Įkraunama...
Įkraunama...

KMU studentės vienykimės!

QUOTE(deimantine+ @ 2011 10 28, 17:57)
as turiu parduot.mano kaip naujos,bet pazadejus kitai narei.nors ji jau senokai man nieko neatraso  g.gif  .parasysiu as jai dar karta ir jei nieko neparasys,tai tada duosiu zinot  4u.gif


Aciu, lauksiu ziniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Just4Fun @ 2011 11 05, 09:06)
Aciu, lauksiu ziniu  4u.gif

labas,sake ims ,bet gal iseitu susitart ir atsisviest nuo jos g.gif ,nes pas mene tikrai labai geros bukles knygeles,neprirasinetos,nepribraukytos...as tikiuos kita sav iseis susitikt su pirkeja ,tai uzklausciau.ie jei ji nieko pries,tai gal duotu atsisviest g.gif
Atsakyti
QUOTE(deimantine+ @ 2011 11 05, 10:54)
labas,sake ims ,bet gal iseitu susitart ir atsisviest nuo jos  g.gif  ,nes pas mene tikrai labai geros bukles knygeles,neprirasinetos,nepribraukytos...as tikiuos kita sav iseis susitikt su pirkeja ,tai uzklausciau.ie jei ji nieko pries,tai gal duotu atsisviest  g.gif


Na gal ką ir sugalvotume. O jei ne paslaptis kur pirkai jas? Knygyne universitete nėra ir sakė, kad jomis neprekiauja. Tai iš kur jos atsiranda? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Just4Fun @ 2011 11 09, 14:53)
Na gal ką ir sugalvotume. O jei ne paslaptis kur pirkai jas? Knygyne universitete nėra ir sakė, kad jomis neprekiauja. Tai iš kur jos atsiranda?  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif na mes visa grupe pirkom viena komplekta,o po to svietemes. kur pirkom nepamenu doh.gif mes tu knygeliu isvis ilgai laukem...kaip dabar atsimenu zadejo spali,po to gruodi,po to po nauju.... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kimono @ 2011 11 01, 10:27)
Sveikos dar karteli, dar truputi apie mokslinius noriu pasiteirauti:kokia rasymo forma pati priimtiniausia komisijai, kuri vertins?turiu galvoje retrospektyvos ar anketu pagrindu mokslini d. daryti geriau?Dekoju uz patarimus


Kiek man teko matyti/susidurti, geriau ne anketų pagrindu.

QUOTE(Just4Fun @ 2011 11 09, 13:53)
Na gal ką ir sugalvotume. O jei ne paslaptis kur pirkai jas? Knygyne universitete nėra ir sakė, kad jomis neprekiauja. Tai iš kur jos atsiranda?  lotuliukas.gif


Mūsų laikais biggrin.gif MLK buvo toks knygynėlis (kuris dabar kažkodėl uždarytas) g.gif Tai ten nueidavai, pasakydavai kokių knygučių reikia ir kiek, ir per dieną pagamindavo smile.gif
Visi ten ir pirkdavom.
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2011 11 11, 02:30)
Kiek man teko matyti/susidurti, geriau ne anketų pagrindu.
Mūsų laikais biggrin.gif MLK buvo toks knygynėlis (kuris dabar kažkodėl uždarytas) g.gif Tai ten nueidavai, pasakydavai kokių knygučių reikia ir kiek, ir per dieną pagamindavo smile.gif
Visi ten ir pirkdavom.

Na bandysiu dar kažkur ieškoti, tik sunkoka, nes praktiką kitam mieste atlieku, tai Kaune retai būnu.Reiks dar biblioteką aplankyti, gal netyčia naujų turi, nepripieštų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Just4Fun @ 2011 11 14, 19:25)
Na bandysiu dar kažkur ieškoti, tik sunkoka, nes praktiką kitam mieste atlieku, tai Kaune retai būnu.Reiks dar biblioteką aplankyti, gal netyčia naujų turi, nepripieštų  smile.gif


Kokiame mieste atlieki? smile.gif
Kiek jums dabar laiko praktika trunka?
Atsakyti
Sveikos, šiais metais įstojau į LSMU visuomenės sveikatos vadyba magistrantura. Beda ta, kad reikia pasirinkti jau magistrinio tema ir vadova, o as nezinau nei destytoju, nei kaip jie galetu vadovauti mano magistriniam darbui. Man katedroj parekomendavo V. Kalibata ir Sumska. Noreciau sulaukti atsiliepimu apie siuos destytojus.
Atsakyti
QUOTE(lina_vid @ 2011 11 22, 23:30)
Sveikos, šiais metais įstojau į LSMU visuomenės sveikatos vadyba magistrantura. Beda ta, kad reikia pasirinkti jau magistrinio tema ir vadova, o as nezinau nei destytoju, nei kaip jie galetu vadovauti mano magistriniam darbui. Man katedroj parekomendavo V. Kalibata ir Sumska. Noreciau sulaukti atsiliepimu apie siuos destytojus.


Pagal darbo temą reikia pasirinkti katedrą. Iš pasirinktos katedros galėsit pasirinkti ir tos joje dirbantį dėstytoją.
Atsakyti
Sveikos, LSMU studentės 4u.gif
Ar yra čia mergaičių, kurios jau išlaikė internatūros egzaminą? Kaip jis vyksta, kaip jam pasiruošti? g.gif
Atsakyti
Nupirkčiau violetinį Histologijos vadovėlį: siūloma suma 50 litų.
Laukiu AŽ.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo F12: 21 sausio 2012 - 11:59
Sveikos merginos, aš esu 11 klasėje esu tvirtai nusprendusi, kad mano kelias yra medicina. Einu pas biologijos ir chemijos korepetirorius. Bėda tame, kad tragiškai sekasi matematika, ar studijuojant jos reikės? Labai nenoriu dėl šio dalyko atsisakyti savo gyvenimo svajonės, tai mano gyvenimo šviesa. Vien pagalvojus, kad tapsiu gydytoja iš džiaugsmo širdis pradeda stipriai plakti.
Manau pateksiu tik į valstybės nefinansuojama, bet tai ne bėda svarbu išvis patekti. Gal kas žinote su kokiais balais mažiausiais patenka į medicinos fakultetą?
Atsakyti