Įkraunama...
Įkraunama...

KMU studentės vienykimės!

QUOTE(Finna @ 2010 12 07, 17:24)
Aha biggrin.gif Atsimenu, kai 2 gal kurse laikėm farmakologijos egzaminą, atėjo 6-kursiai perlaikinėti, galvojom ką tie senukai čia veikia ir baisiai pavydėjom, kad jiem jau pabaiga laugh.gif
---
O kelintam tu rezidentūros kurse, kad sakai jau pabaiga? g.gif
-
Man tai dar pati pradžia, esu jaunesnioji rezidentė ax.gif Pradėjus rezidentūrą vėl jaučiuos jauna, nes tarp rezidentų toj specialybėj esam jauniausi/mažiausi/žaliausi lotuliukas.gif


o as jau vyresnioji rezidente blink.gif ir liko tik metai......jetau ka daryt???? tai smagu jauniausi, zaliausi, o dabar mes vos ne tai , kad jau nebeturim kur dingt, nebent but zaliausiais gydytojais, o tada jau prasides-vaje vaje kiek metuas sitoj ligoninej dirbu lotuliukas.gif kiekvienakart pavydas prie gero nepriveda...as dabar pavydziu tau!!!!!!!

Selija, del internaturos, tai rinkis kur tau patogu-ta prasme miestas ir t.t. gi jums internatura-keli menesiai,jei noresit, visur duos pasireikst, visur duos ir patinginiaut. esme tokia, kad darbo yra, jo gausi. o jei butu mano valia, pakartociau vel savo tinginyste ir kiek ispesciau , tiek ir atostogauciau per internatura! nes va per rezidentura, tai jau , ko ismoksi ant peciu nenesiosi lotuliukas.gif lotuliukas.gif siaubas, kaip man baisu daros saves klausantis...sena tarka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kukse @ 2010 12 11, 02:00)
o as jau vyresnioji rezidente blink.gif  ir liko tik metai......jetau ka daryt???? tai smagu jauniausi, zaliausi, o dabar mes vos ne tai , kad jau nebeturim kur dingt, nebent but zaliausiais gydytojais, o tada jau prasides-vaje vaje kiek metuas sitoj ligoninej dirbu lotuliukas.gif kiekvienakart pavydas prie gero nepriveda...as dabar pavydziu tau!!!!!!!

Selija, del internaturos, tai rinkis kur tau patogu-ta prasme miestas ir t.t. gi jums internatura-keli menesiai,jei noresit, visur duos pasireikst, visur duos ir patinginiaut. esme tokia, kad darbo yra, jo gausi. o jei butu mano valia, pakartociau vel savo tinginyste ir kiek ispesciau , tiek ir atostogauciau per internatura! nes va per rezidentura, tai jau , ko ismoksi ant peciu nenesiosi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif siaubas, kaip man baisu daros saves klausantis...sena tarka blush2.gif



Ačiū už atsakymą, kukse,tik va aš norėčiau kuo daugiau praktikos įgaut, nes turiu porą minčių apie užsienį smile.gif
O tu anesteziologijoj, tiesa? ar patinka?
Atsakyti
Po truputį atsigaunam biggrin.gif Selija, kaip egzai? Ką jau laikei? Kaip sekėsi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Just4Fun @ 2010 12 14, 21:20)
Po truputį atsigaunam  biggrin.gif Selija, kaip egzai? Ką jau laikei? Kaip sekėsi?  ax.gif



Sveika,

Neblogai visai sekasi smile.gif dabar akušeriją ir ginekologiją einam- labai neįdomu(bent man) ir labai ištęstas modulis, net pikta, kad šitiek laiko skirta,o vasarą iki birželio galo teks keliaut į univerą :/

O laikiau instų+urologijos modulį, tai nėra sunkus pats egzas, tik kad keistokai vertina kai kurie ten g.gif

O tau kaip viskas einasi? Ką mokaisi dabar?
Atsakyti
QUOTE(Selija @ 2010 12 15, 00:01)
Sveika,

Neblogai visai sekasi smile.gif dabar akušeriją ir ginekologiją einam- labai neįdomu(bent man)  ir labai ištęstas modulis, net pikta, kad šitiek laiko skirta,o vasarą iki birželio galo teks keliaut į univerą :/

O laikiau instų+urologijos modulį, tai nėra sunkus pats egzas, tik kad keistokai vertina kai kurie ten  g.gif

O tau kaip viskas einasi? Ką mokaisi dabar?


