Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos dėžutės

QUOTE(Koxamte @ 2009 11 20, 10:14)
Hm...as ir apie tai buvau paalvojus, kaip po to reiks nulipint, tai kai dzioviau ant puodo, ta maisiuka ant jo uzdejau, o  po to slapia saldainine, o tadda su maisiuku tik nuimi ir jis lengvai nusiima  mirksiukas.gif

o as prasikeikiau siandien ryte doh.gif ismirkytus lipale gaminius patiesiau ant folijos, tai ji taip prikibo, kad vietose jos neimanoma nulupti, tai taip ir liko sad.gif
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2009 11 20, 10:29)
o as prasikeikiau siandien ryte doh.gif ismirkytus lipale gaminius patiesiau ant folijos, tai ji taip prikibo, kad vietose jos neimanoma nulupti, tai taip ir liko sad.gif


Blizguciai tiks Kaledoms biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2009 11 20, 16:19)
Blizguciai tiks Kaledoms  biggrin.gif  mirksiukas.gif

as po to taip ir pagalvojau, neriau snaiges, tai gal blogai nugreziau lipala. o jei kalbant apie dezutes, gal turit ideju, kur rasto forma staciampei dezutei?
Atsakyti
almantė_k, va įkeliu nuorodą, ten pasirinksi kokią norėsi dėžutę...

http://picasaweb.goo...KoduSisustusJm#
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2009 11 20, 21:49)
almantė_k, va įkeliu nuorodą, ten pasirinksi kokią norėsi dėžutę...

http://picasaweb.goo...KoduSisustusJm#

oi silsta, aciu tau 4u.gif tik as, pasirodo, klaida padariau rasydama ankstesni posta, turejau omeny " kur RASTI forma" blush2.gif ta prasme, ant ko uzdeti jau nunerta dezute standinimui smile.gif bet aciu uz sita nuoroda nes ji pravers kuriant dezute smile.gif
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2009 11 20, 20:41)
as po to taip ir pagalvojau, neriau snaiges, tai gal blogai nugreziau lipala. o jei kalbant apie dezutes, gal turit ideju, kur rasto forma staciampei dezutei?

Aš galvoju gal tiktų kokia ramos dėžutė? ar šiaip kaip būna tokie plastmasiniai indeliai? aišku priklauso nuo dėžutės dydžio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2009 11 21, 21:34)
Aš galvoju gal tiktų kokia ramos dėžutė? ar šiaip kaip būna tokie plastmasiniai indeliai? aišku priklauso nuo dėžutės dydžio  ax.gif

oi nia, ir tai jau per didele butu blush2.gif man i galva atejo tokia ideja pasidaryti dezute is kartono g.gif jei niekur nerasiu kartono arba siaip kokios dezes, teks dar galvoti kur rasti forma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2009 11 22, 11:47)
oi nia, ir tai jau per didele butu blush2.gif  man i galva atejo tokia ideja pasidaryti dezute is kartono g.gif jei niekur nerasiu kartono arba siaip kokios dezes, teks dar galvoti kur rasti forma smile.gif

Jei ji labai miniatiurine, gal tiktu kokia papuosalu dezute? ax.gif Aisku su plevele apdengtum, kad nesusigadintu smile.gif arba gali sulciu pakeli nusipirkt, ir maza ji blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2009 11 22, 12:47)
Jei ji labai miniatiurine, gal tiktu kokia papuosalu dezute?  ax.gif  Aisku su plevele apdengtum, kad nesusigadintu smile.gif arba gali sulciu pakeli nusipirkt, ir maza ji  blush2.gif

o, sulciu pakelis, jau cia kazkas panasiau bigsmile.gif aciu uz ideja wink.gif dar atsiminiau kad turiu degtuku dezuciu, jos keliagubai didesnes nei iprastines, tai gal ir jos tiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2009 11 22, 13:43)
o, sulciu pakelis, jau cia kazkas panasiau bigsmile.gif aciu uz ideja wink.gif dar atsiminiau kad turiu degtuku dezuciu, jos keliagubai didesnes nei iprastines, tai gal ir jos tiks smile.gif

Na va, bendrom jegom ir atradom isvadas thumbup.gif
Atsakyti
o rimtai ka naudojate sitiem sdarbeliams, gal tiktu vilnoniai siulai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vidmante 25 @ 2009 11 22, 15:20)
o rimtai ka naudojate sitiem sdarbeliams, gal tiktu vilnoniai siulai? smile.gif


Aš pati bandžiau lininius siūlus, o su kitais dar ne ax.gif Būtų įdomu sužinoti ką kitos naudoja blush2.gif
Atsakyti