Įkraunama...
Įkraunama...

KMU studentės vienykimės!

Sveiki, gal kas galėtų ką nors papasakoti apie medicininės ir veterinarinės genetikos studijas? smile.gif
Atsakyti
Sveikos vasarotojos smile.gif Seniai besilankiau čia, smagu, kad bendravimas nenutrūksta smile.gif Norėjau pasiklausit vyresniųjų kolegių, gal galite patarti kur darytis antspauduką? Ar nieko nereikia gaminantis jį, na be numerio aišku? Gal pasidalinsite patirtimi šiuo klausimu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Just4Fun @ 2012 07 24, 11:12)
Sveikos vasarotojos smile.gif Seniai besilankiau čia, smagu, kad bendravimas nenutrūksta smile.gif Norėjau pasiklausit vyresniųjų kolegių, gal galite patarti kur darytis antspauduką? Ar nieko nereikia gaminantis jį, na be numerio aišku? Gal pasidalinsite patirtimi šiuo klausimu  ax.gif  4u.gif

sveika,as dariausi www.frondita.lt .padare per para laiko. cia uz akluju sankryzos taikos pr. siaip patenkinta esu,issirinkau grazu srifta wub.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(deimantine+ @ 2012 07 24, 13:47)
sveika,as dariausi www.frondita.lt .padare per para laiko. cia uz akluju sankryzos taikos pr. siaip patenkinta esu,issirinkau grazu srifta  wub.gif  blush2.gif


Ačiū, aš ir galvojau ten užsukti, nes man pakeliui smile.gif Bandysiu pasižiūrėti ką siūlo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Just4Fun @ 2012 07 24, 12:12)
Sveikos vasarotojos smile.gif Seniai besilankiau čia, smagu, kad bendravimas nenutrūksta smile.gif Norėjau pasiklausit vyresniųjų kolegių, gal galite patarti kur darytis antspauduką? Ar nieko nereikia gaminantis jį, na be numerio aišku? Gal pasidalinsite patirtimi šiuo klausimu  ax.gif  4u.gif

dar yra ir Misko gatveje, Laisves al mirksiukas.gif . be numeriuko dar buna kad papraso diploma parodyti uzsisakant arba pasiimint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vicule @ 2012 07 26, 19:49)
dar yra ir Misko gatveje, Laisves al  mirksiukas.gif . be numeriuko dar buna kad papraso diploma parodyti uzsisakant arba pasiimint  biggrin.gif

Ačiū 4u.gif Galvojau ir apie šią vietą, tiesiog pirmoji pasiūlyta buvo labiausiai pakeliui ir ten užsisakiau. Padarė per mažiau nei porą val smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Just4Fun @ 2012 07 27, 09:56)
Ačiū  4u.gif  Galvojau ir apie šią vietą, tiesiog pirmoji pasiūlyta buvo labiausiai pakeliui ir ten užsisakiau. Padarė per mažiau nei porą val  smile.gif


thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki ! Isojau i farmacija LSMU .Jei yra busimu kolegu ,junkites prie grupes feisbuke smile.gif) http://www.facebook....42452669209682/
Atsakyti
QUOTE(Just4Fun @ 2012 07 27, 08:56)
Ačiū  4u.gif  Galvojau ir apie šią vietą, tiesiog pirmoji pasiūlyta buvo labiausiai pakeliui ir ten užsisakiau. Padarė per mažiau nei porą val  smile.gif


oho,kaip greit thumbup.gif
QUOTE(Candela @ 2012 07 27, 13:04)
Sveiki ! Isojau i farmacija LSMU .Jei yra busimu kolegu ,junkites prie grupes feisbuke smile.gif) http://www.facebook....42452669209682/

sveikinu 4u.gif
Atsakyti
Aš tai įstojau į medicininę ir veterinarinę genetiką smile.gif Bet jaučiu šiame forume daugiau tokių nėr biggrin.gif
Atsakyti
Istojau i slauga su tiksliniu finansavimu smile.gif tai ka laukia maziausiai 7 metai Lietuvoje biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, ar yra šiais metais įstojusių į mediciną? įdomu sužinoti koks balas buvo mažiausias VNF ir VF smile.gif
Atsakyti