Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(denise @ 2009 11 03, 22:03)
Kauno Akropoly vyksta akcija.Jeigu perki prekiu uz 120Lt,dovanoja kuno sviesta muskaso ir vaniles kvapo smile.gif

Tikriausiai mažą sviestuką ar ne? Ar tą didelį, 200ml? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kavute @ 2009 11 04, 21:37)
Tikriausiai mažą sviestuką ar ne? Ar tą didelį, 200ml?  ax.gif


Dideli smile.gif .ir kvapas man visai neblogas ax.gif
Atsakyti
Mano naujieji TBS kvepaliukai kasdienai
user posted image
Atsakyti
smile.gif+2009 11 05, 01:05-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2009 11 05, 01:05)
Mano naujieji TBS kvepaliukai kasdienai
user posted image


Kaip kvapas laiko? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 11 05, 01:43)
Kaip kvapas laiko?  smile.gif


mano drauge irgi pirko, labai siaip skanus, kvapas laiko aisku ne per daugiausiai, bet ko noreti iz tokiu gan nebrangiu kvepalu? aisku uz 350 Lt ir pan kvepalai laiko po pora dienu, o kai uz 100 tai ir atitinkamai puse dienos tikriausiai biggrin.gif bet man atrodo tai ne esme, galima visada pasipurksti dar karteli manau 4u.gif
Atsakyti
na sakyciau kad kvapas laikosi visa diena, bent jau man smile.gif beje konsultante sake kad sie kvepalai yra parfumuoti ir pagaminti auksciausios kokybes. tai labai dziaugiuosi nauju pirkiniu thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, o kokia Jusu nuomone apie kanapiu serija? g.gif
kremas veidui? kuno kremas?
bandau išsirinkti drekinamaji veido krema .... ax.gif
Atsakyti
O kiek jus ant tu plauku pilate to vynuogiu kauliuku serumo? Na,pvz.kiek reiktu paspaudimu ant ilgu plauku (iki liemens),kad jaustusi rezultatas,nes gal as per mazai pilu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vecekrugkopa @ 2009 11 06, 11:04)
Merginos, o kokia Jusu nuomone apie kanapiu serija?  g.gif
kremas veidui? kuno kremas?
bandau išsirinkti drekinamaji veido krema ....  ax.gif


Turiu kuno sviesta, aisku kvapas nera baisiai malonus, taciau drekina labai gerai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(egesichora @ 2009 11 06, 18:56)
O kiek jus ant tu plauku pilate to vynuogiu kauliuku serumo? Na,pvz.kiek reiktu paspaudimu ant ilgu plauku (iki liemens),kad jaustusi rezultatas,nes gal as per mazai pilu... g.gif


As kazkada naudojau, tai galu tepiau, o kaip jus ji tepat? tai galams keli paspaudimai iseidavo..
Atsakyti
As tepu beveik visus plaukus,isskyrus saknis. Ka tik perskyrusi po 10 ant kiekvienos puses padariau+dar 10 bendrai. Jauciu,susipilciau visa ir nieko lotuliukas.gif
Atsakyti
kokiu turite atsiliepimu apie mineraline TBS kosmetika-labiau domina pudra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vecekrugkopa @ 2009 11 06, 12:04)
Merginos, o kokia Jusu nuomone apie kanapiu serija?  g.gif
kremas veidui? kuno kremas?
bandau išsirinkti drekinamaji veido krema ....  ax.gif

paprasykite meginuko parduotuvej...o kaip naudojusioms paakiu kremukas su alaviju geresnis nei su vitaminu e? g.gif
Atsakyti