Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Vecekrugkopa @ 2009 11 06, 10:04)
Merginos, o kokia Jusu nuomone apie kanapiu serija?  g.gif
kremas veidui? kuno kremas?
bandau išsirinkti drekinamaji veido krema ....  ax.gif

rankų kremas yra kažkas nepaprasto good.gif, o veido - žiemai nepakeičiamas. Beje, labai geras lūpų piesštukas (beje, jis lengvesnio kvapo, nei pvz rankų kremas.)
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2009 11 08, 01:21)
rankų kremas yra kažkas nepaprasto good.gif, o veido - žiemai nepakeičiamas. Beje, labai geras lūpų piesštukas (beje, jis lengvesnio kvapo, nei pvz rankų kremas.)


Taip, taip thumbup.gif nuostabus ranku kremas is sios serijos. Patariu visoms!
Atsakyti

 i 
 Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše, tiek siunčiami dalyviams asmeninėmis žinutėmis). Komerciniai skelbimai bus ištrinti.
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2009 11 07, 15:07)
paprasykite meginuko parduotuvej...o kaip naudojusioms paakiu kremukas su alaviju geresnis nei su vitaminu e? g.gif


Man irgi idomu... as turiu su vit E, patenkinta, bet idomu kaip ten tas alaviju, jis siaip brangesnis....
Atsakyti
Labai atsiprasau jei kartosiuos, bet gal kuri turite nuomone apie TBS skysta makizo pagrinda (butu gerai riebiai odai)
Atsakyti
Ar bandėt kas nors naują veido priežiūros seriją Nutriganics? Sudėtis nebloga, tačiau antroj vietoj yra glicerino. Tai įdomu ar nekimš porų? g.gif
Atsakyti
o pas mus LT jau yra tu NUTRIGANICS? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2009 11 10, 14:50)
o pas mus LT jau yra tu NUTRIGANICS? g.gif

Pas platintojas yra blush2.gif
Atsakyti
Asmeniskai as esu labai nusivylus TBS reklama, kuri teigia, kad ju produkcija naturali. Tikrai sudety buna paciu "blogiausiu" medziagu. Pati esu naudojus su alaviju veido serijos priemones (atseit jautriai odai), tai visai nepatiko. Oda raudona budavo. smile.gif
Atsakyti
Siandien isigijau ranku krema user posted imagenes labai sausos pasidare matyt nuo salcio.Parduotuvej dave pasitept pabandymui tai thumbup.gif kremukas tik kadangi esu nestuke.gif tai kvapas truputeli erzina.Reikes nusipirkt didesne tubele wub.gif Dar ipyle pabandyt ranku sveitiklio tos pacios serijos.
Atsakyti
QUOTE(Pampariskinas @ 2009 11 10, 16:38)
Asmeniskai as esu labai nusivylus TBS reklama, kuri teigia, kad ju produkcija naturali. Tikrai sudety buna paciu "blogiausiu" medziagu. Pati esu naudojus su alaviju veido serijos priemones (atseit jautriai odai), tai visai nepatiko. Oda raudona budavo.  smile.gif


o gal galite konkreciai parodyti, KUR tbs skelbiasi kaip naturali kosmetika rolleyes.gif g.gif
Atsakyti
Naudoju is body shop Vitamino E drekinamasis serumas,kadangi ziema veido oda taip traukia,kad net kremas nepadeda,tai va sitas dalykas tikrai geras,jis yra tepamas pries veido krema ant sausos odos thumbup.gif
Atsakyti