)
gal su kokosine serija ant virselio?..



Ne, su kuno sviestais ant virselio smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites smile.gif
Kadangi gavau sms is TBS kad vyksta nuolaidos tai nulekiau is pacio ryto ir apsiprekinau , su kortele -25 proc. visiem produktam ir mangu kuno kremas puse kainos! thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
Laba, norejau pasiklausti kas uzsakineja is parduotuves the bodyshop parduotuves? esu naujoke sunku man kazkaip rasti wink.gif
Atsakyti
sveikos, ir as nusipirkau mango kuno sviesta, bet man jis raugu smirda schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(doviliukas... @ 2009 11 12, 13:34)
Laba, norejau pasiklausti kas uzsakineja is parduotuves  the bodyshop parduotuves? esu naujoke sunku man kazkaip rasti wink.gif


nelabai supratau ka tu cia klausi g.gif
Atsakyti