Įkraunama...
Įkraunama...

KMU studentės vienykimės!

QUOTE(lioness. @ 2012 02 13, 14:18)
Labai lauksiu atsiliepimų ir jei praneši kaip sekėsi busiu labai dėkinga  thumbup.gif


Na štai, net nepastebėjau ir praėjo matematika. smile.gif Dabar tikrai galiu pasakyti, jog nesijaudintum dėl jos. Šis ciklai bent man buvo lengviausias. Praktikos lengvos, koliai taip pat, o egzamine išvis nebuvo ką veikti. O dėl Šaferio tikrai sutinku, jis laaaabai giliai kapsto ir suprasti beveik neįmanoma biggrin.gif įvairūs formulių išvedimai ir t.t., ko tikrai neprireikė nei koliuose, nei egzamine.

Dėl amžiaus, tai mūsu kurse yra 4 vyresnio amžiaus moterys, na tokios jos ten ir vyresnės.. gal šiek tiek virš 30. (Beje, aš studijuoju odontologiją, bet medicinoje manau situacija panaši smile.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afters: 16 balandžio 2012 - 19:35
QUOTE(mpmmaijd @ 2012 04 12, 18:38)
Esu antram,na jau baiginėju jį... Na,kol kas esu labai nedrąsutė blush2.gif  ir su grupiokais kažkaip nesibendrauja schmoll.gif  nebent po vieną,bet kai su visais iškart reikia kalbėtis tai būna nelbai nelabai ... schmoll.gif

Tai tikrai nesijaudink. Mes irgi I-II-am kursuose su grupiokais labai geri draugai nebuvom. Sakyčiau, viskas susipaišė antro kurso gale-trečiame. Labai didelės reikšmės tam tutoriniai turėjo. Visvien tenka pasitart, padiskutuot, pasišnekėt. Beje, iš pradžių ir grupės būna didesnės ir tik vėliau "prasiskiedžia", tad gal vėliau bus truputį ir jaukiau. O paskui jau ir visokie baliukai prasideda ir t.t. biggrin.gif Aišku, jei iškart matai, kad ne tavo kompanija, tai ir turbūt nepersilauši. Visgi reik turėt omeny, kad teks ilgaaaaai tuos pačius veidelius matyt, tai, manau, kažkiek laiko investuot reikia. smile.gif

O dėl pacientų...tai kad tu jų dar ir nematei turbūt padoriai. biggrin.gif Realiai, klinikinius dalykus išmoksi per propedeutiką trečiam kurse, o visos baimės ir nedrąsumai turėtų išnykt iki ketvirto kurso vidurio. smile.gif
Atsakyti
Sveiki, sveiki bye1.gif norėčiau ir aš prie Jūsų gausaus būrio prisijungti smile.gif
Aš taip pat studijuoju medicinoj, antram kurse smile.gif Tik dabar atradau šią forumo temelę, tad tikiuosi pasidalinsim patirtimi wink.gif
Atsakyti
Tai kur visos būsimos daktariukės dingo? wink.gif
Atsakyti
Kaip aš jums bestudijuojančioms pavydžiu, žinoma baltu pavydu. Ar šiais metais nebus stojančių i mediciną? Kaip egzaminai jums? Mano eilė bus kitais metais, tai labai bijau, kad tik dar labiau pakils konkursinis balas ir pasunkės viskas. g.gif
Atsakyti
o ar yra siais metais baigianciu, ir planuojanciu atsiimineti diplomus Zalgirio arenoje, ka manot apie sita sumanyma, as paskaiciau sventes scenariju ir praejo noras joje dalyvauti
Atsakyti
QUOTE(Kodencija @ 2012 06 15, 15:55)
o ar yra siais metais baigianciu, ir planuojanciu atsiimineti diplomus Zalgirio arenoje, ka manot apie sita sumanyma, as paskaiciau sventes scenariju ir praejo noras joje dalyvauti


