Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos dėžutės

QUOTE(almantė_k @ 2009 11 28, 14:32)
kad jau Koxamte tokia nekantri, tai imesiu savaja svieziai iskepta dezute smile.gif
user posted image

laaaabai grazu wub.gif , gal sios dezutes schemute gali imest? g.gif
Atsakyti
aciu, mergaites blush2.gif neriau is Maxi siulu, is galvos, be schemos. tiesiog nusineriau kvadratini dugna ( plotis 33 stulpeliai ) o tada aplinkui 2 eiles aukstu stulpeliu, o tada kiaurarasti ( schemos neturiu nes emiau is interneto ir net neatsimenu is kur) ir po to vel 2 eilutes aukstu stulpeliu va ir dezute wink.gif o dangteli neriau is 34 stulpeliu, sienelems aplinkui apneriau 1 eile zemu stulpeliu, o tada kiaurarasti ant pacio galo krasteli apneriau veduokliu rastu, o tada sustandinau. beje, standinau ant pieno pakelio, na pas mus jie kvadratiniai tokie smile.gif
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2009 11 28, 19:03)
aciu, mergaites blush2.gif neriau is Maxi siulu, is galvos, be schemos. tiesiog nusineriau kvadratini dugna ( plotis 33 stulpeliai ) o tada aplinkui 2 eiles aukstu stulpeliu, o tada kiaurarasti ( schemos neturiu nes emiau is interneto ir net neatsimenu is kur) ir po to vel 2 eilutes aukstu stulpeliu va ir dezute wink.gif o dangteli neriau is 34 stulpeliu, sienelems aplinkui apneriau 1 eile zemu stulpeliu, o tada kiaurarasti ant pacio galo krasteli apneriau veduokliu rastu, o tada sustandinau. beje, standinau ant pieno pakelio, na pas mus jie kvadratiniai tokie smile.gif

hmmm, reiks pabandyt ir man..., o tu ja kiek suprantu visa istisine mezgei be jokiu susiuvimu....? g.gif
Atsakyti
QUOTE(3grazke @ 2009 11 29, 09:24)
hmmm, reiks pabandyt ir man..., o tu ja kiek suprantu visa istisine mezgei be jokiu susiuvimu....? g.gif

taip taip be susiuvimu. o tu moki nerti apvaliai? jei taip tai pagrindas yra nusinerti dugno forma ir po to apvaliai aplink ja nerti sienas wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almantė_k: 29 lapkričio 2009 - 09:48
QUOTE(almantė_k @ 2009 11 29, 09:47)
taip taip be susiuvimu. o tu moki nerti apvaliai? jei taip tai pagrindas yra nusinerti dugno forma ir po to apvaliai aplink ja nerti sienas  wink.gif

na iki siol mokejau rolleyes.gif , pabaigiau anytai servetele megzt, tai dabar jau bandysiu dezute smile.gif
Atsakyti
QUOTE(3grazke @ 2009 11 29, 10:34)
na iki siol mokejau  rolleyes.gif , pabaigiau anytai servetele megzt, tai dabar jau bandysiu dezute smile.gif

tai tada pavyks wink.gif svarbiausia, kad suvoki nerimo principa wink.gif
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2009 11 28, 15:32)
kad jau Koxamte tokia nekantri, tai imesiu savaja svieziai iskepta dezute smile.gif

labai grazu wub.gif wub.gif
Atsakyti
Saldaininė

user posted image

Schema,pagal kurią nėriau

user posted image
Atsakyti
Alacka, labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2009 12 01, 21:55)
Alacka, labai grazu wub.gif


AČIŪ aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
Alacka saunuole, super thumbup.gif O merginos jus man niedadumkai paaiskinkit kas ten per lipalas joms standinti. Cia paprastas lipalas kur senukuose yra pirkti? Klijai tokie? Gal galit tikslu pavadinima man parasyti? Nu bijau ne toki nusipirkti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(LeKrista @ 2009 12 02, 19:07)
Alacka saunuole, super  thumbup.gif O merginos jus man niedadumkai paaiskinkit kas ten per lipalas joms standinti. Cia paprastas lipalas kur senukuose yra pirkti? Klijai tokie? Gal galit tikslu pavadinima man parasyti? Nu bijau ne toki nusipirkti  blush2.gif

Paprasti PVA klijai wink.gif Paprasti lipalo klijai mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti