Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos dėžutės

QUOTE(silsta @ 2009 10 14, 19:44)
auksek, tos lėkštės neriamos pagal tą schemą kaip servetėlė, kaip parodyta schemoje, o iškrakmolinta dar drėgna tempiama ant tokios lėkštės, kokios formos nori. Nežinau, ar aiškiai parašiau.

Įkeliu nuorodą, kaip tai daro rusaitės...

http://forum.knittin...mp;#entry339732

aciu smile.gif bandysiu smile.gif
Atsakyti
merginos,kurios jau standinot su lipalu,gal galit pasakyt kiek to lipalo ant kiek vandens det?noriu nert krepseli is storesniu siulu su rankenele,tad reiktu kad ta rankenele gerai laikytusi ir neprarastu formos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2009 10 23, 15:26)
merginos,kurios jau standinot su lipalu,gal galit pasakyt kiek to lipalo ant kiek vandens det?noriu nert krepseli is storesniu siulu su rankenele,tad reiktu kad ta rankenele gerai laikytusi ir neprarastu formos 4u.gif

Na lipalo kuo daugiau tuo standziau bus smile.gif as is akies dejau, bet nepagailejau labai smile.gif Tik va kai isplausi, tai ziurek kad lipalas butu gerai issimaises, nes ant nerinuko gali pasilikt lipalo, tai tuomet ji atsargiai nukrapstyk, nes sudziuves jis tikrai vaizdo neduoda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2009 10 23, 16:29)
Na lipalo kuo daugiau tuo standziau bus smile.gif as is akies dejau, bet nepagailejau labai smile.gif Tik va kai isplausi, tai ziurek kad lipalas butu gerai issimaises, nes ant nerinuko gali pasilikt lipalo, tai tuomet ji atsargiai nukrapstyk, nes sudziuves jis tikrai vaizdo neduoda smile.gif

aisku,aciu 4u.gif
bet seip lipalas turetu po kiek laiko isdziuves bespalviu pasidaryt tai gal labai nesimatys jei ka ne taip padarysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2009 10 27, 08:23)
aisku,aciu 4u.gif
bet seip lipalas turetu po kiek laiko isdziuves bespalviu pasidaryt tai gal labai nesimatys jei ka ne taip padarysiu 4u.gif

Jei kas tai nukrapštysi wink.gif Na jis nelabai ir matosi ax.gif
Atsakyti
Na kaip sekasi narplioti dezutes? smile.gif 4u.gif
Atsakyti


Prisiminiau, kaip prieš n metų mokykloje "Darbščiųjų rankų" būrelyje panašias saldainines nėrėm. Tada standinome su cukrumi. Tokį labai labai labai saldų sirupą psidarėm, išmirkėm ir džovinom, kaip čia buvo parodyta. Bet, manau, lipalas - geresnė mintis.
Atsakyti
QUOTE(mamabalta @ 2009 11 08, 20:21)
Prisiminiau, kaip prieš n metų mokykloje "Darbščiųjų rankų" būrelyje panašias saldainines nėrėm. Tada standinome su cukrumi. Tokį labai labai labai saldų sirupą psidarėm, išmirkėm ir džovinom, kaip čia buvo parodyta. Bet, manau, lipalas - geresnė mintis.


Man taip pat artimesne mintis su tuo lipalu, nes nuo cukraus pageltonuoja doh.gif
Atsakyti
Mergaitesvl noriu patarimo... Padariau as dainine isskalbiau lipale, viskas gerai, bet ji eme ir prilipo man prie dubenio, o kol nuiminejau prapuole visa forma.... ka darau ne taip ?????
Atsakyti
Sveikos maciau ikelete saldainines, o kaip nusinerti dezute? gal turite kas schema? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dezma @ 2009 11 19, 20:09)
Sveikos maciau ikelete saldainines, o kaip nusinerti dezute? gal turite kas schema? ax.gif

cia manau schemu nebutina, tiesiog nusineri dugna, ar tai keturkampi, ar apvalu, o kai noresi sieneles daryti, tiesiog nerk toliau, nebeplatink ir taip iki norimo aukscio wink.gif o tada standini ir ant formos smile.gif man jau galvoj sukasi papuosalu dezuciu idejos, tik nezinau is kur kvadratine arba staciakampe forma gaut g.gif
Papildyta:
tiesa, merginos, ar nebus lipalo per daug, jei as lipala tik praskiesiu, kad butu galima darbeli imerkti, o ne i vandeni jo pilsiu?
Atsakyti
QUOTE(auksek @ 2009 11 19, 17:11)
Mergaitesvl noriu patarimo... Padariau as dainine isskalbiau lipale, viskas gerai, bet ji eme ir prilipo man prie dubenio, o kol nuiminejau prapuole visa forma.... ka darau ne taip ?????



Hm...as ir apie tai buvau paalvojus, kaip po to reiks nulipint, tai kai dzioviau ant puodo, ta maisiuka ant jo uzdejau, o po to slapia saldainine, o tadda su maisiuku tik nuimi ir jis lengvai nusiima mirksiukas.gif
Atsakyti