Įkraunama...
Įkraunama...

KMU studentės vienykimės!

QUOTE(Finna @ 2009 10 20, 19:40)
Blogai, kad taip ilgai teks laukti doh.gif Paprastai juk norisi viską atsiskaityti kuo reičiau ir būti ramiai ax.gif Tai dar gerai, jog šitas egzaminas vienas lengvesnių smile.gif

Na nežinau ar jis jau toks lengvas, nes rezultatai namo grupės nelabai kokie ir tai labai nustebino, nes beveik visų vidurkiai gana aukšti. Visi stebisi, kad prastai išlaikė. Na bet aš tikiuosi, kad man geriau pasiseks biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Just4Fun: 21 spalio 2009 - 09:42
O gal žinai ar sausio mėnesį bus visų visų egzų perlaikymai? Ar tik OI?
Gal minėjo kurią dieną?
Atsakyti
QUOTE(Just4Fun @ 2009 10 21, 10:40)
Na nežinau ar jis jau toks lengvas, nes rezultatai namo grupės nelabai kokie ir tai labai nustebino, nes beveik visų vidurkiai gana aukšti. Visi stebisi, kad prastai išlaikė. Na bet aš tikiuosi, kad man geriau pasiseks  biggrin.gif


Keista, nes tas egzas tikrai vienas is lengvesniu, kai mes laikem maziausias pazymys buvo 8
Atsakyti
sveikos mergaites. as ce ne i tema, bet turiu toki klausima gal jus galesit man atsakyti smile.gif as esu baigusi kineziterapijos magistrantura, bet dabar mastau, kad noreciau kazka dar mokytis. noreciau mokytis kmu ir baigti reabilitacija ir fizine medicina, na ta prasme noreciau kada nors buti reabilitacijos ir fizines medicinos gydytoja. man labai idomu ar as tureciau stoti nuo pat pirmo kurso ar imanoma kazkiek kursu praleisti. idomu ar kineziterapijos magistras duoda ka nors
Atsakyti
QUOTE(shkietka @ 2009 10 21, 22:54)
sveikos mergaites. as ce ne i tema, bet turiu toki klausima gal jus galesit man atsakyti smile.gif as esu baigusi kineziterapijos magistrantura, bet dabar mastau, kad noreciau kazka dar mokytis. noreciau mokytis kmu ir baigti reabilitacija ir fizine medicina, na ta prasme noreciau kada nors buti reabilitacijos ir fizines medicinos gydytoja. man labai idomu ar as tureciau stoti nuo pat pirmo kurso ar imanoma kazkiek kursu praleisti. idomu ar kineziterapijos magistras duoda ka nors



Žinok abejoju,ar čia kas nors ką nors žinos tuo klausimu smile.gif Geriau pasiteirauk KMU dekanate, gal kas pakomentuos wink.gif
Šiaip gal kokia pora dalykų ir užskaitytų,bet tikrai abejoju ar bent vieną pilną kursą ,labai reikia i programas žiūrėt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Selija @ 2009 10 21, 12:26)
O gal žinai ar sausio mėnesį bus visų visų egzų perlaikymai? Ar tik OI?
Gal minėjo kurią dieną?


Nežinau kaip dėl kitų, bet OI planuoja sausio mėnesi. Jokių datų dar neskelbia. Perlaikymų laikas manau priklausys nuo to, kiek bus neišlaikiusių, bet šiaip geriau klinikoj pasiklausti.
Papildyta:
QUOTE(saulyte84 @ 2009 10 21, 16:07)
Keista, nes tas egzas tikrai vienas is lengvesniu, kai mes laikem maziausias pazymys buvo 8

O kai jūs laikėt irgi buvo odos ir venerinės sujungto su dalimi infekcijų? Nes kai dabar laikė, tai trys klausimai iš odos ir veneros ir trys iš infekcinių ligų.
Atsakyti
QUOTE(saulyte84 @ 2009 10 20, 20:27)
Na pakolkas dar vaikstau kelis kart i sav, nors jau sunku.
Nesinori vienai sedet visa diena namuose, kai vyras darbe iki vakaro, norisi ka nors vis veikti, nors jau viskas darosi persunku, jau nedaug laiko liko.
Na mano maziukas slapukas, nenori pasirodyti, tai ir taip nezinom ko laukti g.gif
Svarbu kad sveikas


Tikiu, kad jau sunku console.gif Bet ir namie kaip sakai vienai sėdėti nuobodu, na, bet jau nebe daug liko 4u.gif O dėl lyties aš irgi esu tos nuomonės, kad nesvarbu berniukas ar mergytė, svarbu, kad vaikas būtų sveikas smile.gif Ale vistiek įdomu būna žinoti kas slapukauja biggrin.gif

QUOTE(Just4Fun @ 2009 10 21, 09:40)
Na nežinau ar jis jau toks lengvas, nes rezultatai namo grupės nelabai kokie ir tai labai nustebino, nes beveik visų vidurkiai gana aukšti. Visi stebisi, kad prastai išlaikė. Na bet aš tikiuosi, kad man geriau pasiseks  biggrin.gif


Keista, nes tas egzaminas buvo ko gero lengviausias 4 kurse.

