Įkraunama...
Įkraunama...

KMU studentės vienykimės!

QUOTE(Finna @ 2009 10 13, 14:08)
Kokį egzaminą praleidai? g.gif


Odos, venerinės ir infekcinės ligos.
Atsakyti
sveikutes,tai jau beveik savaitgalis siandien thumbup.gif
labai susinervinau siandien del soc.stipendijos. uz vasara gavau,o uz rugseji ne. kartu su grupioke nesem dokumentus,tai ji gavo uz visus menesius ir dar paprasta stipke,o studentu atstovybej aiskina,kad greiciausiai neuzteko pinigu,nors soc.stipendijoms pirmenybe...paklausiau kaip zinot,ar uzteks spalio menesiui,tai pasake tikrintis saskaita ir zinosiu doh.gif blink.gif isvis ten toj SA kazkokios nesamones daros.visa savaite bandziau prisiskambint,tai arba uzimta arba nekelia rago.dabar laukiu emailo ka atrasys,bet jauciu nesulauksiu schmoll.gif .na bet vistiek reiks vaziuoit turbut ir aiskintis akis i aki kas ten daros ,nepaliksiu taip schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(indruska+ @ 2009 10 15, 16:19)
sveikutes,tai jau beveik savaitgalis siandien thumbup.gif 
labai susinervinau siandien del soc.stipendijos. uz vasara gavau,o uz rugseji ne. kartu su grupioke nesem dokumentus,tai ji gavo  uz visus menesius ir dar paprasta stipke,o studentu atstovybej aiskina,kad greiciausiai neuzteko pinigu,nors soc.stipendijoms pirmenybe...paklausiau kaip zinot,ar uzteks spalio menesiui,tai pasake tikrintis saskaita ir zinosiu  doh.gif  blink.gif  isvis ten toj SA kazkokios nesamones daros.visa savaite bandziau prisiskambint,tai arba uzimta arba nekelia rago.dabar laukiu emailo ka atrasys,bet jauciu nesulauksiu  schmoll.gif  .na bet vistiek reiks vaziuoit turbut ir aiskintis akis i aki kas ten daros ,nepaliksiu taip  schmoll.gif


Taip saunu, pagaliau savaitgalis, as taip jo laukiau smile.gif
Su SA visada taip yra niekad nieko nezino, patariu negadint sau nervu - su jais ten nesikoliot - nors suprantu kartais kantrybe pratruksta - ramiai aiskintis, neskambink ten, nes tikrai neverta, niekad niekas nekelia ragelio, is patirties zinau.
Man buvo kai pavarde pasikeite, del pazymejimo keitimo ejau aiskintis rugseji, tai kaip visad niekad nieko nezino, nusprendziau sau nervu negadint ir susitaikiau su ta mintimi kad pavardes ant pazymejimo nekeisiu, tiesiog prasitesiau...
Mano situacija kitokia, cia del pinigeliu tau geriau pakovot, nes nieks tikrai nesistenks kad juos gautum jei ne tu pati! Taigi soc tikrai visi turetu gauti, o paprastos stip kiek uzteks.
Linkiu sekmes!!!
Papildyta:
QUOTE(Just4Fun @ 2009 10 15, 15:36)
Odos, venerinės ir infekcinės ligos.


Taigi kad ten eina susitarti, nesuprantu kaip niekas nieko nezino, kai mes laikem, vienai grupiokiai nelaime seimoje atsitiko, tai susitare ir parase pas musu destytoji atskirai kita sav.
Atsakyti
QUOTE(saulyte84 @ 2009 10 15, 18:46)
Taip saunu, pagaliau savaitgalis, as taip jo laukiau  smile.gif
Su SA visada taip yra niekad nieko nezino, patariu negadint sau nervu - su jais ten nesikoliot - nors suprantu kartais kantrybe pratruksta - ramiai aiskintis, neskambink ten, nes tikrai neverta, niekad niekas nekelia ragelio, is patirties zinau.
Man buvo kai pavarde pasikeite, del pazymejimo keitimo ejau aiskintis rugseji, tai kaip visad niekad nieko nezino, nusprendziau sau nervu negadint ir susitaikiau su ta mintimi kad pavardes ant pazymejimo nekeisiu, tiesiog prasitesiau...
Mano situacija kitokia, cia del pinigeliu tau geriau pakovot, nes nieks tikrai nesistenks kad juos gautum jei ne tu pati! Taigi soc tikrai visi turetu gauti, o paprastos stip kiek uzteks.
Linkiu sekmes!!!


buvo ir man problemu del pavardes ir pazymejimo doh.gif ,bet siaip ne taip susitvarkiau...o del pinigu matyt patys kazka ten pridare,nes negali taip but... ziuresiu kaip ryt nuotaika bus,tai gal paleksiu pasiaiskint doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte84 @ 2009 10 15, 18:46)
Taigi kad ten eina susitarti, nesuprantu kaip niekas nieko nezino, kai mes laikem, vienai grupiokiai nelaime seimoje atsitiko, tai susitare ir parase pas musu destytoji atskirai kita sav.


tai jau tikrai kad tai viena is labiausiai geranorisku kliniku KMU drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vicule @ 2009 10 15, 22:27)
tai jau tikrai kad tai viena is labiausiai geranorisku kliniku KMU  drinks_cheers.gif


