Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos dėžutės

QUOTE(rodute @ 2009 12 18, 12:49)

thumbup.gif

QUOTE(Koxamte @ 2009 12 18, 16:09)
Jeee  clap.gif
Pagaliau parodėte savo darbukus, kurie tikrai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

aciu blush2.gif
Atsakyti
Kur prapuole nerijeles? ax.gif
Atsakyti
mano nauji ax.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Pagaliau atgavau savo neta tai galiu normaliai prisijunkt biggrin.gif
O tavo darbeliai Laaabai grazus wub.gif O pirmosios siuliukai kaip tinka wub.gif atrodo kaip zalvarine kokia butu biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif
Atsakyti
O štai mano "tarelkos" -

user posted image
Atsakyti
Oi kaip gerai tos torielkos atrodo thumbup.gif . Pamaniau, reiks ir man kokia viena nusinarpulinti velykiniams kiausinukasm susideti...
Atsakyti
jju, užbėgo draugai, tai aš į tokią vazelę saldainių pridėjau, tai girdėjau tik... VAI VAI KAIP GRAŽU, KAIP NEMATYTA... per velykas tupdysiu vištelę ant margučio... 4u.gif
Atsakyti
Ajajaj kokie groziai bigsmile.gif thumbup.gif Ypac i akytes krito ta is kaires pati pirma ax.gif Bet kai pasiziuri tai viena uz kita grazesne biggrin.gif

Gal gali nurodyt tinklapiuka kur radai ja? blush2.gif
Atsakyti
Koxamte, aš tų lėkščių schemučių jau nė neprisimenu iš kur nėriau žiūrėdama, jau viskas labai seniai buvo. O sugalvojau iš tų servetėlių "tarėlkų" pasidaryti. Gerai prikrakmolinau su LIPALU, dar šlapias ištempiau ant salotinių, dubeniukų mažesnių apverstų dugnu į viršų, kai išdžiūvo - va tau ir "tarelka" lotuliukas.gif
O mažas servetytes lėkštėm galima nerti iš čia, tik kad jos nesigarbanotų, nes sunku bus ištempti ant salotines ar dubenio kokio dugno... ax.gif
Ypač tinka tos mažesnės servetėlės...

http://picasaweb.goo...rivkiIPodlozki#
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silsta: 18 kovo 2010 - 17:44
Ajaj kokiu graziu serveteliu uzmaciau wub.gif
Reiks ka nors nunarpliot wink.gif dekui labai 4u.gif
Atsakyti
Eina sau, kokia gera temelė. Seniai tokių grožybių bemačiau. Fantastiški jūsų darbeliai. Sėkmės visoms ir kūrybinio įkvėpimo. Einu ir aš ką nors nunarpliosiu.
Atsakyti