QUOTE(saulyte84 @ 2009 10 21, 15:07)
Keista, nes tas egzas tikrai vienas is lengvesniu, kai mes laikem maziausias pazymys buvo 8


Pas mus irgi drinks_cheers.gif

QUOTE(shkietka @ 2009 10 21, 21:54)
sveikos mergaites. as ce ne i tema, bet turiu toki klausima gal jus galesit man atsakyti smile.gif as esu baigusi kineziterapijos magistrantura, bet dabar mastau, kad noreciau kazka dar mokytis. noreciau mokytis kmu ir baigti reabilitacija ir fizine medicina, na ta prasme noreciau kada nors buti reabilitacijos ir fizines medicinos gydytoja. man labai idomu ar as tureciau stoti nuo pat pirmo kurso ar imanoma kazkiek kursu praleisti. idomu ar kineziterapijos magistras duoda ka nors


Reiktų stoti nuo pirmo kurso, atsimokyti tuos 6 metus, gauti medicinos magistrą, o po to jau stoti į fizinės medicinos ir reabilitacijos rezidentūrą. Dar negirdėjau, kad baigus kineziterapiją ar kažką pan. priimtų į rezidentūras schmoll.gif Be to, kmu.lt tinklapyje prie stojimų į rezidentūras vienas iš reikalavimų yra: "baigtos vientisosios universitetinės studijos ir medicinos internatūra." Va čia gali pasižiūrėti Fiz.medicinos ir reabilitacijos rezidentūra4u.gif

QUOTE(Just4Fun @ 2009 10 22, 06:45)
O kai jūs laikėt irgi buvo odos ir venerinės sujungto su dalimi infekcijų? Nes kai dabar laikė, tai trys klausimai iš odos ir veneros ir trys iš infekcinių ligų.


Mes laikėm du atskirus egzaminus- odos ir venerinių ligų bei infekcinių ligų. Jei dar teisingai pamenu, per abu egzaminus reikėjo po 4 klausimus atsakyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 22 spalio 2009 - 07:04
QUOTE(shkietka @ 2009 10 21, 23:54)
sveikos mergaites. as ce ne i tema, bet turiu toki klausima gal jus galesit man atsakyti smile.gif as esu baigusi kineziterapijos magistrantura, bet dabar mastau, kad noreciau kazka dar mokytis. noreciau mokytis kmu ir baigti reabilitacija ir fizine medicina, na ta prasme noreciau kada nors buti reabilitacijos ir fizines medicinos gydytoja. man labai idomu ar as tureciau stoti nuo pat pirmo kurso ar imanoma kazkiek kursu praleisti. idomu ar kineziterapijos magistras duoda ka nors


sveika,
kaip matai finna tau jau atsake mirksiukas.gif . nes ji parase gryna tiesa, pazistama buvo susidurus su panasia situacija blush2.gif . O kadangi mokytumeis antra specialybe aukstojoje mokykloje tai ir moketi turetum pilna kaina verysad.gif .

dabar pasigirsiu, kad turiu keleta dienu atostogu vacation1.gif , mat laisva iki pat antrad kol bus traumu egzas ax.gif . O mokytis labai is anksto juk negalima, ane g.gif ?

kaip kitoms merginoms sekas smile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(vicule @ 2009 10 22, 12:49)
dabar pasigirsiu, kad turiu keleta dienu atostogu  vacation1.gif , mat laisva iki pat antrad kol bus traumu egzas  ax.gif . O mokytis labai is anksto juk negalima, ane  g.gif ?


Šaunu, kad turit atostogų, tinkamai jomis ir pasinaudokit thumbup.gif
Mokytis per anksti tikrai negalima, ypač traumoms biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Just4Fun @ 2009 10 22, 07:45)

O kai jūs laikėt irgi buvo odos ir venerinės sujungto su dalimi infekcijų? Nes kai dabar laikė, tai trys klausimai iš odos ir veneros ir trys iš infekcinių ligų.


Mes laikem du atskirus egzus, bet ir infekcines nebuvo sunkios, nebuvo blogu pazymiu
Atsakyti
QUOTE(saulyte84 @ 2009 10 22, 17:14)
Mes laikem du atskirus egzus, bet ir infekcines nebuvo sunkios, nebuvo blogu pazymiu


Tai aš ir taip sakau drinks_cheers.gif Ir odos, ir infekcinių egzaminai buvo vieni lengvesnių ir pažymiai visų buvo laaabai geri rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2009 10 22, 08:04)
Tikiu, kad jau sunku console.gif Bet ir namie kaip sakai vienai sėdėti nuobodu, na, bet jau nebe daug liko 4u.gif O dėl lyties aš irgi esu tos nuomonės, kad nesvarbu berniukas ar mergytė, svarbu, kad vaikas būtų sveikas smile.gif Ale vistiek įdomu būna žinoti kas slapukauja biggrin.gif



Mes jau labai laukiam musu maziuko smile.gif Labai idomu, bet kai nenori pasirodyt, nors man visi sako kad berniukas bus, ir man tokia nuojauta, na paziuresim kaip cia bus
Papildyta:
QUOTE(vicule @ 2009 10 22, 13:49)


dabar pasigirsiu, kad turiu keleta dienu atostogu  vacation1.gif , mat laisva iki pat antrad kol bus traumu egzas  ax.gif . O mokytis labai is anksto juk negalima, ane  g.gif ?

kaip kitoms merginoms sekas  smile.gif ?


Tikrai traumoms neverta mokytis per anksti ir per daug rolleyes.gif
Atsakyti