Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(egesichora @ 2009 11 02, 23:22)
Plauko tas vynuogiu serumas tikrai neriebina. Galeciau ji saujom pilti mirksiukas.gif Perskiriu plaukus i dvi dalis ir ant kiekvienos puses imasazuoju po 10 paspaudimu,po kurio laiko dar siek tiek mirksiukas.gif Tepu visus plaukus,isskyrus saknis. Seip,pacios plaukai yra svelnus,taciau veliasi labai  doh.gif  Gal kas zino kokia superine priemone mano vargsams plaukams (ka nors is nenuplaunamu serumu,aliejuku),kad glotnintu,lygintu plauka,kad po jos panaudojimo sepetys eitu kaip per sviesta,nes jau viskas uzkn... verysad.gif



del sviesto nezinau, bet pazistama sake melyniu purskiklis yra superinis, o jis berods ir pagal aprasyma yra sukavima palengvinantis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaliziu_feja @ 2009 11 02, 22:28)
del sviesto nezinau, bet pazistama sake melyniu purskiklis yra superinis, o jis berods ir pagal aprasyma yra sukavima palengvinantis  unsure.gif


Na,tikrai nenoriu buti bambancia boba,bet ir sita turiu,bet nieko superinio nematau. Man net tas Shvarckopo prekybcentrinis uz 14 Lt uz ta TBS melynini simtakart geresni efekta duoda. Jei ka,tai mano pacios plaukai jau ir is saves nera probleminiai,tik veliasi,jei vien su sampunu plaunami. Man irgi pazistama isgyre ta melyniu serija dazytiems plaukams,tai ir uzsipirkau melyniu sampuno-balzamo-purskiklio.
Tas vynuogiu kauliuku serumas bent skaniai kvepia mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egesichora: 02 lapkričio 2009 - 23:33
QUOTE(eglute-2002 @ 2009 11 02, 18:18)
O kaip jus valot blink.gif . As tai prausiu  4u.gif Ir labai gerai nusiplauna mirksiukas.gif



as irgi nuplaunu. man lb thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(egesichora @ 2009 11 03, 01:14)
Na,tikrai nenoriu buti bambancia boba,bet ir sita turiu,bet nieko superinio nematau. Man net tas Shvarckopo prekybcentrinis uz 14 Lt uz ta TBS melynini simtakart geresni efekta duoda. Jei ka,tai mano pacios plaukai jau ir is saves nera probleminiai,tik veliasi,jei vien su sampunu plaunami. Man irgi pazistama isgyre ta melyniu serija dazytiems plaukams,tai ir uzsipirkau melyniu sampuno-balzamo-purskiklio.
Tas vynuogiu kauliuku serumas bent skaniai kvepia mirksiukas.gif

O kaip mėlynių šampūnas?>Ar vertas dėmesio?
Atsakyti
Sveikos,

Domintų TBS platintojos kontaktai Kaune. Laukiu į AŽ.
Atsakyti
Man melyniu purskiklis patinka bigsmile.gif Purskiu ant dregnu plauku pries dziovintuva,taigi galima sakyt naudoju kaip apsauga nuo karscio.Lengvai kondicionuoja,raizgalyniu neisraizgytu,bet mano plaukam tinka.Neriebus,skaniai kvepia wub.gif
Atsakyti
Tai man turbut "padielke" ikiso,nes esu turejusi ir geresniu,bei pigesniu. O gal Jus nesate kitu bandziusi. Plaukais tikrai nesiskundziu,turiu juos iki liemens,tankius ir blizgancius,daznai komplimentu is tu paciu TBS pardaveju gaunu,kurios nesupranta kodel prasau priemoniu plauku strukturai pagerinti ir atstatyti(to man reikia,nes pastoviai dazau). Bet nei tas purskiklis,nei serumas neduoda tokio "reklaminio" spindesio. Man net tas Avono serumas didesni vizualini efekta duoda,bet del ten esancio alkoholio jau bijau ji pirkti. .Reikia turbut dar kokia kita tema pavartyti ir info paieskoti.
Atsakyti
QUOTE(Salote @ 2009 11 03, 12:59)
Sveikos,

Domintų TBS platintojos kontaktai Kaune. Laukiu į AŽ.

Laba,
as taip pat noreciau kontakto Kaune
Atsakyti
Sveikos
Noreciau pasidalinti taippat TBS produktu naudojimais smile.gif Naudoju Vynuogiu kauliuku seruma jau koki 5 buteliuka ir uz ji kolkas neiko geresnio nesu bandzius ir turejus, superinis daikciukas thumbup.gif Taip pat naudoju skysta pagrinda (pudra) drekinamaja, nors mano odele ir misri, bet man ji labai patinka, labai gerai dengiasi ir pamaskuoja, ant wirsaus dedu biria pudryte todel blizgesys ne taip greit atsiranda smile.gif
Beje kas liecia tuos bandymukus ir netinkamo produkto nusipirkima, tai pasiulyciau atviriau pasikalbeti su konsultantem parduotuvese, nebuti tokiom kategoriskom, paskui taip ir gaunasi kad ne ta kremuka isirenkat.. Sutinku, kad ne visos konsultantes labai patyrusios, bet bendrom jegom viskas imanoma smile.gif
smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2009 11 03, 10:27)
O kaip mėlynių šampūnas?>Ar vertas dėmesio?

Man tai vienintelis sampunas is TBS, kuris nepatiko. Plaukai po jo likdavo tokie siurkstus ir kieti, kaip siaudai. Tiesa visada naudojau su kondicionierium. Gal tai jo kalte, bet siaip ar taip ten tos pacios melynes. Dabar gerai, nebedazau plauku ir jo nebereikia. doh.gif O visi kiti isbandyti sampunai puikus, jokiu nusiskundimu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lait: 03 lapkričio 2009 - 18:54
Merginos, o kaip jums vitamino C kapsulės , ar kuri naudojaot ilgesnį laiką?..
Atsakyti
Kauno Akropoly vyksta akcija.Jeigu perki prekiu uz 120Lt,dovanoja kuno sviesta muskaso ir vaniles kvapo smile.gif
Atsakyti