Įkraunama...
Įkraunama...

KMU studentės vienykimės!

QUOTE(saulyte84 @ 2009 10 22, 17:20)
Mes jau labai laukiam musu maziuko smile.gif Labai idomu, bet kai nenori pasirodyt, nors man visi sako kad berniukas bus, ir man tokia nuojauta, na paziuresim kaip cia bus
---
Tikrai traumoms neverta mokytis per anksti ir per daug  rolleyes.gif


Kur galvoji gimdyti? Ar jau susitarus su kažkuo? smile.gif
---
Esu lygiai tokios pačios nuomonės drinks_cheers.gif
Traumose daug skirtingų klausimų, bet atsakymas beveik visiems tinka vienas ir tas pats biggrin.gif Ligos požymiai- skausmas, dislokacija, riboti judesiai; diagnostika- rentgenas, kartais KT; gydymas- šaltis, analgetikai, repozicija, osteosintezė sraigtais, varžtais, vinimis, vielomis, plokštele ir pan. lotuliukas.gif Dar jei sukursi priežastis ir pridėsi porą sakinių gale- 4/5 egzamino moki dirol.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2009 10 22, 19:47)
Kur galvoji gimdyti? Ar jau susitarus su kažkuo? smile.gif



Klinikose, bet dar nesitariau, net nezinau ar verta, visokiu nuomoniu girdejau
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2009 10 22, 20:47)
Traumose daug skirtingų klausimų, bet atsakymas beveik visiems tinka vienas ir tas pats biggrin.gif Ligos požymiai- skausmas, dislokacija, riboti judesiai; diagnostika- rentgenas, kartais KT; gydymas- šaltis, analgetikai, repozicija, osteosintezė sraigtais, varžtais, vinimis, vielomis, plokštele ir pan. lotuliukas.gif Dar jei sukursi priežastis ir pridėsi porą sakinių gale- 4/5 egzamino moki dirol.gif laugh.gif


aga, pastebejau kad ten visur tas pats tinka biggrin.gif . Tik gal kiek su vaiku klausimais kitaip, bet tai nieko irnesakyk.gif be pirmad popietes nezadu mokytis hihihi.gif

Just4Fun, tikrai neverta stresuoti del odu ir infeksiniu egzo schmoll.gif , tikrai ten nieko sudetingo ax.gif. ir ne negalvok, kad taip rasom todel, kad siuos egzus jau issilaikiusios rolleyes.gif

na siaip ar taip sekmytes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vicule: 23 spalio 2009 - 00:19
QUOTE(saulyte84 @ 2009 10 22, 20:57)
Klinikose, bet dar nesitariau, net nezinau ar verta, visokiu nuomoniu girdejau


Man atrodo, kad susitarus ramiau, ypač dar jei su gydytoju bendrauji nėštumo metu smile.gif
Bet aišku, kai pati gydytoja, tai pas bet ką pakliuvus, nepražūsi biggrin.gif

QUOTE(vicule @ 2009 10 23, 00:17)
aga, pastebejau kad ten visur tas pats tinka  biggrin.gif . Tik gal kiek su vaiku klausimais kitaip, bet tai nieko  irnesakyk.gif  be pirmad popietes nezadu mokytis  hihihi.gif
---
Just4Fun, tikrai neverta stresuoti del odu ir infeksiniu egzo  schmoll.gif , tikrai ten nieko sudetingo  ax.gif. ir ne negalvok, kad taip rasom todel, kad siuos egzus jau issilaikiusios  rolleyes.gif


Geras požiūris thumbup.gif Sėkmės per egzaminą mirksiukas.gif
---
drinks_cheers.gif Tai tikrai nėra tas egzaminas dėl kurio reiktų bent kiek stresuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte84 @ 2009 10 22, 22:57)
Klinikose, bet dar nesitariau, net nezinau ar verta, visokiu nuomoniu girdejau

as tai gimdziau 2-oj ligoninej,tariausi su gydytoja,pas kuria lankiausi.bet kita karta jauciu,kad nesitarsiu su niekuo,nes vistiek padarys tai kas priklauso ax.gif ,o uz sypsena ar daznesni apsilankyma palatoj daugiau moket nenoriu lotuliukas.gif
Papildyta:
idomu kaip visuomenes sveikatos modulio egzas bus,nes medziagos daug,o kadangi per cikla mokytis tarkim nereikejo,tai bus ka veikt pries egza blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(indruska+ @ 2009 10 23, 18:15)
idomu kaip visuomenes sveikatos modulio egzas bus,nes medziagos daug,o kadangi per cikla mokytis tarkim nereikejo,tai bus ka veikt pries egza  blink.gif  lotuliukas.gif


Medžiagos buvo daug, bet aš skaičiau tik teisę (nes buvo labai įdomu), šeimos mediciną ir profilaktinę mediciną (nes tik šituos du dalykus pavyko suprasti) biggrin.gif Labiausiai nepatiko kokybė ir vadyba, ir nieko nesupratom ten doh.gif
Atsakyti
ieskojau kai ko kito, bet radau sia kolegu/iu temele biggrin.gif malonu smile.gif 4u.gif jungiuosi i diskusijas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pupkis @ 2009 10 23, 18:57)
ieskojau kai ko kito, bet radau sia kolegu/iu temele biggrin.gif malonu smile.gif  4u.gif jungiuosi i diskusijas  mirksiukas.gif


Malonu, prašom prisistatyti biggrin.gif Iš kokio fakulteto, kurso ir pan. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2009 10 23, 22:29)
Malonu, prašom prisistatyti biggrin.gif Iš kokio fakulteto, kurso ir pan. bigsmile.gif

IV kursas smile.gif 19 grupe wink.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pupkis @ 2009 10 23, 21:32)
IV kursas smile.gif 19 grupe wink.gif  ax.gif


O medicinos fakultete mokaisi? smile.gif Koks ciklas jums dabar? Jūs turbūt jau probleminiai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 24 spalio 2009 - 10:47
QUOTE(Finna @ 2009 10 24, 11:46)
O medicinos fakultete mokaisi? smile.gif Koks ciklas jums dabar? Jūs turbūt jau probleminiai g.gif

taip medicinos fakultetas smile.gif jau 3 metai kaip problemine esu biggrin.gif
va kaip tik teimo medicinos egzas pirmadieni bus... o paskui padek dieve karduose... doh.gif notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2009 10 23, 20:27)
Medžiagos buvo daug, bet aš skaičiau tik teisę (nes buvo labai įdomu), šeimos mediciną ir profilaktinę mediciną (nes tik šituos du dalykus pavyko suprasti) biggrin.gif Labiausiai nepatiko kokybė ir vadyba, ir nieko nesupratom ten doh.gif

mum dar liko si cikla kokybe ir vadyba doh.gif lotuliukas.gif ,nuo pirmadienio pradedam
Papildyta:
QUOTE(pupkis @ 2009 10 23, 20:57)
ieskojau kai ko kito, bet radau sia kolegu/iu temele biggrin.gif malonu smile.gif  4u.gif jungiuosi i diskusijas  mirksiukas.gif

sveika prisijungus smile.gif
Atsakyti