Ketinu dalyvauti, nes tai bus vienas ir vienintelis kartas blush2.gif Gaila, bet mūsų niekas neklausė, norim mes to ar ne. Bet po 6 metų, šiame universitete manęs niekas nestebina. Apsišarvuosiu kantrybe ir pagaliau gausiu tą išsvajotą diplomą 4u.gif
Atsakyti
Labas busimos daktariukes.Labai reikia daugiau informacijos apie stojima i odontologija.Kokie dalykai butini is egzaminu,ar imanoma patekti laikius tik mokyklinius egzaminus,ir mazdaug kokie pazymiai turi buti.Planuoju stoti i mokamas studijas.Labai aciu is anksto atsakiusiai. 4u.gif
Dar papildysiu savo pazymiais(tikiuosi neisgasdinti jusu biggrin.gif )
Matematikos,istorijos,chemijos egzaminu nelaikiau.
Biologija-7.Lietuviu k.-7.uzsienio kalba-7 ar 8 nepamenu gerai. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOMINUKE: 22 birželio 2012 - 16:08
QUOTE(DOMINUKE @ 2012 06 22, 17:03)
Labas busimos daktariukes.Labai reikia daugiau informacijos apie stojima i odontologija.Kokie dalykai butini is egzaminu,ar imanoma patekti laikius tik mokyklinius egzaminus,ir mazdaug kokie pazymiai turi buti.Planuoju stoti i mokamas studijas.Labai aciu is anksto atsakiusiai. 4u.gif
Dar papildysiu savo pazymiais(tikiuosi neisgasdinti jusu biggrin.gif )
Matematikos,istorijos,chemijos egzaminu nelaikiau.
Biologija-7.Lietuviu k.-7.uzsienio kalba-7 ar 8 nepamenu gerai. blush2.gif



Sveika, nenoriu tavęs nuliūdinti, tačiau įstoti į odontologijos studijas neįmanoma su tokiais balais. Matematika arba chemija sudaro 0,2, viso KB ,o tu jo nei vieno nelaikei smile.gif o kiti mokykliniai, tai ne kažinką smile.gif doh.gif Praėjusiais metais minimalus balus į VNF LSMU buvo 18,8.
Atsakyti
QUOTE(DOMINUKE @ 2012 06 22, 17:03)
Labas busimos daktariukes.Labai reikia daugiau informacijos apie stojima i odontologija.Kokie dalykai butini is egzaminu,ar imanoma patekti laikius tik mokyklinius egzaminus,ir mazdaug kokie pazymiai turi buti.Planuoju stoti i mokamas studijas.Labai aciu is anksto atsakiusiai. 4u.gif
Dar papildysiu savo pazymiais(tikiuosi neisgasdinti jusu biggrin.gif )
Matematikos,istorijos,chemijos egzaminu nelaikiau.
Biologija-7.Lietuviu k.-7.uzsienio kalba-7 ar 8 nepamenu gerai. blush2.gif


As savo laikais, kai stojau, tai pagrindinis šaltinis buvo žurnalas "kur stoti". Dabar viska gali susirasti internete, netgi suskaičiuoti konkursinį balą čia. Čia Kauno KB skaičiuoklė smile.gif
Bet pagal tavo surašytus balus ir be chemijos egzamino kažin ar pavyks, bet linkiu neprarasti vilties biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zometa @ 2012 04 10, 12:09)
Sveiki, na gal su savo klausimu labai kvailai neatrodysiu  smile.gif  Ar buna medicinos fakultete vyresniu studentu? Ta prasme, kad baige kazkokius kitus mokslus, ir po to sugalvojo medicina studijuot  smile.gif
----
manau kai kuriuos dalykus uzskaitytu... Kaip manot?


Sveika,
vyresniu studentu buna ir ne tiek mazai, kiek gali pasirodyti is pat pradziu smile.gif. taip kad jei tik yra noras/svajone - pirmyn, siek jos smile.gif
----
na kadangi mano pacios LSMU medicina yra ne pirma baigta specialybe tai del uzskaitymo neturek labai daug optimistisku minciu - nera linke jie tai daryti, uzskaito minimaliai ir tai teks gerokai papluseti kad itikintum jog tikrai zinosi viska ir nelankius kazkuriu uzsiemimu smile.gif.

na bet norint viskas imanoma!
Atsakyti
QUOTE(lioness. @ 2012 06 15, 14:48)
Kaip aš jums bestudijuojančioms pavydžiu, žinoma baltu pavydu. Ar šiais metais nebus stojančių i mediciną? Kaip egzaminai jums? Mano eilė bus kitais metais, tai labai bijau, kad tik dar labiau pakils konkursinis balas ir pasunkės viskas.  g.gif


Tu dabar mažiausiai apie tai galvok, geriau susitelk į mokymąsi, tada ir egzaminai, ir stojimai nebeatrodys tokie baisūs mirksiukas.gif

QUOTE(Kodencija @ 2012 06 15, 14:55)
o ar yra siais metais baigianciu, ir planuojanciu atsiimineti diplomus Zalgirio arenoje, ka manot apie sita sumanyma, as paskaiciau sventes scenariju ir praejo noras joje dalyvauti


Bet yra ir pliusų tame- telpa visi norintys artimieji biggrin.gif Nors, kai man davė diplomą, visi ir MLK tilpo smile.gif Bet salė ir balkonas, ir foje buvo sausakimši, nebuvo kuo kvėpuoti smile.gif
o kas per scenarijus buvo, kad net nesinorėjo atsiimti savo sunkiai uždirbto diplomo? g.gif
Atsakyti