Tai kad mes "probleminiai", tai kažkaip jiems ten taip paprastai neišeina perlaikymų daryt. Kai prasidėjo tas probleminis, tai visi pasimetę, o ypač klinikiniuose dalykuose, mes taip pat, nes visur kita tvarka. Bet šiaip priekaištų dėl geranoriškumo neturiu, sakė informuos, jei ką naujo sužinos, viskas gerai, tik sakau, kad pasimetę ir nežino kaip ir kas tiksliai pagal naują tvarką. Šiaip kol kas jokių rimtų problemų neiškilo, tikiuosi taip ir bus toliau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Just4Fun: 16 spalio 2009 - 06:47
QUOTE(Just4Fun @ 2009 10 16, 07:47)
Tai kad mes "probleminiai", tai kažkaip jiems ten taip paprastai neišeina perlaikymų daryt. Kai prasidėjo tas probleminis, tai visi pasimetę, o ypač klinikiniuose dalykuose, mes taip pat, nes visur kita tvarka. Bet šiaip priekaištų dėl geranoriškumo neturiu, sakė informuos, jei ką naujo sužinos, viskas gerai, tik sakau, kad pasimetę ir nežino kaip ir kas tiksliai pagal naują tvarką. Šiaip kol kas jokių  rimtų problemų neiškilo, tikiuosi taip ir bus toliau  smile.gif


Uzmirsau kad tas probleminis yra doh.gif , nu jo su juo tikrai problemu kyla, gal dar susitarsi, visgi katedra geranoriska ir islaikysi ta egzamina, SEKMES smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte84 @ 2009 10 16, 12:05)
Uzmirsau kad tas probleminis yra  doh.gif , nu jo su juo tikrai problemu kyla, gal dar susitarsi, visgi katedra geranoriska ir islaikysi ta egzamina, SEKMES smile.gif

Na tai laikyti tikrai leis, nes yra pateisinama priežastis ir jau prašymą parašiau, tik neaišku kada tai bus, nes ateinančių modulių egzai dubliuojasi, dėl to gali tekt laukti iki sausio, jei nepavyks anksčiau jiems suorganizuoti egzo.
Atsakyti
QUOTE(indruska+ @ 2009 10 15, 22:14)
buvo ir man problemu del pavardes ir pazymejimo  doh.gif  ,bet  siaip ne taip susitvarkiau...o del pinigu matyt patys kazka ten pridare,nes negali taip but... ziuresiu kaip ryt nuotaika bus,tai gal paleksiu pasiaiskint  doh.gif

Na ir kaip tau del tos soc stip? Susitvarkiai?
Atsakyti
QUOTE(saulyte84 @ 2009 10 19, 12:40)
Na ir kaip tau del tos soc stip? Susitvarkiai?

aha,siandien buvau,viska issiaiskinau.kazkokiu budu i buhalterija mano duomenys nenuejo.tai kadangi ju kalte buvo,tai gausiu ir uz rugseji thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Just4Fun @ 2009 10 16, 14:48)
Na tai laikyti tikrai leis, nes yra pateisinama priežastis ir jau prašymą parašiau, tik neaišku kada tai bus, nes ateinančių modulių egzai dubliuojasi, dėl to gali tekt laukti iki sausio, jei nepavyks anksčiau jiems suorganizuoti egzo.


Blogai, kad taip ilgai teks laukti doh.gif Paprastai juk norisi viską atsiskaityti kuo reičiau ir būti ramiai ax.gif Tai dar gerai, jog šitas egzaminas vienas lengvesnių smile.gif

QUOTE(indruska+ @ 2009 10 19, 19:00)
aha,siandien buvau,viska issiaiskinau.kazkokiu budu i buhalterija mano duomenys nenuejo.tai kadangi ju kalte buvo,tai gausiu ir uz rugseji  thumbup.gif


Na va, kaip smagu, kad viską išsiaiškinai ir gausi visus priklausančius pinigėlius thumbup.gif


saulyte84, kaip sekasi internatūrą atlikinėti? Nors tau turbūt dabar ne tas galvoj biggrin.gif Gal žinot ko laukiat? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 20 spalio 2009 - 18:42
QUOTE(indruska+ @ 2009 10 19, 20:00)
aha,siandien buvau,viska issiaiskinau.kazkokiu budu i buhalterija mano duomenys nenuejo.tai kadangi ju kalte buvo,tai gausiu ir uz rugseji  thumbup.gif


Gerai, kad viska issiaiskinai, ir pinigelius gausi thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Finna @ 2009 10 20, 19:40)

saulyte84, kaip sekasi internatūrą atlikinėti? Nors tau turbūt dabar ne tas galvoj biggrin.gif Gal žinot ko laukiat? smile.gif


Na pakolkas dar vaikstau kelis kart i sav, nors jau sunku.
Nesinori vienai sedet visa diena namuose, kai vyras darbe iki vakaro, norisi ka nors vis veikti, nors jau viskas darosi persunku, jau nedaug laiko liko.
Na mano maziukas slapukas, nenori pasirodyti, tai ir taip nezinom ko laukti g.gif
Svarbu kad sveikas
Atsakyti