Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(lo-lo @ 2009 10 12, 16:15)
Šildomoji valomoji kaukė, na pirmą kartą tokią bandžiau, pasitepi ir šildo  wub.gif Na aišku reik ilgiau panaudot, kol kas tik du kartus naudojau, na veidukas minkštas po jos, toks gaivumo pojutis jaučiamas. Poras išvalė, inkštyriukų biški paliko  blush2.gif



gal kuri nors galite imesti sio produkto foto?labai sudomino blush2.gif

Kazkuri panele klause apie TBS mineraline. as ja turiu ir esu labai patenkinta thumbup.gif super daiktas, nei poras kemsa nei apsunkina veideli.

dar norejau pasiteirauti, gal kuri naudojate naujus TBS skaistalus??mane ypac domina 2numeriukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agvill @ 2009 10 23, 18:06)
yra antakiu dazai bet ne tie cheminiai kaip kirpykloi padaro, o tokie kaip seseliai skirti antakiams paryskinti

o as jau pagalvojus buvau, kad tie cheminiai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vixenish @ 2009 10 24, 17:14)
gal kuri nors galite imesti sio produkto foto?labai sudomino  blush2.gif


Va ta šildomoji kaukė 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 10 06, 23:34)
nuo kada TBS turi mėginukų?  g.gif



Ziurint is kurios serijos 4u.gif bet meginuku tikrai yra ir turi smile.gif tik aisku retai duoda, jei neprasai biggrin.gif
Ziuriu per youtube apie tbs panos sneka.. ir vis pabrezia, kad tai labai naturali produkcija blink.gif nuo kada? biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 25 spalio 2009 - 16:52
QUOTE(amber123 @ 2009 10 25, 17:49)
Ziurint is kurios serijos  4u.gif bet meginuku tikrai yra ir turi  smile.gif tik aisku retai duoda, jei neprasai  biggrin.gif


tikrai turi. as pirkau, bet pora meginuku dave mano vyrui, kuris stovejo salia, o as negavau nei vieno blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juoko ašara: 25 spalio 2009 - 16:53
QUOTE(Juoko ašara @ 2009 10 25, 17:52)
tikrai turi. as pirkau, bet pora meginuku dave mano vyrui, kuris stovejo salia, o as negavau nei vieno blink.gif


turbut patiko tavo vyras lotuliukas.gif. Tai jis galejo paprasyti daugiau meginuku ir tau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglute-2002: 25 spalio 2009 - 17:54
man Gedimino 9 parduotuveje dave vit.E serijos serumo net 2 meginelius dave thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif vakar pirkausi duso zele, tai negavau nei vieno meginuko schmoll.gif
Atsakyti
aš žinokit kuo toliau tuo labiau nusivylinėjau tbs,kol galiausiai nusprendžiau,kad daugiau ten nei kojos. kelis kartus pirkau tą dieninį veido kremą su alijošium(na tą populiarujį) jis pradžioj tiko, bet veliau pradėjau jaust kad ar tepuos ar ne skirtumo nėra. nuėjau paprašyt mėginukų kitokio kremo,nes nenorėjau rizikuoti. pagal mano veido tipą pasiūlė su dumbliais - ryte nebudau su baltais pūlinukais blink.gif kitą kartą davė su vitaminu E serijos, irgi poveikio 0, po to daug ten ką aš išbandinėjau,nu nieks netinka, ir kas mane pribaigė,tai šita nauja atgaivinta serija.. kadangi nebrangu,surizikavau nusipirkti morkų kremą. siaubingas kvapas, jausmas dar siaubingesnis, blogiau turbut tik vazeliną būtų ant veido patepti. užsikišo visas veidas,baisiausiai prasikeikiau ir nusprendžiau,kad gana bandyt save įtikinti,kad tbs man tinka:) beje nuo dilgėlių šampūno man atsirado pleiskanų, o nuo arbatmedžio prausiklio veidas smarkiai išsausėjo,pasidarė jautrus:( todėl siūlau merginoms nepirkti aklai, o geriau prašyti,kad įpiltų pabandyti:)
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2009 10 26, 17:28)
aš žinokit kuo toliau tuo labiau nusivylinėjau tbs,kol galiausiai nusprendžiau,kad daugiau ten nei kojos. kelis kartus pirkau tą dieninį veido kremą su alijošium(na tą populiarujį)  jis pradžioj tiko, bet veliau pradėjau jaust kad ar tepuos ar ne skirtumo nėra. nuėjau paprašyt mėginukų kitokio kremo,nes nenorėjau rizikuoti. pagal mano veido tipą pasiūlė su dumbliais - ryte nebudau su baltais pūlinukais blink.gif  kitą kartą davė su vitaminu E serijos, irgi poveikio 0, po to daug ten ką aš išbandinėjau,nu nieks netinka, ir kas mane pribaigė,tai šita nauja atgaivinta serija.. kadangi nebrangu,surizikavau nusipirkti morkų kremą. siaubingas kvapas, jausmas dar siaubingesnis, blogiau turbut tik vazeliną būtų ant veido patepti. užsikišo visas veidas,baisiausiai prasikeikiau ir nusprendžiau,kad gana bandyt save įtikinti,kad tbs man tinka:) beje nuo dilgėlių šampūno man atsirado pleiskanų, o nuo arbatmedžio prausiklio veidas smarkiai išsausėjo,pasidarė jautrus:( todėl siūlau merginoms nepirkti aklai, o geriau prašyti,kad įpiltų pabandyti:)

na,panasu kad tiesiog pataikei ant tau netinkanciu produktu...nes tas pats tavo minetas alijosiaus kremas, arbatmedzio...man pvz laabaai tinka ir as naudoju jau net ne po 10ta pakuote biggrin.gif
ir aisku, jei bandai viena krema po kito, nori isbandyt visus, tai aisku, kad puse ju..ar net daugiau -netiks tau smile.gif
panasu kad is viso naudojai ne savo veido odos tipo skirtus kremus unsure.gif
Atsakyti
Gal kuri turite sita rinkinuka ir galite pasakyti kaip su sepetuku kokybe? user posted image ar verta tureti?
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2009 10 26, 21:02)
panasu kad is viso naudojai ne savo veido odos tipo skirtus kremus unsure.gif

ir man pikčiausia, kai pardavėjos bruka juos. kai pagalvoju kiek pinigėlių būčiau sutaupius,jei nuo pradžių būčiau ėmus tik mėginukus..
Atsakyti