Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Nusipirkau Moringo kvapo kuno sviesta, kiti kvapai nelabai patiko: naujasis abrikosu-uznesa i rugesi kaip ir mangu, alyvuogiu nenorejau, nes esu is kitu firmu turejus, riesutmedzio ir kakavos ir sviesmedzio nepatiko kvapas- toks neprabangus ir atrode lb riebus, papajos dziaugiuos, kad nepirkau, nes begalo saldus kvapas, greifurtu - man per greifurtinis, nemegstu rugsciu ir karciu, kokoso gal ir nieko, bet nekvapnus, o braskiu nebuvo meginuko.
Dar pirkau japonisku vysniu tualet.vandeni ir baltojo muskato tuolet.vandeni uz juos gavau 30 proc.nuolaida ir gavau vaniles kvapo kuno sviesta dovanu, tai irgi lb gerai kvepia.
Atsakyti
QUOTE(ramuniuxas @ 2009 10 30, 10:23)
Todel kazkaip galvoju,kad vis delto skiriasi sios firmos tiekiamu produktu kokybe Baltijos salims ir likusiai Europos daliai, nes tas pats produktas, o pirktas pvz. Londone yra geresnis nei Lietuvoje, arba gal man Lietuvos parduotuvese vis kokius senus "pasiseka" nusipirkti... nesuprantu...



QUOTE(ChinChin @ 2009 10 30, 10:36)
jau ne pirma karta girdziu tokius atsiliepimus apie Lietuvos parduotuveje pirktas prekes... g.gif

Ta prasme, kad man platintoja pasakojo, jog jai klientes labai daznai raso ir praso parvezti tam tikrus produktus sakydamos, kad palygino kokybe cia ir kur perka is jos, ir kokybe labai skirtinga, ne lietuvisku produktu naudai...

Nezinau ar parduotuvese pas mus kitokios prekes ar senesnes, bet ne viena ramuniuxas sitai pastebejo unsure.gif


ir as pritariu, kad prekiu kokybe musu parduotuvese tikrai gerokai prastesne drinks_cheers.gif arbatmedzio prausimosi putu gal kokius sesis buteliukus esu sunaudojusi ir visus pirkau pas platintoja, bet neseniai nusipirkau parduotuveje ir nusivyliau: neputoja taip, kaip anksciau tureti, tarsi susigeria i oda, nespejau nusipirkti, o jau baigiasi, nes anksciau uztekdavo dvieju paspaudimu visam veidui, o dabar
reikia keturiu unsure.gif o dar ir mokejau vos ne dvigubai brangiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Juoko ašara @ 2009 10 30, 17:29)
ir as pritariu, kad prekiu kokybe musu parduotuvese tikrai gerokai prastesne drinks_cheers.gif arbatmedzio prausimosi putu gal kokius sesis buteliukus esu sunaudojusi ir visus pirkau pas platintoja, bet neseniai nusipirkau parduotuveje ir nusivyliau: neputoja taip, kaip anksciau tureti, tarsi susigeria i oda, nespejau nusipirkti, o jau baigiasi, nes anksciau uztekdavo dvieju paspaudimu visam veidui, o dabar
reikia keturiu  unsure.gif  o dar ir mokejau vos ne dvigubai brangiau doh.gif



tai ko gi parduotuveje pirkai? biggrin.gif

beje, mano pazistama sake, kad ta atnaujinta arbatmedzio serija siaip suprastejus, palyginus su sena, tai gal ir pas platintojas bus ne tokios jau kokybes, jei pirksi su nauju lipduku ant buteliuko cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaliziu_feja @ 2009 10 30, 17:21)
tai ko gi parduotuveje pirkai? biggrin.gif

beje, mano pazistama sake, kad ta atnaujinta arbatmedzio serija siaip suprastejus, palyginus su sena, tai gal ir pas platintojas bus ne tokios jau kokybes, jei pirksi su nauju lipduku ant buteliuko  cool.gif



pasibaige, o pas konsultante laukti reikejo ax.gif visko gali buti, kad ir pas konsultante naujoje pakuoteje bus nebe toks koks buves unsure.gif bet kaip slykstu, kai atseit pakeicia tik pakuote, o istikruju ir pacia produkto kokybe suprastina gun_rifle.gif
Atsakyti
na nusipirkau ir as is Originals serijos pukuotuju persiku duso zele-kvapas patinka-duso zele irgi-pirkciau ir antra karta-o dar su kuponu isejo 11litu-tai visai dziaugiuosi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juoko ašara @ 2009 10 30, 19:48)
pasibaige, o pas konsultante laukti reikejo ax.gif visko gali buti, kad ir pas konsultante naujoje pakuoteje bus nebe toks koks buves unsure.gif bet kaip slykstu, kai atseit pakeicia tik pakuote, o istikruju ir pacia produkto kokybe suprastina gun_rifle.gif


tai kad jie nesuprastina, jie naturalizuojasi atsieit wink.gif pvz kokosu linijoje nebeliko parabenu, bent jau man taip sake. O arbatmedzio sudeti irgi pagerino - ne tik pakuote keite... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaliziu_feja @ 2009 10 31, 10:55)
tai kad jie nesuprastina, jie naturalizuojasi atsieit wink.gif pvz kokosu linijoje nebeliko parabenu, bent jau man taip sake. O arbatmedzio sudeti irgi pagerino - ne tik pakuote keite...  unsure.gif


mat kaip ax.gif kadangi as pripratusi prie nenaturaliu produktu, tai man truksta putojimo, nemoku tokiu produktu taupiai naudoti biggrin.gif
Atsakyti
mergaites, gal galit pasidalint patirtimi, kaip tbs sepeteliai?
sitas ypac domina:
user posted image

idomu kaip su kitais bronzantais draugaus, ne tbs firmos g.gif

dar domintu atsiliepimai apie kitus sepetelius- face/body brush ir skaistalu.
ar patenkintos? 4u.gif
Atsakyti
Nusipirkau rankų kremą iš naujos spanguolių serijos. Kvapas tik patepus nieko, o vėliau primena rūgesius doh.gif Nieko gero nedaro mano sausoms rankoms. TBS kanapinis rankų kremas žymiai geresnis.be to, nusipirkau išbandyt kūno pienelį. Keista, bet jo konsistencija kaip vandens doh.gif Jau geriau būčiau kūno sviestą pirkus. Gerai, kad kvapas visai nieko (migdolų)
Atsakyti
Isbandziau naujaja savo kauke Honey&out 3in1 mask wub.gif nepatiko tik tas kad sunkiai nusivalo doh.gif bet odyte tai pasakiska palieka poto wub.gif ir kvapas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Wrong @ 2009 10 31, 12:29)
mergaites, gal galit pasidalint patirtimi, kaip tbs sepeteliai?
sitas ypac domina:

idomu kaip su kitais bronzantais draugaus, ne tbs firmos  g.gif

dar domintu atsiliepimai apie kitus sepetelius- face/body brush ir skaistalu.
ar patenkintos?  4u.gif



face and body pati naudoju meteoritams, tai man jis nepakeiciamas, puikiai pakabina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lara22 @ 2009 10 30, 13:29)
Nusipirkau Moringo kvapo kuno sviesta


Moringu man pats skaniausias wub.gif
Atsakyti