Dabar gastrai ir chirurgija. Gastrai visai neblogai praėjo, laukiu chirurgijos, kažkaip nelabai žavi mane ta visa topografinė anatomija ir pan smile.gif,su mielu noru dar gastruose pasėdėčiau.
O man akušerija-ginekologija visai patiko, kaip įžangai po vasaros buvo labai gerai smile.gif Nefrus ir urologija jau išsilaikėm, dėl vertinimo pritariu, kažkaip keistai ten jie vertina, bet man visai pasisekė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Just4Fun @ 2010 12 15, 16:37)
Dabar gastrai ir chirurgija. Gastrai visai neblogai praėjo, laukiu chirurgijos, kažkaip nelabai žavi mane ta visa topografinė anatomija ir pan smile.gif,su mielu noru dar gastruose pasėdėčiau.
O man akušerija-ginekologija visai patiko, kaip įžangai po vasaros buvo labai gerai  smile.gif  Nefrus ir urologija jau išsilaikėm, dėl vertinimo pritariu, kažkaip keistai ten jie vertina, bet man visai pasisekė  smile.gif


o as busiu is kito srauto ax.gif vaikus ir neurus uzbaigem thumbup.gif aleliujaaaa clap.gif lenkiu galva siem moduliam abiem notworthy.gif man buvo laaaabai idomus, bet jau dar tiek info susigrust i galva turbut neteko...
intensyvi db prasidejo... patekom pas ponia profesore... nu jau jos issireiskimai is proto tuoj isvarys... "nu daktareliai, paklausykit, cia labai svrabu..." doh.gif jei kas susidure su ja zino, ka tai reiskia.
bet siaip tai, man jau atostogos smile.gif nuotaika visai kita, namuose siandien kvepia meduoliais mirksiukas.gif mmmmm...
Atsakyti
QUOTE(pupkis @ 2010 12 15, 17:46)
o as busiu is kito srauto  ax.gif vaikus ir neurus uzbaigem  thumbup.gif aleliujaaaa  clap.gif lenkiu galva siem moduliam abiem  notworthy.gif man buvo laaaabai idomus, bet jau dar tiek info susigrust i galva turbut neteko...
intensyvi db prasidejo... patekom pas ponia profesore... nu jau jos issireiskimai is proto tuoj isvarys... "nu daktareliai, paklausykit, cia labai svrabu..."  doh.gif  jei kas susidure su ja zino, ka tai reiskia.
bet siaip tai, man jau atostogos smile.gif nuotaika visai kita, namuose siandien kvepia meduoliais  mirksiukas.gif mmmmm...


Kiek teko girdėti tai čia sunkiausi moduliai, vaikai ir neurai, o kaip ištiesų? Labai sunku? Girdėjau, kad neurų egzas "pagerintas" testukas, iš serijos visi ats teisingi, bet vienas labiau biggrin.gif tai kaip ištikro yra? labai jau smalsu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Just4Fun @ 2010 12 15, 18:45)
Kiek teko girdėti tai čia sunkiausi moduliai, vaikai ir neurai, o kaip ištiesų? Labai sunku? Girdėjau, kad neurų egzas "pagerintas" testukas, iš serijos visi ats teisingi, bet vienas labiau  biggrin.gif  tai kaip ištikro yra? labai jau smalsu  blush2.gif


