Įkraunama...
Įkraunama...

KMU studentės vienykimės!

Sveiki, kaip dėl grupės pakeitimo, nežinot, nėra problemų? Ar gali pasirinkti į kokią nori pereiti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo F12: 16 rugpjūčio 2011 - 19:06
QUOTE(F12 @ 2011 08 16, 20:06)
Sveiki, kaip dėl grupės pakeitimo, nežinot, nėra problemų? Ar gali pasirinkti į kokią nori pereiti?

sveika,na jei norimoj grupej zmoniu ne per daug,tai problemu nekyla 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, norėjau dar probleminukų paklausti, pavyzdžiui, per problemos sprendimą, girdėjau, kad ten reikia gana aktyviai reikštis, yra dėstytojų, kurie net minusą parašo, jeigu tyli. Ar tai tiesa? Esu grupėje, kur vieni už kitus bando geriau ir garsiau pasakyti, ką nors, tai net neįsivaizduoju, kaip reikės įsiterpti, bijau, kad galiu dėl to nukentėti.
Atsakyti
Sveikos, jungiuosi i jusu gretas, studijuosiu medicina. Gal atsiras zmoniu kurie fuxui nepagailes konspektu? Siuo metu labiausiai domina fizikos laborai biggrin.gif
Atsakyti
Gal yra rezidenciu ar studenciu kurioms nebereikalinga Patologines anatomijos knyga??? Laaabai reikalinga, jei atsirastu tokia praneskit i AZ, tarsimes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(F12 @ 2011 08 18, 08:23)
Sveiki, norėjau dar probleminukų paklausti, pavyzdžiui, per problemos sprendimą,  girdėjau, kad ten reikia gana aktyviai reikštis, yra dėstytojų, kurie net minusą parašo, jeigu tyli. Ar tai tiesa? Esu grupėje, kur vieni už kitus bando geriau ir garsiau pasakyti, ką nors, tai net neįsivaizduoju, kaip reikės įsiterpti, bijau, kad galiu dėl to nukentėti.


Nereikia per daug to bijoti. Mano grupeje per problemas visada daug gincu, diskusiju, niekada nedarom scenariju (neismokstam kiekvienas po gabaleli), viska tiriam bendrai. As nesu daug kalbantis ir garsiai rekiantis zmogus, bet per visa antra kursa ne karto negavau minuso uz problema, nors budavau ir nepasiruosus. Isiterpti nera sunku, vistiek kazkokia dali mokesi, arba turesi bendra supratima. Ir siaip, tas minusas yra baisus tik vienoj katedroj: )) bet ir ten ne mirtinas.
O jeigu nenori nukenteti, tai pati daryk schemas, jeigu ir netyrinesi visu smulkmenu, tai bent jau zinosi is kur kojos auga, o jeigu pati suprasi esme, bus labai lengva komentuoti kolegu mintis ar issireiksti paciai.
Papildyta:
QUOTE(serraa @ 2011 08 08, 12:42)
Sveika, šiais metais įstojau į LSMU Mediciną vf. Mano egzaminų rezultatai buvo tokie:
Biologija - 99
Chemija - 93
Lietuvių kalba - 99
Matematikos A lygio pažymys - 10

visu pirma, sveikinu su puikiais rezultatais: ) o antra, kuriuo mazdaug numeriu istojai? idomu, kaip pasikeite situacija nuo mano metu (2009)
Atsakyti
Sveiki.Norejau pasiteirauti vyresniu kursu studentciu arba gal jau ir rezidentaujanciu.Esu IIIk. Noriu SMD daryti mokslini darba su pora kitu paneliu(jos aukstesniu k.).Ar suspeciau aprepti 2 darbus, jei imciausi dabar daryti, o paskui dar reikes daryti ir privalomaji?Ir kiek tai apsimoka jei paprasciausia, kaip ir kiekvienas, imciaus SMD darbo vardan aukstesniu balu stojant i rezidentura?O gal labiau apsimoka rasyti straipsnius SMD?Tikiuosi supratot mano minti, is anksto dekoju uz patarimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kimono @ 2011 10 12, 06:56)
Sveiki.Norejau pasiteirauti vyresniu kursu studentciu arba gal jau ir rezidentaujanciu.Esu IIIk. Noriu SMD daryti mokslini darba su pora kitu paneliu(jos aukstesniu k.).Ar suspeciau aprepti 2 darbus, jei imciausi dabar daryti, o paskui dar reikes daryti ir privalomaji?Ir kiek tai apsimoka jei paprasciausia, kaip ir kiekvienas, imciaus SMD darbo vardan aukstesniu balu stojant i rezidentura?O gal labiau apsimoka rasyti straipsnius SMD?Tikiuosi supratot mano minti, is anksto dekoju uz patarimus smile.gif



