Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Obuolių Delčia @ 2009 10 23, 15:57)
butinai parasyk, kaip morku kremas
Papildyta:

yra antakiu dazai??? blink.gif


yra antakiu dazai bet ne tie cheminiai kaip kirpykloi padaro, o tokie kaip seseliai skirti antakiams paryskinti
Atsakyti
QUOTE(Mantila @ 2009 10 22, 13:56)
girdejau, kad jau ta krema kanapiu tai kas turi labai giria:) bet jei sakot, kad rasos kremo beveik toks pats efektas...

Man - taip, bet kol nepabandai - nesuzinai mirksiukas.gif

O duso zeles wub.gif Dabar baigineju papaja, tai man ir kvapas, ir oda po jos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(agvill @ 2009 10 22, 22:22)
gal kas bandet kapsules su vit. C odai, kazin koks poveikis ar verta pirkti



QUOTE(lo-lo @ 2009 10 23, 11:54)
Man irgi labai idomu  ax.gif Kaip ta vitamino C serija? Kaip šveitiklis?  g.gif


as bandziau ax.gif bet keleta kapsuliu sunaudojusi, likusias pardaviau. veida pradejo berti kazkokiais baltais spuogeliais, greiciausiai netiko ir oda taip sureagavo g.gif toliau bijojau naudoti unsure.gif
o as siandien isigijau dar ir bananini sampuna rolleyes.gif
Atsakyti
o tai jus cia visos su tuo kuponu is Cosmopolitano pigiau perkat?
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2009 10 23, 19:27)
o tai jus cia visos su tuo kuponu is Cosmopolitano pigiau perkat?


as tai ne schmoll.gif su nuolaidu kortele uz viena sampuna mokejau 17,10 Lt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Juoko ašara @ 2009 10 23, 19:37)
as tai ne schmoll.gif su nuolaidu kortele uz viena sampuna mokejau 17,10 Lt rolleyes.gif

o tai kazin taiko ta nuolaida organic serijai-nes as kaip tik issikirpau kupona ir ryt ruosiuosi eit.ana savaite buvau uzejus i body shopa-tai nemaciau niekur kad butu parasyta kad su tuo kuponu suteikia nuolaida. g.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2009 10 22, 21:27)
Bet ***** ar nebus oranzinis atspalvis?  g.gif nu zinai kaip morku..  biggrin.gif


Ne, tikrai nebuvo. Bet... nepasakyčiau, kad man jis patiko labai. Toks, nemoku paaiškint, jausmas, kad jis tikrai kimš poras, nors nėra labai riebus.
Atsakyti
QUOTE(agvill @ 2009 10 23, 17:06)
yra antakiu dazai bet ne tie cheminiai kaip kirpykloi padaro, o tokie kaip seseliai skirti antakiams paryskinti

o kaip spalva? ir kaina kokia? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(egliukas28 @ 2009 10 23, 19:27)
o tai jus cia visos su tuo kuponu is Cosmopolitano pigiau perkat?

ax.gif planuoju rytoj nusipirkti duso zele su Cosmo kuponu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_Kere_ @ 2009 10 22, 12:23)
Turiu daugelio isgirta ranku krema - greitai susigeria, pamaitina rankas, bet man toki pati efekta suteikia Rasos ranku kremas, kuris zymiai pigesnis rolleyes.gif  O del kvapo, man jauciasi kamparo kazkiek g.gif



Rasos kremo tikrai nera ko lyginti su kanapiu blink.gif . Laaabai ryskiai skiriasi bent jau man 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2009 10 23, 19:27)
o tai jus cia visos su tuo kuponu is Cosmopolitano pigiau perkat?



Su tuo kuponu yra butent tik tai serijai kur seip viskas po 19lt, tai su kuponu po 11lt kainuoja.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute-2002 @ 2009 10 24, 10:51)
Rasos kremo tikrai nera ko lyginti su kanapiu blink.gif . Laaabai ryskiai skiriasi bent jau man 4u.gif

Smagu, kad patinka ir tinka 4u.gif

Gal kuri bande sveitikli su laukinemis vysniomis?
Atsakyti
Mergaites, kaip kvapas sio kuno sviesto? g.gif
user posted image
Atsakyti