Įkraunama...
Įkraunama...

KMU studentės vienykimės!

[quote=kukse,2011 02 04, 01:45]
uz kokia 40lt atiduociau visas ax.gif
[/quote]

Turbut sveikint mamyte reikia 4u.gif ka gandriukas atnese ? kaip sekas derint mokslus su leliutais??? smile.gif
[/quote]
aciu uz sveikinimus! atnese gandras dukryte wub.gif . o kadangi man rezidentura,tai as isejau motinystes atostogu thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos visos besimokancios ir jau galincios didziuotis, kad ismoko:)) Esu taip pat save pasmerkusi ilgoms valandoms prie knygu, kaip ir jus visos esate ar buvote;) Noriu paklausti, pas jau turincias patirties: esu treciakurse, ir turiu galimybe vasara menesi padirbeti vienoje is ligoniniu - operacineje, ir galbut gauti neblogas rekomedacijas. Taciau tik menesi. Ar tai turetu nors kruopelyte naudos stojant i rezidentura (ne chirurgijos) per motyvacini pokalbi? Tiesiog ar uzsiskaitytu kaip kazkokia minimali praktika ligonineje?smile.gif Aciu.

Galite atrasyti i privata:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PeMeS: 28 vasario 2011 - 17:34
Sveika,

Šiaip bet kokia patirtis užsienyje yra tikrai labai vertinga. Kažkokių papildomų balų per stojimą į rezidentūrą, mano žiniomis, tokia praktika neprideda.
Tačiau per motyvacinį vis tiek labai skamba, jog buvai praktikoje užsienyje vasaros atostogų metu. O kad ne toje specialybėje tai kažin ar didelės reikšmės turi, juk trečiam kurse dar nelabai kas žino, į kokią tiksliai specialybę nori stoti wink.gif

P.S sveikinimai Deimantine su šeimos pagausėjimu, sveikatos abiems smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selija: 03 kovo 2011 - 17:32
sveikos SM studentes, jungiuosi i jusu gretas (jei priimsit) ir is kart su prasymu, gavau projekteli VS isanalizuoti ir pakritikuoti, reikia SSGG analize padaryti gal kas koki pavyzdeli turit, tiesa jei jau temukeje apie tai kalbejot, labai atsiprasau, bet nelabai yra laiko viska skaityti mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu uz sveikinimus!
Atsakyti
kaip tikiuos, kad vieną dieną ir aš gyvensiu tokį gyvenimą, kaip jūs. ax.gif beprotiškai, nuo pat vaikystės, kiek tik pati save pamenu, trokštu būt medike. bigsmile.gif
sėkmės jum moksle. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(r8t8l18k3 @ 2011 03 09, 15:26)
kaip tikiuos, kad vieną dieną ir aš gyvensiu tokį gyvenimą, kaip jūs.  ax.gif  beprotiškai, nuo pat vaikystės, kiek tik pati save pamenu, trokštu būt medike.  bigsmile.gif
sėkmės jum moksle.  4u.gif


linkiu kryptingai to siekti, norų kartais ir neužtekta biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos studentes 4u.gif as su tokiu ne i tema klausimu blush2.gif noriu susimoketi uz moksla inetu, bet jau puse dienos knisuosi ir niekaip nerandu tu studento, studiju kodu ir fakulteto numerio. gal zinot kur situ dalyku ieskoti? blush2.gif
Atsakyti
Labas, esu KMU studentė. Tik studijuoju slaugą neakivaizdžiai. Kadangi slaugytojų nesuradau, tai kreipiuosi į jus, gal kartais galėsite pagelbėti. Dėsto farmakologiją Mačiulaitis. Reikia parašyti kursinį darbą apie vaistus. Kaip jis sakė, tokius darbus rašo ir gydytojai. Gal kuri galėtų pasidalinti savo darbu kaip pvz? Pažadu nekopijuoti smile.gif Ačiū!
Atsakyti
Esu abituriente, taigi tenka apsispresti del studiju. Vienintele specialybe kur save matau yra odontologija, tikiu kad istosiu, deja, susilaukiu didelio spaudimo is seimos, kurie spaudzia stot i medicina, (keistai skamba juk cia mano pasirinkimas, taciau jie atranda mano pasirinktoje specialybeje minusu ir mane tai trikdo). Ar cia yra pabaigusiu odontologiu ir ne tik. Kaip su darbo susiradimu baigus studijas? (mane domintu Lietuvoje). Ir kaip pacios studijos.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rozeleee @ 2011 04 02, 22:43)
Esu abituriente, taigi tenka apsispresti del studiju. Vienintele specialybe kur save matau yra odontologija, tikiu kad istosiu, deja, susilaukiu didelio spaudimo is seimos, kurie spaudzia stot i medicina, (keistai skamba juk cia mano pasirinkimas, taciau jie atranda mano pasirinktoje specialybeje minusu ir mane tai trikdo).  Ar cia yra pabaigusiu odontologiu ir ne tik. Kaip su darbo susiradimu baigus studijas? (mane domintu Lietuvoje). Ir kaip pacios studijos.. 4u.gif

odontologija greita, perspektyvi specialybe, geriau apmokama ir t.t.medicina ilgos studijos-neaisku ar gausi norima rezidentura-klausyk savo nuomones-darba dirbsi tu!beje, siuo metu krize su darbai odontologijoje ir lt, kaip ir su kitais darbais...
Atsakyti
QUOTE(kukse @ 2011 04 17, 23:04)
odontologija greita, perspektyvi specialybe, geriau apmokama ir t.t.medicina ilgos studijos-neaisku ar gausi norima rezidentura-klausyk savo nuomones-darba dirbsi tu!beje, siuo metu krize su darbai odontologijoje ir  lt, kaip ir su kitais darbais...

tai su darbais sunkoka dabar, viena giminaite baige odontologija ir dabar kolkas neranda darbo
Atsakyti