Sveika smile.gif Kad du darbus spėsi padaryt, tai neabejoju-ten iš esmės tik reikia kažkiek laiko pašvęst ir tiek. Žinau ne vieną poavyzdį,kaip per vienus metus sugeba 3 darbus padaryti.A išku kokybė abejotina, bet iš esmės tie moksliniai darbai nieko labai ypatingo, tai vos ne kiekybė yra geriau nei kokybė smile.gif

Straipsnius rašyti yra geriau, nes į juos rimčiau žiūrima, bet ir gerokai sudėtingiau.
Bet ir moksliniai darbai ir straipsniai yra gerai, nes susipažįsti su dėstytojais, papasakoja daugiau apie tave dominančią sritį, užmezgi ryšių smile.gif

Tai tiek, sėkmės trečiame kurse smile.gif


Atsakyti
QUOTE(kimono @ 2011 10 12, 05:56)
Sveiki.Norejau pasiteirauti vyresniu kursu studentciu arba gal jau ir rezidentaujanciu.Esu IIIk. Noriu SMD daryti mokslini darba su pora kitu paneliu(jos aukstesniu k.).Ar suspeciau aprepti 2 darbus, jei imciausi dabar daryti, o paskui dar reikes daryti ir privalomaji?Ir kiek tai apsimoka jei paprasciausia, kaip ir kiekvienas, imciaus SMD darbo vardan aukstesniu balu stojant i rezidentura?O gal labiau apsimoka rasyti straipsnius SMD?Tikiuosi supratot mano minti, is anksto dekoju uz patarimus smile.gif


2 darbus daryti tikrai suspėtum, norint suspėji ir 3 (aš paskutiniais metais 3 dariau) smile.gif Apsimokėti apsimoka, nes stojant į rezidentūrą už straipsnius ir mokslinius darbus gauni papildomų balų, kiti, kurie būna jų nedarę/nerašę, negauna. Straipsnius labiau apsimoka rašyti tuo atveju jei jie spausdinami recenzuojamame žurnale, jei ne, tada balai panašūs (labai maži) smile.gif Iš tiesų, kai pradėjau daryti darbus, buvo truputį apmaudu, kad už juos duoda tiek mažai (mums duodavo gal 0,1 balo už vieną darbą g.gif ), bet metams bėgant tų darbų ir straipsnių prikaupi daug ir gale visai neblogas balas susidaro, nemažai kas susirenka ir tą maksimalų 2 balus (bent toks buvo maksimalus balas už mokslinius darbus ir straipsnius, kai mes stojom).
Ir kai jau apsispręsi į kokią specialybę norėsi stoti, patarčiau darbus daryti tikslingai, t.y. iš tos srities, pliusai- susipažįsti su tos klinikos/skyriaus gyd. kurie dažnai būna motyvaciniame pokalbyje ir paskui už tave užtaria žodį ir motyvuotas labai atrodai, kad beveik visą laiką būtent tos specialybės kryptingai siekei smile.gif

QUOTE(Dramaqueen @ 2011 10 13, 19:45)
Aišku kokybė abejotina, bet iš esmės tie moksliniai darbai nieko labai ypatingo, tai vos ne kiekybė yra geriau nei kokybė smile.gif
---
Straipsnius rašyti yra geriau, nes į juos rimčiau  žiūrima, bet ir gerokai sudėtingiau.
---
Bet ir moksliniai darbai ir straipsniai yra gerai, nes susipažįsti su dėstytojais, papasakoja daugiau apie tave dominančią sritį, užmezgi ryšių


Tų darbų kokybė niekada ir niekieno nebūna labai aukšta, tokia ji ir negali būti smile.gif Tai kiekybė geriau, bent balų daugiau gauni biggrin.gif
---
Gerą straipsnį parašyti yra neįsivaizduojamai sunku. Jau lengviau 3 darbus padaryti doh.gif
---
drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos, iskilo toks lkausimelis, kur galima isigyti testu knygeles? Universiteto knygyne klausiau sake neprekiauja jie, tai kur pirkti? Bibliotekoje labai pripiestos smile.gif O gal kuri turite parduodi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Just4Fun @ 2011 10 28, 15:31)
Sveikos, iskilo toks lkausimelis, kur galima isigyti testu knygeles? Universiteto knygyne klausiau sake neprekiauja jie, tai kur pirkti? Bibliotekoje labai pripiestos  smile.gif  O gal kuri turite parduodi?  4u.gif

as turiu parduot.mano kaip naujos,bet pazadejus kitai narei.nors ji jau senokai man nieko neatraso g.gif .parasysiu as jai dar karta ir jei nieko neparasys,tai tada duosiu zinot 4u.gif
Atsakyti
Sveikos dar karteli, dar truputi apie mokslinius noriu pasiteirauti:kokia rasymo forma pati priimtiniausia komisijai, kuri vertins?turiu galvoje retrospektyvos ar anketu pagrindu mokslini d. daryti geriau?Dekoju uz patarimus
Atsakyti