Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(aistuliaa @ 2009 10 31, 15:37)
Moringu man pats skaniausias  wub.gif

o as vakar greipfurtu ziurinejau fainas kvapas toks gaivus ir kartu rugztus, patiko ilgokai laikesi, bet jau kaip vysniu pauosciau jetau koks saldus net supikino
Atsakyti
Isbandziau seruma su E 4u.gif labai greit susigeria, malonus ant veido.. bet idomu kuris labiau drekina aliejukas su E ar serumas? g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės prašau konsultacijos. Gavau dovanų štai tokį kremuką:
user posted image
Gal galit papasakoti kam jis skirtas, kaip naudoti ir t.t. blush2.gif
Atsakyti
O Jums tas serumas odos negrauzia? Ir isvis man tas TBS kazkaip nebestebuklu darosi.
Atsakyti
QUOTE(V*i*k*a @ 2009 11 02, 09:49)
Sveikos mergaitės prašau konsultacijos. Gavau dovanų štai tokį kremuką:
user posted image
Gal galit papasakoti kam jis skirtas, kaip naudoti ir t.t.  blush2.gif



jis skirtas spuoguotai probleminei odai.
Atsakyti
merginos, o tas vynuogiu serumas plaukams susvelnina juos? nes mano labai ploni ir linke veltis doh.gif ar neriebina plauku jo padauginus?
Atsakyti
QUOTE(V*i*k*a @ 2009 11 02, 09:49)
Sveikos mergaitės prašau konsultacijos. Gavau dovanų štai tokį kremuką:
user posted image
Gal galit papasakoti kam jis skirtas, kaip naudoti ir t.t.  blush2.gif

Kaip dienini krema manau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2009 10 31, 14:25)
Isbandziau naujaja savo kauke Honey&out 3in1 mask  wub.gif nepatiko tik tas kad sunkiai nusivalo  doh.gif bet odyte tai pasakiska palieka poto  wub.gif ir kvapas  thumbup.gif


O kaip jus valot blink.gif . As tai prausiu 4u.gif Ir labai gerai nusiplauna mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egesichora @ 2009 11 02, 10:50)
O Jums tas serumas odos negrauzia? Ir isvis man tas TBS kazkaip nebestebuklu darosi.



Kuris su E ? g.gif nu nea.. siand is ryto odyte net sviete kaip pas Sv. Marija biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(eglute-2002 @ 2009 11 02, 19:18)
O kaip jus valot blink.gif . As tai prausiu  4u.gif Ir labai gerai nusiplauna mirksiukas.gif



Ne taip issireiskiau.. biggrin.gif ta prasme sunkiai nusiplauna.. ji tiesiog prilimpa prie odos man.. 4u.gif pvz su alaviju kauke problemu neturiu, su ja ir lyginau, kad daug sunkiau nuvalyt, t.y nuplaut 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2009 11 02, 21:33)
Ne taip issireiskiau..  biggrin.gif ta prasme sunkiai nusiplauna.. ji tiesiog prilimpa prie odos man.. 4u.gif pvz su alaviju kauke problemu neturiu, su ja ir lyginau, kad daug sunkiau nuvalyt, t.y nuplaut  4u.gif  biggrin.gif


gal per ilgai laikei? ir pridziuvo biggrin.gif man irgi kai kose nuo vaiko reikia gramdyti jei per ilgai maitini, tai ojoj kaip sunkiai - o kauke irgi su avizom, kaip kose lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaliziu_feja @ 2009 11 02, 20:43)
gal per ilgai laikei? ir pridziuvo biggrin.gif man irgi kai kose nuo vaiko reikia gramdyti jei per ilgai maitini, tai ojoj kaip sunkiai - o kauke irgi su avizom, kaip kose  lotuliukas.gif



lotuliukas.gif nu ka as zn.. g.gif toks jausmas kad pridziuvo biski 4u.gif ten matai su medum tipo.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juoko ašara @ 2009 11 02, 17:28)
merginos, o tas vynuogiu serumas plaukams susvelnina juos?  nes mano labai ploni ir linke veltis doh.gif ar neriebina plauku jo padauginus?


Plauko tas vynuogiu serumas tikrai neriebina. Galeciau ji saujom pilti mirksiukas.gif Perskiriu plaukus i dvi dalis ir ant kiekvienos puses imasazuoju po 10 paspaudimu,po kurio laiko dar siek tiek mirksiukas.gif Tepu visus plaukus,isskyrus saknis. Seip,pacios plaukai yra svelnus,taciau veliasi labai doh.gif Gal kas zino kokia superine priemone mano vargsams plaukams (ka nors is nenuplaunamu serumu,aliejuku),kad glotnintu,lygintu plauka,kad po jos panaudojimo sepetys eitu kaip per sviesta,nes jau viskas uzkn... verysad.gif
Atsakyti