Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(TerrorisTe69 @ 2009 10 26, 18:28)
aš žinokit kuo toliau tuo labiau nusivylinėjau tbs,kol galiausiai nusprendžiau,kad daugiau ten nei kojos. kelis kartus pirkau tą dieninį veido kremą su alijošium(na tą populiarujį)  jis pradžioj tiko, bet veliau pradėjau jaust kad ar tepuos ar ne skirtumo nėra. nuėjau paprašyt mėginukų kitokio kremo,nes nenorėjau rizikuoti. pagal mano veido tipą pasiūlė su dumbliais - ryte nebudau su baltais pūlinukais blink.gif  kitą kartą davė su vitaminu E serijos, irgi poveikio 0, po to daug ten ką aš išbandinėjau,nu nieks netinka, ir kas mane pribaigė,tai šita nauja atgaivinta serija.. kadangi nebrangu,surizikavau nusipirkti morkų kremą. siaubingas kvapas, jausmas dar siaubingesnis, blogiau turbut tik vazeliną būtų ant veido patepti. užsikišo visas veidas,baisiausiai prasikeikiau ir nusprendžiau,kad gana bandyt save įtikinti,kad tbs man tinka:) beje nuo dilgėlių šampūno man atsirado pleiskanų, o nuo arbatmedžio prausiklio veidas smarkiai išsausėjo,pasidarė jautrus:( todėl siūlau merginoms nepirkti aklai, o geriau prašyti,kad įpiltų pabandyti:)


As naudoju alaviju prausimosi putas ir dienini kremuka, man super, buvau isbandziusi ir dumbliu, bet siek tiek traukdavo oda, nesistebiu, kodel morku kremas uzkiso poras, todel kad jis panasus kaip ir kanapiu kremas, skirtas labai sausai odai, jus bandete ivairius kremus, o kiekvienas is ju tinka skirtingo tipo odai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2009 10 27, 02:16)
ir man pikčiausia, kai pardavėjos bruka juos. kai pagalvoju kiek pinigėlių būčiau sutaupius,jei nuo pradžių būčiau ėmus tik mėginukus..


Manau ieskoti kaltu nelabai verta, juk ne visada reikia imti tai, ka pardavejos bruka, bet aisku, jus pasitikejot ir manet, kad Jums tiks smile.gif
Atsakyti
sveikos, yra dar akcija serumui veidui alijosiu serijos ?
Atsakyti
QUOTE(lait @ 2009 10 26, 21:58)
Gal kuri turite sita rinkinuka ir galite pasakyti kaip su sepetuku kokybe? user posted image ar verta tureti?


Turiu sita komplektuka wub.gif . Sepeteliai lygiai tokie pat, kaip ir tie, kuriuos galima pirkti atskirai smile.gif . Kokybe nuostabi drinks_cheers.gif , man ju patys geriausi sepeteliai 4u.gif
Atsakyti
sveikos, gal kuri esat isbandziusios nuo celiulito ir striju prekes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute-2002 @ 2009 10 28, 20:06)
Turiu sita komplektuka wub.gif . Sepeteliai lygiai tokie pat, kaip ir tie, kuriuos galima pirkti atskirai smile.gif . Kokybe nuostabi drinks_cheers.gif , man ju patys geriausi sepeteliai 4u.gif

gal galit pasakyti kokia kaina viso sio sepeteliu rinkinuko? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juo_2ke @ 2009 10 29, 11:08)
gal galit pasakyti kokia kaina viso sio sepeteliu rinkinuko? 4u.gif


ziurint kur, pas platintojas ar parduotuveje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juo_2ke @ 2009 10 29, 10:08)
gal galit pasakyti kokia kaina viso sio sepeteliu rinkinuko? 4u.gif


parduotuveje apytiksliai 132 mirksiukas.gif pas platintoka is kurios as perku - 88 Lt.
Atsakyti
Sveikutes bigsmile.gif siandiena atsiimiau savo pirkinius:
http://images.google...p...ficial&sa=G
kvapas tikrai nlb malonus, giliau ikvepus man net uzspaudzia gerkle.. lotuliukas.gif bet labai malonu pojutis ant ranku lieka poto wub.gif ir dar kauke veidui, kurios nebandziau dar
http://images.google...p...ficial&sa=G
manyciau turetu but liux, nes ir kaip kauke veikia ir kaip pylingas.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Smėlio kopos @ 2009 10 28, 20:09)
sveikos, gal kuri esat isbandziusios nuo celiulito ir striju prekes ax.gif


Esu seruma nuo celiulito, poveikis geras, bet neturejau kantrybes kasdien tepti. Pirkciau dar karta ji.
Papildyta:
QUOTE(agvill @ 2009 10 22, 22:22)
gal kas bandet kapsules su vit. C odai, kazin koks poveikis ar verta pirkti


Bandziau, veido oda labai susvelnina ir sutraukia poras, balinamojo efekto nei strazdanom nei kitom demem nebuvo. Cia labai tiktu kad issiplete poros ant veido viso
Atsakyti
Įsigijau Body Focus kremą krūtinei stangrint, rašo, kad poveikis po 8sav. Pažiūrėsim rolleyes.gif
Atsakyti
Nu as irgi kazkaip kelis kartus nusivyliau, anksciau super buvo kokybe visko, ka tik nusipirkdavau,as kadangi pakvaisus del kokoso kvapo, tai visa serija buvau prisipirkusi ivairiausiu kremuku,losijonu,balzamu, bet kuo toliau, tuo maziau man patinka TBS prekes. Per gimtadieni daug sios firmos dovanu cekiu gavau, tai prisipirkau daug dalykeliu, bet kol kas tik arbuzinis balzamas lupoms isliko toks pat geras, sampunas su alyvuogemis irgi geras, bet balzamas su alyvuogiu ekstraktu nepatiko, jau geriau tik sampuna apskritai naudoti, rezultatas geresnis tada sad.gif Ir dar kokosinis kuno sveitiklis - nu kokoso ten kvapo man ne pro kur nesijaucia, tai biskuti nusivyliau, bet dar is uzsienio esu parsivezus ir iki siol turiu kokosini kuno sviesta, tai bet jau tokia kokosu atgaiva ramina biggrin.gif
Todel kazkaip galvoju,kad vis delto skiriasi sios firmos tiekiamu produktu kokybe Baltijos salims ir likusiai Europos daliai, nes tas pats produktas, o pirktas pvz. Londone yra geresnis nei Lietuvoje, arba gal man Lietuvos parduotuvese vis kokius senus "pasiseka" nusipirkti... nesuprantu...
Atsakyti
jau ne pirma karta girdziu tokius atsiliepimus apie Lietuvos parduotuveje pirktas prekes... g.gif

Ta prasme, kad man platintoja pasakojo, jog jai klientes labai daznai raso ir praso parvezti tam tikrus produktus sakydamos, kad palygino kokybe cia ir kur perka is jos, ir kokybe labai skirtinga, ne lietuvisku produktu naudai...

Nezinau ar parduotuvese pas mus kitokios prekes ar senesnes, bet ne viena ramuniuxas sitai pastebejo unsure.gif
Atsakyti