neturiu su kuo palyginti, sunkiausi cia ar ne,nes man tai, kad ir koki moduli besimokyciau, jis atrodo tooooks sunkus... praeina egzas, o tada: gal ir nebuvo taip baisiai sunku doh.gif bet siaip tai nebuvo lengva. Vaikuose labai daug info buvo, o dar ta dalis zodziu labai gazdino, net trys klausimai zodziu blink.gif skamba baisia, bet ejo ir praejo.
na o neurai .. g.gif ten sava tvarka, su sava diktatore biggrin.gif testukas tai ne is lengvuju, arba zinai arba ne. Pasiseke jei gauni nemazai klausimu is jau buvusiu testuku (jie eina is ranku ir rankas, rasyti, fotkinti, zodziu visokiu formatu ax.gif ). testas sudarytas is triju tipu klausimu, tai ten kur vienas ats, tai atmetimo budu atrenki kuris teisingas, sunkiausia dalis kur gali buti daugiau nei vienas... ten ir paklysti gali doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pupkis @ 2010 12 15, 17:46)
intensyvi db prasidejo... patekom pas ponia profesore... nu jau jos issireiskimai is proto tuoj isvarys... "nu daktareliai, paklausykit, cia labai svrabu..."  doh.gif  jei kas susidure su ja zino, ka tai reiskia.
bet siaip tai, man jau atostogos smile.gif nuotaika visai kita, namuose siandien kvepia meduoliais  mirksiukas.gif mmmmm...


o man visai patiko jos filosofijos ax.gif

QUOTE(Just4Fun @ 2010 12 15, 18:45)
Kiek teko girdėti tai čia sunkiausi moduliai, vaikai ir neurai, o kaip ištiesų? Labai sunku? Girdėjau, kad neurų egzas "pagerintas" testukas, iš serijos visi ats teisingi, bet vienas labiau  biggrin.gif  tai kaip ištikro yra? labai jau smalsu  blush2.gif

bent mum neuru testuose per egza buvo daug klausimu is knygeliu skirtu valstybiniam egzui ax.gif , tai galima ir jas pasprest pries egza,gal papuls kokie keli klausimai rolleyes.gif
Papildyta:
del valstybinio egzo knygeliu,tai turiu 2010m komplektuka. praktiskai kaip naujas, neprirasytas, nepribraukyta. tik taskiukai salia sudeti prie teisingo atsakymo (cia jei ka domina ax.gif bigsmile.gif )
Atsakyti
[quote=deimantine+,2010 12 15, 21:56]
bent mum neuru testuose per egza buvo daug klausimu is knygeliu skirtu valstybiniam egzui ax.gif , tai galima ir jas pasprest pries egza,gal papuls kokie keli klausimai rolleyes.gif
[/quote]
nors is sprendziausi as tuos testukus, tai panasios tik situacijos pasitaike. Kiti klausimai skirtingi buvo g.gif na pasikeite testukai siais metais... rolleyes.gif

Papildyta:
del valstybinio egzo knygeliu,tai turiu 2010m komplektuka. praktiskai kaip naujas, neprirasytas, nepribraukyta. tik taskiukai salia sudeti prie teisingo atsakymo (cia jei ka domina ax.gif bigsmile.gif )
[/quote]
domintu sitas pasiulymas, svarstau apie visu knyguciu atsivietima cool.gif
Atsakyti
[quote=pupkis,2010 12 16, 00:13]
nors is sprendziausi as tuos testukus, tai panasios tik situacijos pasitaike. Kiti klausimai skirtingi buvo g.gif na pasikeite testukai siais metais... rolleyes.gif

Papildyta:
del valstybinio egzo knygeliu,tai turiu 2010m komplektuka. praktiskai kaip naujas, neprirasytas, nepribraukyta. tik taskiukai salia sudeti prie teisingo atsakymo (cia jei ka domina ax.gif bigsmile.gif )
[/quote]
domintu sitas pasiulymas, svarstau apie visu knyguciu atsivietima cool.gif
[/quote]
uz kokia 40lt atiduociau visas ax.gif
Atsakyti
[quote=deimantine+,2010 12 16, 14:26]
domintu sitas pasiulymas, svarstau apie visu knyguciu atsivietima cool.gif
[/quote]
uz kokia 40lt atiduociau visas ax.gif
[/quote]

Turbut sveikint mamyte reikia 4u.gif ka gandriukas atnese ? kaip sekas derint mokslus su leliutais??? smile.gif
Atsakyti