Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos dėžutės

QUOTE(Koxamte @ 2009 10 07, 18:36)
Kaip iš nuotraukėlių matėsi tai aptepė tas dėžutes, bet aš tai išskalavau  vandenyje su lipalu, tai žiūrėsiu kas gausis kai išdžius  g.gif

manau gausis labai gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2009 10 07, 18:23)
"Kriauklė" perlams....


Kokia graži bigsmile.gif
Atsakyti
Suintrigavote su lipalo standinimu. bigsmile.gif As visa laika standinau su krakmolu. Bet vis pagalvoju, kad isplovus skrybelaite ar siaip koki kietinta daikta, tai jis praranda forma - tenka is naujo standinti. O vat kaip su lipalu - gal daiktas sukieteja amzinai? mirksiukas.gif
Atsakyti
~saulyte~ Na nežinau ar ji amžinai būna standi biggrin.gif Nemanau smile.gif Aš tik pirmą kartą bandžiau su lipalu standinti, ir tikrai rezultatas thumbup.gif

Maniškė saldaininė smile.gif (Kita dar džiūna, nes labai stori siūlai buvo)

user posted image
Atsakyti
Koxamte labai grazi saldainine 4u.gif reiks ir man pabandyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas merginos, suintrigavo ir mane sie groziai. Gal galite pasakyti koks to lipalo pavadinimas? Ar cia kazkoks specialus? Ir kur jo gauti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LeKrista @ 2009 10 08, 20:20)
Labas merginos, suintrigavo ir mane sie groziai. Gal galite pasakyti koks to lipalo pavadinimas? Ar cia kazkoks specialus? Ir kur jo gauti?  ax.gif

Aš tai paprastą tą lipalą naudojau smile.gif O koks tam žurnaliukį tai nežinau smile.gif
Atsakyti
O laikui begant nepageltonuoja tas lipalas? g.gif
Atsakyti
Čia irgi nertos dėžutės, bet ne iš siūlų, bet iš pirkinių maišelių ir pan. Labai įdomi ir orginali idėja thumbup.gif Man labai patiko ax.gif
P.S. Ir dar Čia Tikiuosi nesupyksit, kad pateršiau, bet neradau kur įdėti, o naują temukę kurti neapsimoka ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivulka78: 10 spalio 2009 - 15:21
QUOTE(naf_naf @ 2009 10 09, 21:16)
O laikui begant nepageltonuoja tas lipalas?  g.gif


Na juk jo dedi tiek, kad nesimatytų jog su lipalu skalbei smile.gif


QUOTE(daivulka78 @ 2009 10 10, 14:44)
Čia irgi nertos dėžutės, bet ne iš siūlų, bet iš pirkinių maišelių ir pan.  Labai įdomi ir orginali idėja thumbup.gif Man labai patiko ax.gif
P.S. Ir dar Čia Tikiuosi nesupyksit, kad pateršiau, bet neradau kur įdėti, o naują temukę kurti neapsimoka ax.gif  blush2.gif


Oj tikrai ne, kuo daugiau - tuo geriau mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2009 10 07, 15:02)
Saldainiams sudėti:

user posted image
Papildyta:
Šitaip standinamos lėkštės, saldaininės:

user posted image

o cia jos neriamos pagal serveteliu shemas ???? ar reikia spec. kad normaliai gautusi lekstes
Atsakyti
auksek, tos lėkštės neriamos pagal tą schemą kaip servetėlė, kaip parodyta schemoje, o iškrakmolinta dar drėgna tempiama ant tokios lėkštės, kokios formos nori. Nežinau, ar aiškiai parašiau.

Įkeliu nuorodą, kaip tai daro rusaitės...

http://forum.knittin...mp;#entry339732
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silsta: 14 spalio 2009 - 18:54